О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 16 октября 2012 года № 12/85-5с "Об установлении категорий и увеличение размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 46/329-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 апреля 2015 года № 3167. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 мая 2018 года № 28/240-6с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.05.2018 № 28/240-6с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 16 октября 2012 года № 12/85-5с "Об установлении категорий и увеличение размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации норматиных правовых актов за № 2132, опубликовано 23 ноября 2012 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
в заголовке, в пункте 2 и в приложении 2 указанного решения:
внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Н. Бекназаров

"Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге санатын белгiлеу және салынатын жер салығының базалық ставкасын ұлғайту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы № 12/85-5c шешiмiне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/329-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 3167 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 28/240-6с шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 29.05.2018 № 28/240-6с (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне салық салу мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңының 1 бабының 3 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы № 12/85-5c "Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге санатын белгiлеу және салынатын жер салығының базалық ставкасын ұлғайту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2132 тіркелген, 2012 жылғы 23 қарашада "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешiмiне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге санатын белгiлеу және салынатын жер салығының базалық мөлшерлемесiн ұлғайту туралы";
шешімнің 2 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге базалық мөлшерлемесі, автотұрақтардың (паркингтер) санатына қарай, 2 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.";
Көрсетілген шешімнің 2 қосымшасында "ставкаларының", "ставкалары", "ставкалардың" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерінің", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелердің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат
хатшысы Н.Бекназаров