О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 44/375-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 декабря 2015 года № 3452. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 23).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2, пунктами 34 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2919, опубликовано 22 декабря 2014 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 384 094 317 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 776 004 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 540 618 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 363 772 338 тысяч тенге;
2) затраты – 377 068 310 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 393 044 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 648 737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 255 693 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 024 263 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 024 263 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 391 300 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 391 300 тысяч тенге.»;
в пункте 4 абзац двенадцатый исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Н. Абишов
Секретарь областного
маслихата                                  К. Ержан
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/375-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 3452 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 11.01.2016 № 23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына34 тармақтарына111 бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2919-нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 22 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 384 094 317 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 14 776 004 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 540 618 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 363 772 338 мың теңге;
2) шығындар – 377 068 310 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 393 044 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 648 737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 255 693 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8 024 263 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8 024 263 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 5 391 300 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 391 300 мың теңге.»;
4-тармағында он екінші абзац алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Әбішов
Облыстық мәслихат
хатшысы                                    Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

349 842
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
8 355 255
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 290 018
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
3 217 699
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
559 967
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
2 287 571
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
10 464 982
253
Управление здравоохранения области
581 494
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
569 897
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
11 597
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
9 883 488
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 883 488
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
311 063
253
Управление здравоохранения области
311 063
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
311 063
9
Прочие услуги в области образования
30 728 956
253
Управление здравоохранения области
126 508
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
126 508
271
Управление строительства области
24 062 519
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
22 952 667
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 109 852
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
6 539 929
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, молодежной политики и по развитию языков
223 430
004
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
44 270
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
347 449
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12 086
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
110 771
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы

349 842
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
8 355 255
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 290 018
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
3 217 699
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
559 967
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 287 571
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
10 464 982
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
581 494
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
569 897
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
11 597
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
9 883 488
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 883 488
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
311 063
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
311 063
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
311 063
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
30 728 956
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
126 508
034
Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
126 508
271
Облыстың құрылыс басқармасы
24 062 519
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
22 952 667
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 109 852
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
6 539 929
001
Жергілікті деңгейде білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223 430
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 270
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
347 449
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12 086
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
110 771
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру

17 091
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
608 295
068
Капитальные расходы государственного органа
810
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5 175 727
05
Здравоохранение
75 067 188
1
Больницы широкого профиля
542 734
253
Управление здравоохранения области
542 734
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
542 734
2
Охрана здоровья населения
1 651 801
253
Управление здравоохранения области
1 651 801
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 157 254
006
Услуги по охране материнства и детства
180 125
007
Пропаганда здорового образа жизни
314 422
3
Специализированная медицинская помощь
19 227 425
253
Управление здравоохранения области
19 227 425
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 389 021
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
415 402
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
636 384
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
283 199
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 668 507
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
697 939
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 043 626
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
61 046
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 032 301
4
Поликлиники
43 811 375
253
Управление здравоохранения области
43 811 375
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 441 614
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

17 091
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
608 295
068
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
810
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 175 727
05
Денсаулық сақтау
75 067 188
1
Кең бейiндi ауруханалар
542 734
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
542 734
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
542 734
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 651 801
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 651 801
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 157 254
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
180 125
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
314 422
3
Мамандандырылған медициналық көмек
19 227 425
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 227 425
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 389 021
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
415 402
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
636 384
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
283 199
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 668 507
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
697 939
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 043 626
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
61 046
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 032 301
4
Емханалар
43 811 375
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
43 811 375
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 441 614
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу

315 280
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
36 888 803
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
2 165 678
5
Другие виды медицинской помощи
2 772 255
253
Управление здравоохранения области
2 772 255
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 740 128
029
Областные базы спецмедснабжения
32 127
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 061 598
253
Управление здравоохранения области
4 048 055
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123 574
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 286 296
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
60 780
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
53 098
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
76 395
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
89 702
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
513
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 357 697
271
Управление строительства области
3 013 543
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 013 543
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 052 861
1
Социальное обеспечение
3 427 117
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 620 152
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
516 715
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
248 558
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 054 192
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
386 639
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

315 280
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
36 888 803
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
2 165 678
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 772 255
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 772 255
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 740 128
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
32 127
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 061 598
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 048 055
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 574
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 286 296
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
60 780
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
53 098
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
76 395
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
89 702
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
513
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 357 697
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 013 543
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 013 543
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 052 861
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 427 117
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 620 152
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
516 715
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248 558
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 054 192
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
386 639
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

414 048
271
Управление строительства области
187 300
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
187 300
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
619 665
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
553 403
037
Социальная реабилитация
66 262
2
Социальная помощь
2 561 031
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 561 031
003
Социальная поддержка инвалидов
719 018
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
11 490
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
490 187
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 338 087
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
2 249
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 064 713
256
Управление координации занятости и социальных программ области
980 944
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 582
007
Капитальные расходы государственного органа
1 465
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
4 960
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
66 255
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
42 799
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
268 570
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
98 715
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46 204
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
348 394
270
Управление по инспекции труда области
56 374
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
56 374
720
Управление внутренней политики и по делам религий области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

414 048
271
Облыстың құрылыс басқармасы
187 300
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
187 300
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
619 665
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
553 403
037
Әлеуметтік сауықтандыру
66 262
2
Әлеуметтiк көмек
2 561 031
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 561 031
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
719 018
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 490
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
490 187
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 338 087
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
2 249
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 064 713
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
980 944
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 582
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 465
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 960
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
66 255
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
42 799
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
268 570
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
98 715
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 204
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
348 394
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
56 374
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 374
720
Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

27 395
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 424 795
1
Жилищное хозяйство
13 005 191
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 648
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 648
262
Управление культуры области
25 907
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
25 907
271
Управление строительства области
12 138 245
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 896 112
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 242 133
285
Управление физической культуры и спорта области
3 940
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 940
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
182 685
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
139 384
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
43 301
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
520 133
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
209 781
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
310 352
732
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель области
129 633
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
129 633
2
Коммунальное хозяйство
9 366 685
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
9 366 685
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

27 395
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 424 795
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 005 191
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 648
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 648
262
Облыстың мәдениет басқармасы
25 907
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 907
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 138 245
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 896 112
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 242 133
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 940
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 940
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
182 685
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139 384
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
43 301
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
520 133
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
209 781
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
310 352
732
Облыстың жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
129 633
016
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
129 633
2
Коммуналдық шаруашылық
9 366 685
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
9 366 685
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

664 169
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
9 540
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9 540
4
Туризм
37 535
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
37 535
021
Регулирование туристской деятельности
37 535
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
51 201
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
51 201
009
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
51 201
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
14 705 251
1
Топливо и энергетика
1 104 949
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
1 104 949
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
1 104 949
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
13 600 302
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
13 600 302
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
995 081
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
12 605 221
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 580 706
1
Сельское хозяйство
22 546 006
255
Управление сельского хозяйства области
22 237 289
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
180 953
002
Поддержка семеноводства
325 685
003
Капитальные расходы государственного органа
3 024
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 628 320
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
362 750
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 774 521
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

664 169
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
9 540
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
9 540
4
Туризм
37 535
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
37 535
021
Туристік қызметті реттеу
37 535
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
51 201
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
51 201
009
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
51 201
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
14 705 251
1
Отын және энергетика
1 104 949
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
1 104 949
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
1 104 949
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
13 600 302
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
13 600 302
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
995 081
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
12 605 221
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 580 706
1
Ауыл шаруашылығы
22 546 006
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
22 237 289
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
180 953
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
325 685
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 024
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 628 320
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
362 750
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 774 521
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

42 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
310 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
3 155 043
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
81 000
9
Прочие
16 301 778
257
Управление финансов области
8 101 685
012
Резерв местного исполнительного органа области
344 007
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
7 757 678
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
131 908
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
131 908
271
Управление строительства области
400 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
400 000
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
7 512 038
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
5 566 452
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 072 024
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
161 444
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
712 118
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
156 147
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
79 546
067
Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
63 601
068
Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
13 000
За счет трансфертов из республиканского бюджета
13 000
14
Обслуживание долга
103 871
1
Обслуживание долга
103 871
257
Управление финансов области
103 871
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

42 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
310 000
010
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 155 043
011
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
81 000
9
Басқалар
16 301 778
257
Облыстың қаржы басқармасы
8 101 685
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
344 007
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 757 678
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
131 908
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
131 908
271
Облыстың құрылыс басқармасы
400 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
400 000
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
7 512 038
024
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
5 566 452
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 072 024
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
161 444
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
712 118
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
156 147
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
79 546
067
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау және кепілдік беру
63 601
068
Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
13 000
14
Борышқа қызмет көрсету
103 871
1
Борышқа қызмет көрсету
103 871
257
Облыстың қаржы басқармасы
103 871
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету