О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Жылыойском районе
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 октября 2015 года № 33-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 ноября 2015 года № 3349. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 февраля 2016 года № 37-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.02.2016 № 37-2 (вступает в силу со дня подписания).
Сноска. В решении исключены слова "базовых", "базовые" в соответствии с решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24.12.2015 № 35-13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога и ставки земельного налога в три раза на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Жылыойском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Сулейменов) районного маслихата по вопросам экологии, соблюдения аграрной законности, правопорядка и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХХІІІ
сессии районного маслихата
Сулейменов А.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жылыой ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 3349 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 37-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 37-2 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
Ескерту. Шешімнің "базалық" деген сөздері алынып тасталды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 24.12.2015 № 35-13 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387 бабының 1-1-тармағына, 444 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жылыой ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері және жер салығының мөлшерлемелері үш есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экология, аграрлық заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Сүлейменов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХІІІ сессиясының төрағасы
А. Сүлейменов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов