О приватизации имуществ коммунальной собственности города Атырау
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 27 ноября 2015 года № 2115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2015 года № 3391
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Приватизировать имущества Атырауской городской коммунальной собственности согласно приложению настоящего постановления.
Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Атырау:
1) 979 от 28 августа 2014 года "О приватизации имущества коммунальной собственности города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2998, опубликованное 27 сентября 2014 года в областной газете "Прикаспийская коммуна");
2) № 594 от 23 апреля 2015 года "О внесении изменении в постановление акимата города Атырау от 28 августа 2014 года № 979 "О приватизации имущества коммунальной собственности города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3196, опубликованное 7 мая 2015 года в областной газете "Прикаспийская коммуна").
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Айтбаева А.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Зайдуллин А.

Атырау қаласының коммуналдық меншігіндегі мүліктерін жекешелендіру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 2115 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 3391 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағы 2) тармақшасына және 37-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Атырау қалалық коммуналдық меншігіндегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
Атырау қалалық әкімдігінің келесідей:
1) 2014 жылғы 28 тамыздағы № 979 "Атырау қаласының коммуналдық меншігіндегі мүліктерін жекешелендіру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2998 болып тіркеліп, 2014 жылғы 1 қазанда облыстық "Атырау" газетінде жарияланған);
2) 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 594 "Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 979 "Атырау қаласының коммуналдық меншігіндегі мүліктерін жекешелендіру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3196 болып тіркеліп, 2015 жылғы 7 мамырда облыстық "Атырау" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Айтбаевқа жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Қала әкімінің міндетін атқарушы Ә. Зайдуллин