Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 145 "Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 327 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 3355 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 шілдедегі № 175 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 31.07.2018 № 175 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 145 "Облыстық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3220 тіркелген, 2015 жылы 9 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қосымшасында:
1) облыстық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесінде орыс тіліндегі мәтінде 22-тармақ осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2) 27-тармақ алынып тасталсын.
2. "Атырау облысы Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Т. Әжіғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Ғ. Дүйсембаев
Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы "23" қазандағы № 327 қаулысына қосымша
Облыстық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
22
Автомобиль Паз 32050r год выпуска - 1999 регистрационный номер – Е333AL
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 8
КГКП "Областной казахский драматический театр имени Махамбета Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 15 мая 2015 года № 145 "О приватизации областного коммунального имущества"
Постановление областного акимата Атырауской области от 23 октября 2015 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 ноября 2015 года № 3355. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 31 июля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 31.07.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 15 мая 2015 года № 145 "О приватизации областного коммунального имущества" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3220, опубликовано 9 июня 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в приложении:
1) в перечне имущества областной коммунальной собственности в тексте на русском языке пункт 22 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) пункт 27 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Атырауской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Ажгалиеву А.Т. - заместителя акима Атырауской области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Г. Дюсембаев
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от "23" октября 2015 года № 327
Перечень имущества областной коммунальной собственности
22
Автомобиль Паз 32050r год выпуска – 1999 регистрационный номер – Е333AL
Атырауская область, город Атырау, улица Абая, дом 8
КГКП "Областной казахский драматический театр имени Махамбета Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"