О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 марта 2015 года № 36/291-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3084. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 23).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2, пунктами 3 и 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2919, опубликовано 22 декабря 2014 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 381 173 134 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 732 235 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 626 287 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 363 809 255 тысяч тенге;
2) затраты – 374 370 675 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 839 078 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 078 462 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 239 384 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 800 715 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 800 715 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 837 334 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 837 334 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2015 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Сайрамского и городов Шымкент, Кентау - 50 процентов;
в бюджеты:
района Байдибек – 89 процентов;

"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 36/291-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3084 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 11.01.2016 № 23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2-тармақшасына3 және 4 тармақтарына111 бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2919-нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 22 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 381 173 134 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 15 732 235 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 626 287 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 363 809 255 мың теңге;
2) шығындар – 374 370 675 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 839 078 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 078 462 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 239 384 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7 800 715 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7 800 715 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 5 837 334 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 837 334 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2015 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Бәйдібек, Сайрам аудандары және Шымкент, Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 89 пайыз;

Сайрамского района – 58,4 процента;
города Шымкент – 90,6 процента;
города Кентау – 56,5 процента;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Сайрамского и городов Шымкент, Кентау - 50 процентов;
от района Байдибек – 11 процентов;
от Сайрамского района – 41,6 процента;
от города Шымкент – 9,4 процента;
от города Кентау – 43,5 процента.»;
в пункте 4:
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
«на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;»;
абзац двенадцатый исключить;
дополнить абзацами четырнадцатым и пятнадцатым следующего содержания:
«на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.»;
в пункте 5 абзац шестой исключить;

Сайрам ауданының – 58,4 пайыз;
Шымкент қаласының – 90,6 пайыз;
Кентау қаласының – 56,5 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Сайрам аудандары және Шымкент, Кентау қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан – 11 пайыз;
Сайрам ауданынан – 41,6 пайыз;
Шымкент қаласынан – 9,4 пайыз;
Кентау қаласынан – 43,5 пайыз болып белгіленсін.»;
4-тармақтағы:
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;»;
он екінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы он бесінші, он алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
«агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға.»;
5-тармақтағы алтыншы абзац алынып тасталсын;

пункт 7-1 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
«на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
в приложении 2 к указанному решению:
в разделе II «Затраты», в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения», в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство», по администратору бюджетной программы 255 «Управление сельского хозяйства области»:
программы
«

7-1-тармақ мынадай бесінші абзацпен толықтырсын:
«жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
«Шығындар» деген ІІ – бөлімде, «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген 10 - функционалдық тобында, «Ауыл шаруашылығы» деген 1- функционалдық кіші тобында, 255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«

010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 975 318
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 399 840
»
исключить;
дополнить программой 053 следующего содержания:
«
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 375 158
»;
в приложении 3 к указанному решению:
в разделе II «Затраты», в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения», в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство», по администратору бюджетной программы 255 «Управление сельского хозяйства области»:
программы
«

010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 975 318
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 399 840
»
бағдарламалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұнындағы 053 бағдарламасымен толықтырылсын:
«
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 375 158
»;
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасында:
«Шығындар» деген ІІ – бөлімде, «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген 10 - функционалдық тобында, «Ауыл шаруашылығы» деген 1- функционалдық кіші тобында, 255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«

3 187 294
05
Здравоохранение
75 355 172
1
Больницы широкого профиля
541 801
253
Управление здравоохранения области
541 801
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
541 801
2
Охрана здоровья населения
1 656 651
253
Управление здравоохранения области
1 656 651
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 157 254
006
Услуги по охране материнства и детства
180 125
007
Пропаганда здорового образа жизни
319 272
3
Специализированная медицинская помощь
19 913 204
253
Управление здравоохранения области
19 913 204
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 398 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
434 933
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
640 114
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
297 702
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 545 491
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
704 894
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 857 339
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
45 970
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 988 392
4
Поликлиники
43 833 232
253
Управление здравоохранения области
43 833 232
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 419 899
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
340 209
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

3 187 294
05
Денсаулық сақтау
75 355 172
1
Кең бейiндi ауруханалар
541 801
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
541 801
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
541 801
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 656 651
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 656 651
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 157 254
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
180 125
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
319 272
3
Мамандандырылған медициналық көмек
19 913 204
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 913 204
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 398 369
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
434 933
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
640 114
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
297 702
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 545 491
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
704 894
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 857 339
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
45 970
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 988 392
4
Емханалар
43 833 232
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
43 833 232
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 419 899
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
340 209
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

36 901 350
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
2 171 774
5
Другие виды медицинской помощи
2 711 810
253
Управление здравоохранения области
2 711 810
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 679 683
029
Областные базы спецмедснабжения
32 127
9
Прочие услуги в области здравоохранения
6 698 474
253
Управление здравоохранения области
3 970 650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123 574
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 363 742
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
60 780
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
47 998
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
76 395
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
89 702
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
513
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 207 946
271
Управление строительства области
2 727 824
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 727 824
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 698 458
1
Социальное обеспечение
3 407 326
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 610 091
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
513 181
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
241 687
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 058 598
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
382 577
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
414 048
271
Управление строительства области
187 300
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения

36 901 350
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
2 171 774
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 711 810
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 711 810
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 679 683
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 127
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
6 698 474
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 970 650
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 574
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 363 742
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
60 780
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
47 998
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
76 395
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
89 702
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
513
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 207 946
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 727 824
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 727 824
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 698 458
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 407 326
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 610 091
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
513 181
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
241 687
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 058 598
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
382 577
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
414 048
271
Облыстың құрылыс басқармасы
187 300
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау

29 909 722
1
Сельское хозяйство
23 360 784
255
Управление сельского хозяйства области
22 636 553
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
153 372
002
Поддержка семеноводства
633 642
003
Капитальные расходы государственного органа
1 814
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 720 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
362 750
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 504 522
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
220 988
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 359
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 305
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 263 324
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 000 000
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
65 580
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
526 494
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
40 614
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
82 691
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 545 078
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 934 020
271
Управление строительства области
724 231
020
Развитие объектов сельского хозяйства
724 231
2
Водное хозяйство
4 616 453
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

29 909 722
1
Ауыл шаруашылығы
23 360 784
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
22 636 553
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153 372
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
633 642
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 814
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 720 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
362 750
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 504 522
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
220 988
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 359
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 305
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 263 324
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 000 000
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
65 580
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
526 494
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
40 614
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
82 691
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 545 078
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 934 020
271
Облыстың құрылыс басқармасы
724 231
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
724 231
2
Су шаруашылығы
4 616 453
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

62 204
12
Транспорт и коммуникации
14 568 185
1
Автомобильный транспорт
14 195 071
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
14 195 071
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 619 734
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6 881 375
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
5 693 962
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
373 114
271
Управление строительства области
200 000
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
200 000
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
173 114
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
173 114
13
Прочие
19 390 738
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 242 043
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
3 242 043
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
42 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
310 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
2 809 043
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
81 000
9
Прочие
16 148 695
257
Управление финансов области
7 784 443
012
Резерв местного исполнительного органа области
344 007
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
7 440 436
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
150 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
150 000
271
Управление строительства области
400 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
400 000
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
7 475 960
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
5 530 141
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года

62 204
12
Көлiк және коммуникация
14 568 185
1
Автомобиль көлiгi
14 195 071
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
14 195 071
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 619 734
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 881 375
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 693 962
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
373 114
271
Облыстың құрылыс басқармасы
200 000
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
200 000
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
173 114
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
173 114
13
Басқалар
19 390 738
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 242 043
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
3 242 043
005
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
42 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
310 000
010
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 809 043
011
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
81 000
9
Басқалар
16 148 695
257
Облыстың қаржы басқармасы
7 784 443
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
344 007
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 440 436
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
150 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
150 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
400 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
400 000
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
7 475 960
024
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
5 530 141
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері