О внесении изменения в решение акима Сарыагашского района от 21 ноября 2011 года № 75 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыагашского района"
Решение акима Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 октября 2015 года № 3389. Утратило силу решением акима Сарыагашского района Туркестанской области от 31 октября 2018 года № 97
Сноска. Утратило силу решением акима Сарыагашского района Туркестанской области от 31.10.2018 № 97 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарыагашского района от 21 ноября 2011 года № 75 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-11-176, опубликовано 16 декабря 2011 года в газете "Сарыагаш") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Алсеитова Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Парманов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сарыагашской
районной территориальной
избирательной комиссии
А.Жумасай
"26" октября 2015 года.
Приложение к решению акима
Сарыагашского района
от 26 октября 2015 года № 53
Приложение к решению акима
Сарыагашского района
от 21 ноября 2011 года № 75
Перечень
избирательных участков по Сарыагашскому району
Избирательный участок № 656
Центр: сельский округ Акжар, село Акжар, улица Д.Кунаева, № 7, здание общей средней школы № 28 имени Абылайхана.
Границы: cело Акжар улицы О.Турганбек, М.Мамедова, Г.Муратбаева, Бактыбай ата, И.Панфилова, Балыкбай ата, Жамбыл, Ешмат ата, Батырхан ата полностью, участки Новастройка-1, Новастройка-2 полностью.
Избирательный участок № 657
Центр: сельский округ Акжар, село Багыс, улица Егеменди, без номера, здание общей средней школы № 23 имени Г.Муратбаева.
Границы: cело Багыс полностью.
Избирательный участок № 658
Центр: сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица Д.Ордабаева, № 20, здание общей средней школы № 31 имени Т.Бигельдинова.

"Сарыағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Сарыағаш ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 75 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 53 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қазанда № 3389 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкімінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 97 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмiнiң 31.10.2018 № 97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2-тармағына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 75 "Сарыағаш ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-11-176 тіркелген, 2011 жылғы 16 желтоқсанда "Сарыағаш" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж.Алсеитовке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Парманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарыағаш аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А.Жұмасай
"26" қазан 2015 жыл.
Сарыағаш ауданы әкімінің 2015
жылғы 26 қазандағы № 53 шешіміне
қосымша
Сарыағаш ауданы әкімінің 2011
жылғы 21 қарашадағы № 75 шешіміне
қосымша
Сарыағаш ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 656 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 7, № 28 Абылайхан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжар ауылы О.Тұрғанбек, М.Мамедова, Ғ.Мұратбаев, Бақтыбай ата, И.Панфилов, Балықбай ата, Жамбыл, Ешмат ата, Батырхан ата көшелері толығымен, Жаңа құрылыс-1, Жаңа құрылыс-2 учаскелері толығымен.
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылдық округі, Бағыс ауылы, Егеменді көшесі, нөмірсіз, № 23 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бағыс ауылы толығымен.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы: Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Д.Ордабаев көшесі, № 20, № 31 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: село Дербисек улицы Кожагельди ата, Дулат ата, Ж.Жуматаева, Г.Муратбаева, Жамбыл, Б.Бектасова, К.Пралиева, Шабанали, Р.Сейтимбетова полностью, улица Н.Шонгара ата дома № 1-95, улица Туктибай ата дома № 2-36, улица Т.Абдрахимова дома № 1-45, улица Абая дома № 1-36.
Избирательный участок № 659
Центр: сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица Т.Абдрахимова, № 89, здание общей средней школы № 11 имени М.Окорокова.
Границы: село Дербисек улицы А.Куралова, Жастар, О.Жандосова, Кажымукан, К.Сатпаева, С.Сейфуллина, О.Мамбетова, Н.Абдирова, А.Оразбаева, А.Рахметова, С.Садыкова, А.Токтыбаева, Амангелди, Б.Момышулы полностью, улица Туктибай ата дома № 1-35, улица Абая дома № 37-102, улица дома Т.Абдрахимова № 46-108.
Избирательный участок № 660
Центр: сельский округ Дербисек, село Дербисек, улица Акимбаевых, № 26, здание общей средней школы № 22 имени Елшибек батыра.
Границы: село Дербисек улицы А.Молдагулова, М.Маметова, Л.Кабылбекова, Б.Омарханова, О.Мергенбаева, И.Жунисбекова, Акимбаевых, Г.Бекжанова, Б.Турдыкул, Е.Артыкбай, Т.Шонабай, М.Ауезова, С.Муканова, Бейбитшилик полностью, улица Шонгара ата дома № 2-94.
Избирательный участок № 661
Центр: сельский округ Жемисти, село Жемисти, улица Бейбитшилик, № 13, здание общей средней школы № 14 имени Алыбай батыра.
Границы: село Жемисти полностью.
Избирательный участок № 662
Центр: сельский округ Кабланбек, село Кабланбек, улица М.Озтурк, № 5-а, здание общей средней школы № 13 50 лет Казахской ССР.
Границы: село Кабланбек улицы Балдаурен, Д.Кунаева, Абая, Амангелди, Ы.Алтынсарина, Жагалау, Маусым, Айтеке би, А.Молдагулова, Казахстан, Шымкент, А.Сулейменова, С.Рахимова, Т.Бигельдинова, Ж.Борашева, 20 лет независмости, М.Макатаева полностью, село Тынтобе полностью.
Избирательный участок № 663
Центр: сельский округ Кабланбек, село Таскулак, улица Таскулак, № 32, здание общей средней школы № 52 имени М.Отемисулы.
Границы: село Таскулак, Зах полностью.
Избирательный участок № 664
Границы: село Канагат, Жонарык полностью.
Избирательный участок № 665
Центр: сельский округ Кабланбек, село Сиргели, улица М.Ескулова, № 20, здание общей средней школы № 36 имени К.Токмухамедова.
Границы: село Сиргели полностью.
Избирательный участок № 666
Центр: сельский округ Кызылжар, село Кызылжар, улица Х.Оралова, № 128, здание общей средней школы № 82 имени Ж.Жабаева.

Шекарасы: Дербісек ауылы Қожагелді ата, Дулат ата, Ж.Жұматаев, Ғ.Муратбаев, Жамбыл, Б.Бектасов, Қ.Піралиев, Шабанәлі, Р.Сейтимбетов көшелері толығымен, Н.Шоңғара ата көшесі № 1-95 үйлер, Н.Түктібай ата көшесі № 2-36 үйлер, Т.Абдрахимов көшесі № 1-45 үйлер, Абай көшесі № 1-36 үйлер.
№ 659 сайлау учаскесі
Орталығы: Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Т.Абдрахимов көшесі, № 89, № 11 М.Окороков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дербісек ауылы А.Құралов, Жастар, О.Жандосов, Қажымұқан, Қ.Сатпаев, С.Сейфуллин, О.Мамбетов, Н.Абдиров, А.Оразбаева, А.Рахметов, С.Садыков, Ә.Тоқтыбаев, Амангелді, Б.Момышұлы көшелері толығымен, Н.Түктібай ата көшесі № 1-35 үйлер, Абай көшесі № 37-102 үйлер, Т.Абдрахимов көшесі № 46-108 үйлер.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы: Дербісек ауылдық округі, Дербісек ауылы, Әкімбаевтар көшесі, № 26, № 22 Елшібек батыр атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дербісек ауылы Ә.Молдағұлова, М.Маметова, Л.Қабылбеков, Б.Омарханов, О.Мергенбаев, И.Жүнісбеков, Әкімбаевтар, Г.Бекжанов, Б.Тұрдықұл, Е.Артықбай, Т.Шонабай, М.Ауезов, С.Мұқанов, Бейбітшілік көшелері толығымен, Н.Шоңғара ата көшесі № 2-94 үйлер.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы: Жемісті ауылдық округі, Жемісті ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 13, № 14 Алыбай батыр атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жемісті ауылы толығымен.
№ 662 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабланбек ауылдық округі, Қабланбек ауылы, М.Өзтүрік көшесі, № 5-а, № 13 Қазақ ССР-нің 50 жылдығы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қабланбек ауылы Балдаурен, Д.Қонаев, Абай, Амангелді, Ы.Алтынсарин, Жағалау, Маусым, Әйтеке би, А.Молдағұлова, Қазақстан, Шымкент, А.Сүлейменов, С.Рахимов, Т.Бигельдинов, Ж.Борашев, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, М.Мақатаев көшелері толығымен, Тыңтөбе ауылы толығымен.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабланбек ауылдық округі, Тасқұлақ ауылы, Тасқұлақ көшесі, № 32, № 52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тасқұлақ, Зах ауылдары толығымен.
№ 664 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабланбек ауылдық округі, Қанағат ауылы, Ж.Ешов көшесі, нөмірсіз, № 7 Төлеби атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қанағат, Жонарық ауылдары толығымен.
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабланбек ауылдық округі, Сіргелі ауылы, М.Есқұлов көшесі, № 20, № 36 Қ.Тоқмұхамедов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сіргелі ауылы толығымен.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Х.Оралов көшесі, № 128, № 82 Ж.Жабаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.

Границы: село Кызылжар улицы Сакыбек-ата, Ш.Кудайбердиулы, Д.Конаева, Мекенбай-ата, Т.Балабекова, А.Молдагулова, Д.Нурпейсова, Т.Рыскулов, О.Есенбекова, И.Жансугирова, А.Оракулы, Балгабек-ата, Абдихайым-ата, Баубакша, С.Муканова, Назар-ата полностью, улица Ахмет би дома № 54-115, улица Пошан Датка дома № 25-195, улица Х.Оралова дома № 113-185.
Избирательный участок № 667
Центр: сельский округ Кызылжар, село Жаскешу, улица Б.Майлина, без номера, здание общей средней школы № 37 имени Б.Майлина.
Границы: село Жаскешу полностью.
Избирательный участок № 668
Центр: сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица К.Умарова, без номера, здание общей средней школы № 58 имени А.Маргулан.
Границы: село Жибек жолы улицы Жетиасыл, Базар жырау, Е.Бекмырзаева, Амангелди, Е.Досанова, Сарыдала, Т.Иристанова, Узбекская, И.Каракулова, Достык, Улан полностью, улица А.Акбердиева дома № 14-а, 20, 24, 28, 30-а, 32, 49.
Избирательный участок № 669
Центр: сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица О.Кемпрекова, без номера, здание общей средней школы № 20 имени Амангелди.
Границы: село Жибек жолы улицы К.Умарова, А.Окшебаева, Жана курылыс, И.Бабакулова, Бейбитшилик, М.Калдыбаева, О.Кемпрекова, С.Мауленова, Д.Кунаева, Абая, Жастар полностью, улица А.Акбердиева дома № 5, 15, 19, 21, 41, 61.
Избирательный участок № 670
Центр: сельский округ Жибек жолы, село Зортобе, улица Кожахан, без номера, здание общей средней школы № 18 имени Абая.
Границы: село Зортобе полностью.
Избирательный участок № 671
Центр: сельский округ Жибек жолы, село Жанакурылыс, улица Т.Ботабекова, № 7, здание общей средней школы № 24 имени Ж.Сулейменова.
Границы: село Жанакурылыс, Карабау полностью.
Избирательный участок № 672
Центр: сельский округ Жибек жолы, село Жана турмыс, здание общей средней школы №53 имени М.Габдуллина.
Границы: село Жана турмыс полностью.
Избирательный участок № 673
Центр: сельский округ Жибек жолы, село Дихан баба, улица Е.Бектурганова, № 27, здание общей средней школы № 17 имени Ы.Алтынсарина.
Границы: село Дихан баба полностью, село Жибек жолы улицы Шугыла, А.Ерназарова полностью, участок "МТФ" полностью.
Избирательный участок № 674
Центр: сельский округ Жибек жолы, село Саркырама, улица Толеби, без номера, здание общей средней школы № 51 имени Т.Рыскулова.
Границы: село Саркырама полностью.
Избирательный участок № 675
Центр: город Сарыагаш, улица Айтеке би, № 159, здание колледжа № 12.
Границы: улица А.Асаубаева дома № 1-24, улицы А.Бектурсынова, 9-мая, Жана-турмыс, 45 лет победы, Ы.Шымкентбаев, Оразалы ата, Ю.Гагарина, М.Калжигитова, К.Дуйсебаева, М.Шокай, А.Бокейхана, К.Сандыбаева, Оркениет, Достар, Келешек, Астана, 20 лет независимости, Т.Оспанова, Телемунара, Б.Касымбекова полностью, улица Б.Касымбекова многоэтажные дома № 3, 4.
Избирательный участок № 676

Шекарасы: Қызылжар ауылы Сақыбек-ата, Ш.Құдайбердіұлы, Д.Қонаев, Мекенбай-ата, Т.Балабеков, А.Молдағұлова, Д.Нұрпейсова, Т.Рысқұлов, О.Есенбеков, І.Жансүгіров, А.Орақұлы, Балғабек-ата, Абдіхайым-ата, Баубақша, С.Мұқанов, Назар-ата көшелері толығымен, Ахмет би көшесі № 54-115 үйлер, Пошан Датқа көшесі № 25-195 үйлер, Х.Оралов көшесі № 113-185 үйлер.
№ 667 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылдық округі, Жаскешу ауылы, Б.Майлин көшесі, нөмірсіз, № 37 Б.Майлин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаскешу ауылы толығымен.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, К.Умаров көшесі, нөмірсіз, № 58 Ә.Марғұлан атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы ауылы Жетіасыл, Базар жырау, Е.Бекмырзаев, Амангелді, Е.Досанов, Сарыдала, Т.Иристанов, Өзбек, И.Қарақұлов, Достық, Ұлан көшелері толығымен, А.Ақбердиев көшесі № 14-а, 20, 24, 28, 30а, 32, 49 үйлер.
№ 669 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, О.Кемпреков көшесі, нөмірсіз, № 20 Амангелді атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы ауылы К.Омаров, А.Өкшебаев, Жаңақұрылыс, И.Бабакулов, Бейбітшілік, М.Қалдыбаев, О.Кемпреков, С.Мауленов, Д.Қонаев, Абай, Жастар көшелері толығымен, А.Ақбердиев көшесі № 5, 15, 19, 21, 41, 61 үйлер.
№ 670 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек жолы ауылдық округі, Зортөбе ауылы, Қожахан көшесі, нөмірсіз, № 18 Абай атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Зортөбе ауылы толығымен.
№ 671 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек жолы ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Т.Ботабеков, көшесі, № 7, № 24 Ж.Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңақұрылыс, Қарабау ауылдары толығымен.
№ 672 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек жолы ауылдық округі, Жаңа тұрмыс ауылы, № 53 М.Ғабдуллин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа тұрмыс ауылы толығымен.
№ 673 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек жолы ауылдық округі, Дихан баба ауылы, Е.Бектұрғанов көшесі № 27, № 17 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дихан баба ауылы толығымен, Жібек жолы ауылы Шұғыла, А.Ерназаров көшелері толығымен, "МТФ" учаскесі толығымен.
№ 674 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек жолы ауылдық округі, Сарқырама ауылы, Төлеби көшесі, нөмірсіз № 51 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сарқырама ауылы толығымен.
№ 675 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, Әйтеке би көшесі, № 159, № 12 колледжінің ғимараты.
Шекарасы: А.Асаубаев көшесі № 1-24 үйлер, А.Бектұрсынов, 9-мамыр, Жаңа-тұрмыс, Жеңістің 45 жылдығы, Ы.Шымкентбаев, Оразалы ата, Ю.Гагарин, М.Қалжігітов, Қ.Дүйсебаев, М.Шоқай, А.Бөкейхан, Б.Қасымбеков, Қ.Сандыбаев, Өркениет, Достар, Келешек, Астана, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы, Т.Оспанов, Телемунара көшелері толығымен, Б.Қасымбеков көшесі №3, 4 көп қабатты үйлер.
№ 676 сайлау учаскесі

Центр: город Сарыагаш, улица Т.Турсункулова, № 43, здание общей средней школы № 2 имени А.Сулейменова.
Границы: улица Т.Турсынкулова дома № 1-51 с нечетными номерами, улицы Б.Оспанова, А.Жангельдина, К.Сатпаева, Е.Култаева, Ш.Уалиханова, Амангелди, М.Алишева, А.Шарипова, К.Сапарбаева, Н.Абдирова, С.Алимбаева, К.Шоланбаева, Б.Момышулы, Б.Кайсарбекова, М.Пердебекова, М.Шораулы, Исаулы Курал полностью, улица С.Исмаилова дома № 93-137 с нечетными номерами и дома № 122-162 с четными номерами.
Избирательный участок № 677
Центр: город Сарыагаш, улица С.Исмаилова, № 122, здание школы-гимназия № 1 имени М.Әуезова.
Границы: улица Айтеке би дома № 1-161, улица С.Исмаилова дома № 85-91 с нечетными номерами и дома № 106-120 с четными номерами, улица Б.Ермекова дома № 46-154, улица Алматинская дома № 21-60, улица А.Абдыхалыкова дома № 31-81, улицы К.Тасбалтаева, Бостандык, М.Шымкентбайулы, Толе би, Алтай, К.Бегимкулова, И.Ахметова, Абая, Кескен, А.Архабаева, Казына, А.Акжолов, Береке, Шапагат, Алтынтобе, Коктем, Б.Мекенбаева, М.Рустемова, Х.Саудашулы, М.Оскенова, Т.Кокебаева полностью, участок "СТОВАЗ" полностью.
Избирательный участок № 678
Центр: город Сарыагаш, улица С.Исмаилова, № 63, здание общей средней школы № 3 имени М.Ломоносова.
Границы: улицы Т.Уманова, Туркестан, Жамбыл, О.Копжасарова, Бирлик, А.Омарова, А.Аралбекова, Х.Жусипова, Казыбек би, Абдиулы Сапарбай, Нур-Отан полностью, улица С.Исмайлов дома № 1-83 с нечетными номерами и дома № 2-104 с четными номерами, улица А.Абдыхалыкова дома № 1-30, улица Алматинская дома № 1-20, улица Б.Ермекова дома № 1-45, улица Майлыкожа дома № 8а, 8б, 9, 11а, 11/1, 11/2, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15а, 21, 23а, 23/1-23/4, 25/1-25/4, 27/1, 27/2, улица С.Дүйсебайулы дома № 2-30 с четными номерами.
Избирательный участок № 679
Центр: город Сарыагаш, улица Майлыкожа, № 127, здание общей средней школы № 6 имени Ж.Аймаутова.
Границы: улицы Сарыарка, П.Елибай, Т.Диханбаева, Келес, Т.Укибаева, Дружбы народов, С.Муханова, Г.Муратбаева, 1-мая, М.Ауезова, Т.Токтарова полностью, улица Майлыкожа дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12-14, 15, 16-20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28-34, улица С.Дуйсебайулы дома № 1-29 с нечетными номерами.
Избирательный участок № 680
Центр: город Сарыагаш, улица Майлыкожа, № 131, здание общей средней школы № 71.
Границы: улицы Т.Касымбекова, Нурлы жол, С.Сейфуллина, М.Маметова, Т.Ерназарова, Ы.Алтынсарина, Байконур, Сункар, А.Молдагулова полностью, улица Майлыкожа дома № 35-77/4, улица С.Дуйсебайулы дома № 31-127.
Избирательный участок № 681
Центр: город Сарыагаш, улица С.Исмаилова, № 291, здание гуманитарно-агроэкономического колледжа Капланбек.
Границы: улицы Бухарбай ата, Малдыбек ата, Кабланбек, Р.Мусина, Т.Утебаева, А.Токаева, Т.Аубакирова, И.Есенберлина, Байбосын ата, Т.Кабылова, Байтерек, К.Калаубаева, Арыстанбаб, А.Калыбайулы, Ештай Акай, Ыскаков Кошербай, Н.Ыскакова, Тараз, Барыс, М.Окорокова, С.Рахимова, Болашак, К.Нысанулы, С.Талипова полностью, бульвар Шамши полностью, участок "МТФ" полностью.
Избирательный участок № 682
Центр: город Сарыагаш, улица Исмаилова, № 274, здание Сарыагашской районной центральной больницы.
Границы: территория Сарыагашской районной центральной больницы.
Избирательный участок № 683

Орталығы: Сарыағаш қаласы, Т.Тұрсынқұлов көшесі, № 43, № 2 А.Сүлейменов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Тұрсынқұлов көшесі тақ санмен белгіленген №1-51 үйлер, Б.Оспанов, Ә.Жангельдин, Қ.Сәтпаев, Е.Құлтаев, Ш.Уалиханов, Амангелді, М.Алишев, А.Шарипов, К.Сапарбаев, Н.Абдиров, С.Әлімбаев, Қ.Шоланбаев, Б.Момышұлы, Б.Қайсарбеков, М.Пердебеков, М.Шораұлы, Исаұлы Құрал көшелері толығымен, С.Исмаилов көшесі тақ санмен белгіленген № 93-137 үйлер және жұп санмен белгіленген № 122-162 үйлер.
№ 677 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі, № 122, № 1 М.Әуезов атындағы мектеп-гимназиясының ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би көшесі № 1-161 үйлер, С.Исмаилов көшесі тақ санмен белгіленген № 85-91 үйлер және жұп санмен белгіленген 106-120 үйлер, Б.Ермеков көшесі № 46-154 үйлер, Алматы көшесі № 21-60 үйлер, А.Абдыхалыков көшесі № 31-81 үйлер, Қ.Тасбалтаев, Бостандық, М.Шымкентбайұлы, Төле би, Алтай, Қ.Бегімқұлов, І.Ахметов, Абай, Кескен, А.Архабаев, Қазына, А.Ақжолов, Береке, Шапағат, Алтынтөбе, Көктем, Б.Мекенбаев, М.Рүстемов, Х.Саудашұлы, М.Өскенов, Т.Көкебаев көшелері толығымен, "СТОВАЗ" учаскесі толығымен.
№ 678 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі, 63, № 3 М.Ломоносов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Уманов, Түркістан, Жамбыл, Ө.Көпжасаров, Бірлік, Ә.Омаров, А.Аралбеков, Х.Жусипов, Қазыбек би, Әбдіұлы Сапарбай, Нұр-Отан көшелері толығымен, С.Исмаилов көшесі тақ санмен белгіленген № 1-83 үйлер және жұп санмен белгіленген № 2-104 үйлер, А.Абдыхалыков көшесі № 1-30 үйлер, Алматы көшесі № 1-20 үйлер, Б.Ермеков көшесі № 1-45 үйлер, Майлықожа көшесі № 8а, 8б, 9, 11а, 11/1, 11/2, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15а, 21, 23а, 23/1-23/4, 25/1-25/4, 27/1, 27/2 үйлер, С.Дүйсебайұлы көшесі жұп санмен белгіленген № 2-30 үйлер.
№ 679 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, Майлықожа көшесі, № 127, № 6 Ж.Аймауытов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сарыарқа, П.Елібай, Т.Диханбаев, Келес, Т.Үкібаев, Халықтар достығы, С.Мұханов, Ғ.Мұратбаев, 1-мамыр, М.Әуезов, Т.Тоқтаров көшелері толығымен, Майлықожа көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-14, 15, 16-20, 22-27, 28-34 үйлер, С.Дүйсебайұлы көшесі тақ санмен белгіленген № 1-29 үйлер.
№ 680 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, Майлықожа көшесі, № 131, № 71 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Қасымбеков, Нұрлы жол, С.Сейфуллин, М.Маметова, Т.Ерназаров, Ы.Алтынсарин, Байқоңыр, Сұңқар, Ә.Молдағулова көшелері толығымен, Майлықожа көшесі № 35-77/4 үйлер, С.Дүйсебайұлы көшесі № 31-127 үйлер.
№ 681 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі, № 291, Қапланбек гуманитарлық- агроэкономикалық колледжінің ғимараты.
Шекарасы: Бұхарбай ата, Малдыбек ата, Қабланбек, Р.Мусин, Т.Өтебаев, А.Тоқаев, Т.Аубакиров, І.Есенберлин, Байбосын ата, Т.Қабылов, Бәйтерек, Қ.Қалаубаев, Арыстанбаб, А.Қалыбайұлы, Ештай Ақай, Ысқақов Көшербай, Н.Ысқақов, Тараз, Барыс, М.Окороков, С.Рахимов, Болашақ, Қ.Нысанұлы, С.Талипов көшелері толығымен, Шәмші гүлзары толығымен, "МТФ" учаскесі толығымен.
№ 682 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, С.Исмаилов көшесі, № 274, Сарыағаш аудандық орталық ауруханасының ғимараты.
Шекарасы: Сарыағаш аудандық орталық аурухананың аумағы.
№ 683 сайлау учаскесі

Центр: город Сарыагаш, улица К.Сатбаева, № 23, здание школы-гимназии интерната № 10 имени К.Сатбаева.
Границы: улицы А.Сулейменова, О.Жолдасбекова, А.Токманбетова, 40 лет КазССР, Т.Намазбаева, Т.Смановой, Ж.Тагаева, А.Омарова, А.Шылгаубаева полностью, улица Т.Турсынкулова дома № 2-42 с четными номерами, улица Исмайлова дома № 139-273.
Избирательный участок № 684
Центр: сельский округ Куркелес, село Дархан, улица А.Муса, № 23, здание общей средней школы № 33 имени Б.Момышулы.
Границы: село Дархан, Береке полностью.
Избирательный участок № 685
Центр: сельский округ Куркелес, село Енкес, улица Т.Рыскулова, № 55, здание общей средней школы № 21 имени Яссауи.
Границы: село Енкес, Култума полностью.
Избирательный участок № 686
Центр: сельский округ Куркелес, село Акниет, улица Кажымукан, № 25-а, здание общей средней школы № 27 имени Шакарима.
Границы: село Акниет, Бескудык, Келес полностью.
Избирательный участок № 687
Центр: сельский округ Куркелес, село Куркелес, улица Акбура аулие, № 120, здание общей средней школы № 39 имени Т.Айбергенова.
Границы: село Куркелес полностью.
Избирательный участок № 688
Центр: сельский округ Жарты тобе, село Курама, улица Ш.Калдаякова, без номера, здание общей средней школы № 15 Ш.Калдаякова.
Границы: село Курама полностью.
Избирательный участок № 689
Центр: сельский округ Жарты тобе, село Бостандык, улица Абылайхана, без номера, здание общей средней школы № 35 имени Б.Гафурова.
Границы: село Бостандык полностью.
Избирательный участок № 690
Центр: сельский округ Жарты тобе, село Ынтымак, улица Ж.Айысулы, № 2, здание общей средней школы № 9 Майлыкожа.
Границы: село Ынтымак улицы О.Отеген, А.Хасанова, А.Сейдакбар, А.Турсынбаева, А.Мансурова, Ю.Гагарина полностью, улица Абылайхана дома № 85-143, улица Абая дома № 2-36, участок Бескорган полностью.
Избирательный участок № 691
Центр: сельский округ Жарты тобе, село Достык, улица Тайтели ата, без номера, здание общей средней школы № 32 имени К.Аманжолова.
Границы: село Достык улица Б.Бердимуратова дома № 1-19, улицы Г.Мусирепова, Дархан, Тайтели ата, Т.Аубакирова, И.Жансугурова, Т.Бигелдинова, А.Токмаганбетова, № 1-3 полностью.
Избирательный участок № 692
Центр: поселок Коктерек, улица Ы.Алтынсарина, без номера, здание общей средней школы № 16 имени И.В.Панфилова.
Границы: поселок Коктерек полностью.
Избирательный участок № 693
Центр: сельский округ Тегисшил, село Таскескен, улица А.Омарова, без номера, здание общей средней школы № 30 имени С.Торайгырова.
Границы: село Таскескен, Мадениет полностью.
Избирательный участок № 694

Орталығы: Сарыағаш қаласы, Қ.Сәтбаев көшесі, № 23, № 10 Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназия интернатының ғимараты.
Шекарасы: А.Сүлейменов, О.Жолдасбеков, А.Тоқманбетов, ҚазССР-дің 40 жылдығы, Т.Намазбаев, Т.Сманова, Ж.Тағаев, А.Омаров, А.Шылғаубаев көшелері толығымен, Т.Тұрсынқұлов көшесі жұп санмен белгіленген № 2-42 үйлер, С.Исмаилов көшесі № 139-273 үйлер.
№ 684 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Дархан ауылы, Ә.Мұса көшесі, № 23, № 33 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дархан, Береке ауылдары толығымен.
№ 685 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Еңкес ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, № 55, № 21 Яссауи атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Еңкес, Құлтума ауылдары толығымен.
№ 686 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Ақниет ауылы, Қажымұқан көшесі, № 25-а, № 27 Шәкәрім атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақниет, Бесқұдық, Келес ауылдары толығымен.
№ 687 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Құркелес ауылы, Ақбура әулие көшесі, № 120, № 39 Т.Айбергенов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Құркелес ауылы толығымен.
№ 688 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарты төбе ауылдық округі, Құрама ауылы, Ш.Қалдаяқов көшесі, нөмірсіз, № 15 Ш.Қалдаяқов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Құрама ауылы толығымен.
№ 689 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарты төбе ауылдық округі, Бостандық ауылы, Абылайхан көшесі, нөмірсіз, № 35 Б.Ғафуров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бостандық ауылы толығымен.
№ 690 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарты төбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Ж.Айысұлы көшесі № 2, № 9 С.Майлықожа атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы О.Өтеген, А.Хасанов, А.Сейдакбар, А.Тұрсынбаев, А.Мансуров, Ю.Гагарин көшелері толығымен, Абылайхан көшесі № 85-143 үйлер, Абай көшесі № 2-36 үйлер, Бесқорған учаскесі толығымен.
№ 691 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарты төбе ауылдық округі, Достық ауылы, Тайтелі ата көшесі, нөмірсіз, № 32 Қ.Аманжолов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылы Б.Бердімуратов көшесі № 1-19 үйлер, Ғ.Мүсірепов, Дархан, Тәйтелі ата, Т.Аубакиров, І.Жансүгіров, Т.Бигелдинов, А.Тоқмағанбетов, № 1-3 көшелер толығымен.
№ 692 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек кенті, Ы.Алтынсарин көшесі, нөмірсіз, № 16 И.В.Панфилов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Көктерек кенті толығымен.
№ 693 сайлау учаскесі
Орталығы: Тегісшіл ауылдық округі, Таскескен ауылы, А.Омаров көшесі, нөмірсіз, № 30 С.Торайғыров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Таскескен, Мәдениет ауылдары толығымен.
№ 694 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Дарбаза, село Дарбаза, улица Жабай ата, № 41, здание общей средней школы № 70 имени С.Байгозиева.
Границы: село Дарбаза улицы Жабай ата, Алматы, Жолтабар, Аманкелди, И.Панфилова, А.Оразбаева, К.Сатпаева, Темиржолшы, Ш.Уалиханова, Ы.Алтынсарина, Кажымукана, С.Торыайгырова, Г.Муратбаева, К.Койкелди, И.Жансугирова полностью, село 50-разъезд, 51-разъезд полность.
Избирательный участок № 695
Центр: сельский округ Дарбаза, село Таскудык, здание общей средней школы № 42 имени А.Жанкелдина.
Границы: село Таскудык полностью.
Избирательный участок № 696
Центр: сельский округ Дарбаза, село Сарысу, улица Шугыла, № 42, здание основной средней школы № 40 имени Н.Абдирова.
Границы: село Сарысу полностью.
Избирательный участок № 697
Центр: сельский округ Жылга, село Жылга, улица С.Сейфуллина, без номера, здание общей средней школы № 12 имени С.Сейфуллина.
Границы: село Жылга, Нурауыл, 49-разьезд, 3-ферма полностью.
Избирательный участок № 698
Центр: сельский округ Жылга, село Каракалпак, улица А.Бейсембаева, № 25, здание общей средней школы № 26 имени Т.Устемирова.
Границы: село Каракалпак, Шайхана полностью.
Избирательный участок № 699
Центр: сельский округ Жылга, село Шенгелди, улица Кудайсугир, № 29, здание общей средней школы № 57 имени С.Муканова.
Границы: село Шенгелди полностью.
Избирательный участок № 700
Центр: сельский округ Алимтау, село Алимтау, улица А.Молдагулова, без номера, здание общей средней школы № 25 имени А.Молдагуловой.
Границы: село Алимтау, Жайдаккудык, Коктал, Таскудык полностью.
Избирательный участок № 701
Центр: село Абай, улица А.Сатбаева, № 4а, здание общей средней школы № 72 имени О.Есимова.
Границы: промежуток улицы С.Баубекова от места пересечения с улицей Д.Кунаева до места пересечения с улицей А.Сатбаева, промежуток улицы Ж.Шаяхметова от места пересечения с улицей А.Сатбаева до места пересечения с улицей Абсаттар кажы, улицы М.Маметовой, Аль-Фараби, Т.Бокина, Ы.Алтынсарина, А.Сатбаева, К.Кокебаевой, А.Кожабаева полностью, промежуток улицы С.Сейфуллина от места пересечения с улицей С.Баубекова до места пересечения с улицей Т.Ташанова, промежуток улицы Азимбай-ата от места пересечения с улицей А.Кожабаева до места пересечения Т.Ташанова, восточная сторона участка улицы Д.Кунаева от места пересечения с каналом Ошакты до места пересечения с улицей Т.Ташанова, северная сторона участка улицы Т.Ташанова от места пересечения с улицей Д.Кунаева до места пересечения с улицей А.Сатбаева, промежуток улицы Джамбула от места пересечения с каналом Ошакты до места пересечения с улицей Т.Рыскулова, проезд № 1 улицы Джамбула, северная сторона участка улицы Т.Рыскулова от места пересечения с улицей А.Сатбаева до места пересечения с улицей Джамбула.
Избирательный участок № 702
Центр: село Абай, улица М.Артыкова, без номера, здание общей средней школы № 110.
Границы: южная сторона промежутка улицы М.Артыкова от места пересечения с улицей Д.Кунаева до восточной границы села, улицы Курылыс, Байтерек, Б.Нурлыбаева, А.Омарова, К.Сатпаева, М.Нархозиева, Б.Майлина, Кирпичного завода полностью.
Избирательный участок № 703

Орталығы: Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Жабай ата көшесі, № 41, № 70 С.Байгозиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дарбаза ауылы Жабай ата, Алматы, Жолтабар, Аманкелді, И.Панфилов, А.Оразбаева, Қ.Сәтпаев, Теміржолшы, Ш.Уалиханов, Ы.Алтынсарин, Қажымұхан, С.Торыайғыров, Ғ.Мұратбаев, Қ.Қойкелді, І.Жансүгіров көшелері толығымен, 50-разъезд, 51-разъезд ауылдары толығымен.
№ 695 сайлау учаскесі
Орталығы: Дарбаза ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, № 42 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тасқұдық ауылы толығымен.
№ 696 сайлау учаскесі
Орталығы: Дарбаза ауылдық округі, Сарысу ауылы, Шұғыла көшесі, № 42, № 40 Н.Әбдіров атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сарысу ауылы толығымен.
№ 697 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылға ауылдық округі, Жылға ауылы, С.Сейфуллин көшесі, нөмірсіз, № 12 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жылға, Нұрауыл, 49-разъезд, 3-ферма ауылдары толығымен.
№ 698 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылға ауылдық округі, Қарақалпақ ауылы, А.Бейсембаев көшесі, № 25, № 26 Т.Өстеміров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қарақалпақ, Шайхана ауылдары толығымен.
№ 699 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылға ауылдық округі, Шеңгелді ауылы, Құдайсүгір көшесі № 29, № 57 С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы толығымен.
№ 700 сайлау учаскесі
Орталығы: Әлімтау ауылдық округі, Әлімтау ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, нөмірсіз, № 25 Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Әлімтау, Жайдаққұдық, Көктал, Тасқұдық ауылдары толығымен.
№ 701 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Ә.Сатбаев көшесі, № 4а, № 72 О.Есімов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: С.Баубеков көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Ә.Сатбаев көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, Ж.Шаяхметов көшесі Ә.Сатбаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Абсаттар қажы көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, М.Маметова, Аль-Фараби, Т.Бокин, Ы.Алтынсарин, Ә.Сатбаев, К.Көкебаева, А.Қожабаев көшелері толығымен, С.Сейфуллин көшесі С.Баубеков көшесімен қиылысқан жерінен бастап Т.Ташанов көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, Әзімбай-ата көшесі А.Қожабаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Т.Ташанов көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, Д.Қонаев көшесі Ошақты каналымен қиылысқан жерінен бастап Т.Ташанов көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығының шығыс жағы, Т.Ташанов көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Ә.Сатбаев көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығының солтүстік жағы, Жамбыл көшесі Ошақты каналымен қиылысқан жерінен бастап Т.Рысқұлов көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, Жамбыл көшесінің №1 өткелі, Т.Рысқұлов көшесі Ә.Сатбаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Жамбыл көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығының солтүстік жағы.
№ 702 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, М.Артыков көшесі, нөмірсіз, № 110 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: М.Артықов көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап ауылдың шығыс шекарасына дейінгі аралығының оңтүстік жағы, Құрылыс, Бәйтерек, Б.Нұрлыбаев, А.Омаров, Қ.Сатпаев, М.Нархозиев, Б.Майлин, Қыш зауыты көшелері толығымен.
№ 703 сайлау учаскесі

Центр: село Абай, улица М.Артыкова, № 5, здание школы-гимназии № 73 имени О.Жанибекова.
Границы: промежуток улицы Б.Стамбекова от места пересечения с улицей Д.Кунаева до места пересечения с улицей Б.Оспанова, промежутки улиц А.Солкебайкызы, Б.Ермекова от места пересечений с улицей Б.Стамбекова до места пересечений с улицей М.Артыкова, южные стороны улиц М.Ауезова, Абдрахман би от места пересечений с улицей Б.Стамбекова, улицы Алданазарова, А.Молдагуловой, Р.Мырзахметова, Женис, Коктем, Игилик, Ак алтын, Онтустик, Даулет, Оркениет, А.Балтабаева полностью, западная часть промежутка улицы Д.Кунаева от места пересечения с улицей Б.Стамбекова до места пересечения с улицей М.Артыкова.
Избирательный участок № 704
Центр: село Абай, улица Т.Рыскулова № 82, здание районной дома культуры № 2 Абай.
Границы: западная сторона промежутка улицы Д.Кунаева от канала Ошакты до места пересечения с улицей Т.Ташанова с проездами № 6, 7, 8, промежуток улицы Д.Кунаева от места пересечения с улицей Т.Ташанова до канала Аранчи вместе с проездами № 4, 5, южная сторона промежутка улицы Т.Ташанова от места пересечения с улицей Д.Кунаева до места пересечения с улицей С.Сейфуллина, промежуток улицы Азимбай ата от места пересечения с улицей Т.Ташанова до места пересечения с улицей Т.Рыскулова, промежуток улицы Т.Рыскулова от места пересечения с улицей А.Ергешова до места пересечения с улицей Р.Табылдиевой, проезд №6 улицы Т.Рыскулова, промежуток улицы Ж.Шаяхметова от места пересечения с улицей Т.Ташанова до места пересечения с улицей С.Баубекова, улицы С.Апсикова, К.Аликулова, Ж.Абуова, Аяш-ата, Т.Бигелдинова, К.Байсеитовой, Л.Жолдасова, Койлыбаева, Бостандык полностью, промежуток улицы С.Баубекова от места пересечения с улицей Д.Кунаева до места пересечения с улицей Т.Бегмановой, промежуток улицы Т.Ташанова от места пересечения с улицей Т.Бегмановой до места пересечения с улицей Д.Кунаева, промежуток улицы Аранчи от места пересечения с улицей Д.Кунаева до места пересечения с улицей С.Апсикова.
Избирательный участок № 705
Центр: сельский округ Биртилек, село Димитров, улица Дастан, № 7, здание общей средней школы № 118 имени Т.Бигелдинова.
Границы: село Димитров, Керегетас полностью.
Избирательный участок № 706
Центр: сельский округ Биртилек, село Енбекши, улица И.Алимбаева, № 68, здание общей средней школы № 119 имени Р.Алибекулы.
Границы: село Енбекши, Курылыс полностью.
Избирательный участок № 707
Центр: сельский округ Биртилек, село Жолбасши, улица Коктем, № 76, здание общей средней школы № 117 Жолбасшы.
Границы: село Жолбасшы, Колтоган полностью.
Избирательный участок № 708

Орталығы: Абай ауылы, М.Артыков көшесі, № 5, № 73 Ө.Жәнібеков атындағы мектеп-гимназиясының ғимараты.
Шекарасы: Б.Стамбеков көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Б.Оспанов көшесіне дейінгі аралығы, Ә.Сөлкебайқызы, Б.Ермеков көшелері Б.Стамбеков көшесімен қиылысқан жерінен бастап М.Артықов көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралықтары, М.Әуезов, Абдрахман би көшелері, Б.Стамбеков көшесімен қиылысқан жерлерінен бастап оңтүстік жақтары, Алданазаров, Ә.Молдағұлова, Р.Мырзахметов, Жеңіс, Көктем, Игілік, Ақ алтын, Оңтүстік, Дәулет, Өркениет, Ә.Балтабаев көшелері толығымен, Д.Қонаев көшесі Б.Стамбеков көшесімен қиылысқан жерінен бастап М.Артықов көшесіне дейінгі аралығының батыс жағы.
№ 704 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Т.Рыскулов көшесі, № 82, № 2 Абай аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Д.Қонаев көшесі Ошақты каналынан бастап Т.Ташанов көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығының батыс жағы № 6, 7, 8 өткелдерімен, Д.Қонаев көшесі Т.Ташанов көшесімен қиылысқан жерінен бастап Араншы каналына дейінгі аралығы № 4, 5 өткелдерімен, Т.Ташанов көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап С.Сейфуллин көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығының оңтүстік жағы, Әзімбай ата көшесі Т.Ташанов көшесімен қиылысқан жерінен бастап Т.Рысқұлов көшесіне дейінгі аралығы, Т.Рысқұлов көшесі А.Ергешов көшесімен қиылысқан жерінен бастап Р.Табылдиева көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, Т.Рысқұлов көшесінің № 6 өткелі, Ж.Шаяхметов көшесі Т.Ташанов көшесімен қиылысқан жерінен бастап С.Баубеков көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, С.Апсиков, Қ.Әліқұлов, Ж.Абуов, Аяш-ата, Т.Бигелдинов, К.Байсеитова, Л.Жолдасов, Қойлыбаев, Бостандық көшелері толығымен, С.Баубеков көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Т.Бегманова көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, Т.Ташанов көшесі Т.Бегманова көшесімен қиылысқан жерінен бастап Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, Араншы көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап С.Апсиков көшесімен қйылысқан жеріне дейінгі аралығы.
№ 705 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Димитров ауылы, Дастан көшесі, № 7, № 118 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Димитров, Керегетас ауылдары толығымен.
№ 706 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Еңбекші ауылы, І.Әлімбаев көшесі, № 68, № 119 Р.Әлібекұлы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Еңбекші, Құрылыс ауылдары толығымен.
№ 707 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Жолбасшы ауылы, Көктем көшесі, № 76, № 117 Жолбасшы атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жолбасшы, Көлтоған ауылдары толығымен.
№ 708 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Биртилек, село Амангелды, улица Уйымшыл, № 38, здание общей средней школы № 115 Колтоган.
Границы: село Амангелды полностью.
Избирательный участок № 709
Центр: сельский округ Биртилек, село Игилик, улица Сункар, № 31, здание общей средней школы № 116 Игилик.
Границы: село Игилик, Шырылдак, Жабай тобе полностью.
Избирательный участок № 710
Центр: сельский округ Биртилек, село Биртилек, улица Б.Ташимбетова, № 17, здание начальной школы № 122 Еркиндик.
Границы: село Биртилек полностью.
Избирательный участок № 711
Центр: сельский округ Биртилек, село Аккорган, улица Ынтымак, № 11, здание общей средней школы № 114 имени Т.Бегманова.
Границы: село Аккорган, Шукырсай полностью.
Избирательный участок № 712
Центр: сельский округ Кошкарата, село Бескубыр, улица С.Бегимбетова, № 1, здание общей средней школы № 77 имени С.Сейфуллина.
Границы: село Бескубыр полностью.
Избирательный участок № 713
Центр: сельский округ Кошкарата, село 1 мая, улица Курмангазы, № 14, здание общей средней школы № 83 1 мая.
Границы: село 1 мая, Шынар полностью.
Избирательный участок № 714
Центр: сельский округ Кошкарата, село Кошкарата, улица О.Сауытбекулы, № 9, здание общей средней школы № 79 имени З.Рустемова.
Границы: село Кошкарата, Ушкын полностью.
Избирательный участок № 715
Центр: сельский округ Кошкарата, село Аманжар, улица А.Байтурсынова, № 1, здание общей средней школы № 81 Макташы.
Границы: село Макташы, Аманжар, Алгабас полностью.
Избирательный участок № 716
Центр: сельский округ Кошкарата, село Жана коныс, улица Н.Тлендиева, № 15, здание общей средней школы № 80 имени Н.Тлендиева.
Границы: село Кара бура, Жана коныс, Бесауыл полностью, село Жамбыл улицы С.Кожанов, Ш.Турсынбаев полностью.
Избирательный участок № 717
Центр: сельский округ Кошкарата, село Байтерек, улица Женис, № 17-а, здание общей средней школы № 78 Кызыл ту.
Границы: село Байтерек полностью, село Жамбыл улицы Карлыгаш, Устаздар полностью.
Избирательный участок № 718
Центр: сельский округ Ошакты, село Ошакты, улица С.Муханова, № 48, здание общей средней школы № 107 имени Абая.
Границы: село Ошакты, Жетитобе, Енбек полностью.
Избирательный участок № 719
Центр: сельский округ Ошакты, село Береке, улица Ж.Жаксыбекова, №76, здание общей средней школы № 106 имени Д.Кунаева.
Границы: село Береке, Санырау, Ынталы полностью.
Избирательный участок № 720
Центр: сельский округ Ошакты, село Конуртобе, улица Ш.Айманова, № 18, здание общей средней школы № 105 Конуртобе.
Границы: село Конуртобе, Сарыжылга полностью.
Избирательный участок № 721

Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Амангелді ауылы, Ұйымшыл көшесі, № 38, № 115 Көлтоған жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді ауылы толығымен.
№ 709 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Игілік ауылы, Сұңқар көшесі, № 31, № 116 Игілік жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Игілік, Шырылдақ, Жабай төбе ауылдары толығымен.
№ 710 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Біртілек ауылы, Б.Тәшімбетов көшесі, № 17, № 122 Еркіндік бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Біртілек ауылы толығымен.
№ 711 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Аққорған ауылы, Ынтымақ көшесі, № 11, № 114 Т.Бегманова атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Аққорған, Шұқырсай ауылдары толығымен.
№ 712 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Бесқұбыр ауылы, С.Бегімбетов көшесі, № 1, № 77 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бесқұбыр ауылы толығымен.
№ 713 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, 1 мамыр ауылы, Құрманғазы көшесі, № 14, № 83 1 мамыр жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: 1 мамыр, Шынар ауылдары толығымен.
№ 714 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Қошқарата ауылы, Ө.Сауытбекұлы көшесі, № 9, № 79 З.Рустемов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қошқарата, Ұшқын ауылдары толығымен.
№ 715 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Аманжар ауылы, А.Байтұрсынов көшесі, № 1, № 81 Мақташы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Мақташы, Аманжар, Алғабас ауылдары толығымен.
№ 716 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Жаңа қоныс ауылы, Н.Тілендиев көшесі, № 15, № 80 Н.Тілендиев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қара бура, Жаңа қоныс, Бесауыл ауылдары толығымен, Жамбыл ауылы С.Қожанов, Ш.Турсынбаев көшелері толығымен.
№ 717 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, Жеңіс көшесі, № 17-а, № 78 Қызыл ту жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бәйтерек ауылы толығымен, Жамбыл ауылы Қарлығаш, Ұстаздар көшелері толығымен.
№ 718 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Ошақты ауылы, С.Мұханов көшесі, № 48, № 107 Абай атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ошақты, Жетітөбе, Еңбек ауылдары толығымен.
№ 719 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Береке ауылы, Ж.Жақсыбеков көшесі, № 76, № 106 Д.Қонаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Береке, Саңырау, Ынталы ауылдары толығымен.
№ 720 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Қоңыртөбе ауылы, Ш.Айманов көшесі, № 18, № 105 Қоңыртөбе атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қоңыртөбе, Сарыжылға ауылдары толығымен.
№ 721 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Ошакты, село С.Саттарова, улица М.Ауезова, № 24, здание общей средней школы № 104 имени Ы.Алтынсарина.
Границы: село С.Саттаров, Каратал, Бакышсай полностью.
Избирательный участок № 722
Центр: сельский округ Ошакты, село Жидели, улица Д.Кунаева, № 64, здание общей средней школы № 103 имени Т.Рыскулова.
Границы: село Жидели, Атаконыс полностью.
Избирательный участок № 723
Центр: сельский округ Бирлик, село Бирлик, улица Кажымухана, № 5, здание общей средней школы № 100 имени А.Жанкелдина.
Границы: села Бирлик, Косоткел, Куйган, Ащысай полностью.
Избирательный участок № 724
Центр: сельский округ Бирлик, село Жанатиршилик, улица Х.Кубеева, без номера, здание общей средней школы № 101 имени Т.Белгибаева.
Границы: село Жанатиршилик, Ушагаш, Мадениет полностью.
Избирательный участок № 725
Центр: сельский округ Актобе, село Кызыласкер, улица Ы.Алтынсарина, № 18, здание общей средней школы № 89 имени Л.Жолдасова.
Границы: село Кызыласкер, Когерту полностью.
Избирательный участок № 726
Центр: сельский округ Актобе, село Г.Муратбаева, улица Береке, № 1, здание общей средней школы № 93 имени Г.Муратбаева.
Границы: село Кокбулак, Г.Муратбаев полностью.
Избирательный участок № 727
Центр: сельский округ Актобе, село Бозсу, улица Жанагасыр, № 107, здание общей средней школы № 94 имени Ленина.
Границы: село Бозсу полностью.
Избирательный участок № 728
Центр: сельский округ Актобе, село Ынтымақ, улица Бейбитшилик, № 2, здание общей средней школы № 91 имени М.Горького.
Границы: село Ынтымак полностью.
Избирательный участок № 729
Центр: сельский округ Ақтобе, село Жанадауир, улица Школьная, № 59, здание общей средней школы № 90 имени М.Маметова.
Границы: село Жанадауир полностью.
Избирательный участок № 730
Центр: сельский округ Актобе, село Жуантобе, улица Акдала, № 66, здание общей средней школы № 95 имени А.Оразбаева.
Границы: село Жуантобе, М.Горький полностью.
Избирательный участок № 731
Центр: сельский округ Ақтобе, село Ескикорган, улица Кеден, № 3, здание начальной школы № 98.
Границы: село Ескикорган полностью.
Избирательный участок № 732
Центр: сельский округ Актобе, село Каратобе, улица Егемендик, № 109, здание общей средней школы № 92 имени К.Сатбаева.
Границы: село Каратобе, Акжар полностью.
Избирательный участок № 733
Центр: сельский округ Бирлесу, село Казахстан, улица А.Баржаксиева, № 28, здание общей средней школы № 87 Жуантобе.
Границы: село Казахстан, Берекели полностью.
Избирательный участок № 734

Орталығы: Ошақты ауылдық округі, С.Саттаров ауылы, М.Ауезов көшесі, № 24, № 104 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: С.Саттаров, Қаратал, Бақышсай ауылдары толығымен.
№ 722 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Жиделі ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 64, № 103 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жиделі, Атақоныс ауылдары толығымен.
№ 723 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, Қажымұхан көшесі, № 5, № 100 Ә.Жанкелдин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бірлік, Қосөткел, Құйған, Ащысай ауылдары толығымен.
№ 724 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Жаңатіршілік ауылы, Х.Көбеев көшесі, нөмірсіз, № 101 Т.Белгібаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңатіршілік, Үшағаш, Мәдениет ауылдары толығымен.
№ 725 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Қызыләскер ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 18, № 89 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қызыләскер, Көгерту ауылдары толығымен.
№ 726 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы, Береке көшесі № 1, № 93 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Көкбұлақ, Ғ.Мұратбаев ауылдары толығымен.
№ 727 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Бозсу ауылы, Жаңағасыр көшесі, № 107, № 94 Ленин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Бозсу ауылы толығымен.
№ 728 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Бейбітшілік көшесі № 2, № 91 М.Горький атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы толығымен.
№ 729 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Жаңадәуір ауылы, Мектеп көшесі, № 59, № 90 М.Маметова атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңадәуір ауылы толығымен.
№ 730 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Жуантөбе ауылы, Ақдала көшесі, № 66, № 95 А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жуантөбе, М.Горький ауылдары толығымен.
№ 731 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ескіқорған ауылы, Кеден көшесі, № 3, № 98 бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ескіқорған ауылы толығымен.
№ 732 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, Егемендік көшесі, № 109, № 92 Қ.Сатбаев атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қаратөбе, Ақжар ауылдары толығымен.
№ 733 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлесу ауылдық округі, Қазақстан ауылы, А.Баржаксиев көшесі, № 28, № 87 Жуантөбе жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан, Берекелі ауылдары толығымен.
№ 734 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Жузимдик, село К.Маркс, улица Б.Калмаханова, № 86, здание общей средней школы № 86 имени Ш.Уалиханова.
Границы: село К.Маркс, Бирлесу, Онтустик, Канал полностью.
Избирательный участок № 735
Центр: сельский округ Алпамыс батыр, село Акжол, улица С.Кожанова, № 23, здание общей средней школы № 125 имени С.Кожанова.
Границы: село Акжол полностью.
Избирательный участок № 736
Центр: сельский округ Алпамыс батыр, село Кауыншы, улица Б.Майлина, № 50, здание общей средней школы № 126 имени Б.Майлина.
Границы: село Кауыншы полностью.
Избирательный участок № 737
Центр: сельский округ Ушкын, село Ушкын, улица Д.Кунаева, № 9, здание общей средней школы № 127 имени Т.Бердиярова.
Границы: село Ушкын, Коралас полностью.
Избирательный участок № 738
Центр: сельский округ Бозай, село Бозай, улица Казыбек-би, № 20, здание сельского дома культуры Бозай.
Границы: село Бозай,Тентексай, Шолан-тобе, Тартогай полностью.
Избирательный участок № 739
Центр: сельский округ Жамбыл, село Бекбота, улица Жамбыла, № 65, здание сельского дома культуры Бекбота.
Границы: село Бекбота, Майда Бозай, Байгабыл полностью.
Избирательный участок № 933
Центр: город Сарыагаш, улица Т.Турсункулова, без номера, здание войсковой части 2020.
Границы: войсковая часть 2020, 9824.
Избирательный участок № 944
Центр: сельский округ Акжар, село Акжар, улица Д.Кунаева, № 15, здание сельского дома культуры Акжар.
Границы: cело Акжар улицы Береке, Бирлик, Ынтымак, Акорда, Абай, Амангелди, Туран, 8-Марта, М.Сманова, Д.Кунаева, Т.Рыскулова, А.Байтурсынова, Бегалы ата, Кажымухан, О.Еспенбетова полностью.
Избирательный участок № 945
Центр: сельский округ Кызылжар, село Кызылжар, улица Ахмет-би, без номера, здание общей средней школы № 137.
Границы: село Кызылжар улицы Курмангазы, Е.Арзыкулова, Мүсирали-ата, О.Буртебаева, О.Оралбаева, Тойбек-ата, М.Маметова, Жайлаубай-ата, Достар, И.Сагынулы, Айтеке-би, Казыбек-би, П.Тайшыулы полностью, улица Ахмет би дома № 1-53, улица Пошан Датка дома № 1-24, улица Х.Оралова дома № 1-112.
Избирательный участок № 947
Центр: сельский округ Дербисек, село Атамекен, здание общей средней школы № 64 имени А.Байтурсынова.
Границы: село Атамекен, Уйымшыл полностью.
Избирательный участок № 948
Центр: сельский округ Жемисти, село Тын, улица М.Маметова, № 19, здание общей основой школы № 46 имени Т.Токтарова.
Границы: село Тын полностью.
Избирательный участок № 949
Центр: сельский округ Кабланбек, село Кабланбек, улица О.Жаутикова, № 33-а, здание общей средней школы № 55 имени О.Жаутикова.
Границы: село Кабланбек улицы Адилет, Толе би, Навоий, Бейбитшилик, О.Жаутикова, Казыбек би, Бау, Т.Айбергенова, Ш.Калдаякова, И.Тыщенко, М.Озтурк, Татулык, А.Валиева полностью.
Избирательный участок № 950
Центр: сельский округ Кабланбек, село Акниет, улица Куншуак, без номера, здание общей средней школы № 29 имени Улыкбека.
Границы: село Акниет полностью.
Избирательный участок № 951

Орталығы: Жүзімдік ауылдық округі, К.Маркс ауылы, Б.Қалмаханов көшесі, № 86, № 86 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: К.Маркс, Бірлесу, Оңтүстік, Канал ауылдары толығымен.
№ 735 сайлау учаскесі
Орталығы: Алпамыс батыр ауылдық округі, Ақжол ауылы, С.Қожанов көшесі, № 23, № 125 С.Қожанов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжол ауылы толығымен.
№ 736 сайлау учаскесі
Орталығы: Алпамыс батыр ауылдық округі, Кауыншы ауылы, Б.Майлин көшесі, № 50, № 126 Б.Майлин атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Кауыншы ауылы толығымен.
№ 737 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 9, № 127 Т.Бердияров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ұшқын, Қоралас ауылдары толығымен.
№ 738 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозай ауылдық округі, Бозай ауылы, Қазыбек би көшесі, № 20, Бозай ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Бозай, Тентексай, Шолан-төбе, Тартоғай ауылдары толығымен.
№ 739 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Бекбота ауылы, Жамбыл көшесі, № 65, Бекбота ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Бекбота, Майда Бозай, Байғабыл ауылдары толығымен.
№ 933 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, Т.Тұрсынқұлов көшесі, нөмірсіз, 2020 әскери бөлімінің ғимараты.
Шекарасы: 2020, 9824 әскери бөлімдері.
№ 944 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылдық округі, Ақжар ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 15, Ақжар ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақжар ауылы Береке, Бірлік, Ынтымақ, Ақорда, Абай, Амангелді, Тұран, 8-наурыз, М.Сманов, Д.Қонаев, Т.Рысқұлов, А.Байтұрсынов, Бегалы ата, Қажымұхан, О.Еспенбетов көшелері толығымен.
№ 945 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Ахмет-би көшесі, нөмірсіз, № 137 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылжар ауылы Құрманғазы, Е.Арзықұлов, Мүсірәлі-ата, Ө.Бөртебаев, О.Оралбаев, Тойбек-ата, М.Маметова, Жайлаубай-ата, Достар, И.Сағынұлы, Әйтеке-би, Қазыбек-би, П.Тайшыұлы көшелері толығымен, Ахмет би көшесі № 1-53 үйлер, Пошан Датқа көшесі № 1-24 үйлер, Х.Оралов көшесі № 1-112 үйлер.
№ 947 сайлау учаскесі
Орталығы: Дербісек ауылдық округі, Атамекен ауылы, № 64 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Атамекен, Ұйымшыл ауылдары толығымен.
№ 948 сайлау учаскесі
Орталығы: Жемісті ауылдық округі, Тың ауылы, М.Маметова көшесі, № 19, № 46 Т.Тоқтаров атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тың ауылы толығымен.
№ 949 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабланбек ауылдық округі, Қабланбек ауылы, О.Жәутіков көшесі, № 33-а, № 55 О.Жәутіков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қабланбек ауылы Әділет, Төле би, Навоий, Бейбітшілік, О.Жәутіков, Қазыбек би, Бау, Т.Айбергенов, Ш.Қалдаяқов, И.Тыщенко, М.Өзтүрік, Татулық, А.Валиев көшелері толығымен.
№ 950 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабланбек ауылдық округі, Ақниет ауылы, Күншуақ көшесі, нөмірсіз, № 29 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақниет ауылы толығымен.
№ 951 сайлау учаскесі

Центр: город Сарыагаш, улица Айтеке би, № 160, здание общей средней школы № 5 имени С.Исмаилова.
Границы: улицы Жибек жолы, Б.Майлин, 8-марта, Ал-Фараби, Курмангазы, Ш.Калдаякова, И.Жансугирова, Т.Остемирова, Д.Нурпейсова, М.Макатаева, С.Торайгырова, Жас Гвардия, М.Жолдасова, Т.Рыскулова, Т.Айбергенова, Т.Бокин полностью, улица С.Дуйсебайулы многоэтажный дом № 40, микрорайон Коктобе улица Байтерек полностью, микрорайон Молтек многоэтажные дома полностью.
Избирательный участок № 952
Центр: сельский округ Дарбаза, село Ердауит, здание основной средней школы № 65 52 разъезд.
Границы: село Ердауит полностью.
Избирательный участок № 953
Центр: сельский округ Жылга, село Шымырбай, улица Независтмости, № 21, здание общей средней школы № 41 имени А.Асанова.
Границы: село Шымырбай, Кызыласу полностью.
Избирательный участок № 954
Центр: сельский округ Куркелес, село Алгабас, улица А.Айтбайулы, без номера, здание основной средней школы № 48 имени И.Жансугирова.
Границы: село Алгабас полностью.
Избирательный участок № 955
Центр: сельский округ Куркелес, село Дастан, улица Толеби, № 14, здание основной средней школы № 136.
Границы: села Дастан, Ак уй полностью.
Избирательный участок № 956
Центр: сельский округ Куркелес, село Нурлы жол, улица А.Айкынбекова, без номера, здание общей средней школы № 50 имени Б.Омарова.
Границы: село Нурлы жол полностью.
Избирательный участок № 957
Центр: сельский округ Куркелес, село Жана талап, улица А.Оразбаева, без номера, здание общей средней школы № 19 имени А.Оразбаева.
Границы: село Жана талап, Жылысу полностью.
Избирательный участок № 958
Центр: сельский округ Жарты тобе, село Достык, улица С.Рахимова, без номера, здание общей средней школы № 59.
Границы: село Достык улица Б.Бердимуратова дома № 20-41, улицы Толеби, С.Рахимова, Бозай, М.Жумабаева, № 4, 5 полностью.
Избирательный участок № 959
Центр: сельский округ Жарты тобе, село Тонкерис, улица Абылайхана, без номера, здание общей средней школы № 68 имении Т.Оспанова.
Границы: село Тонкерис полностью.
Избирательный участок № 960
Центр: сельский округ Жарты тобе, село Ынтымак, улица О.Ермухамедулы, без номера, здание общей средней школы № 8 имени С.Айни.
Границы: село Ынтымақ улицы Ж.Асатов, Т.Сейткасымова, С.Сейфуллина, О.Ермухамедулы, Е.Жунисова, С.Айни, Жана шахар полностью, улица Абая дома № 1-25.
Избирательный участок № 961
Центр: сельский округ Ушкын, село Достык, улица Береке, № 6, здание общей средней школы № 138.
Границы: село Достык полностью.
Избирательный участок № 962
Центр: сельский округ Тегисшил, село Тегисшил, улица Ш.Ибрагимова, без номера, здание общей средней школы № 34 имени Ш.Уалиханова.
Границы: село Тегисшил полностью.
Избирательный участок № 963

Орталығы: Сарыағаш қаласы, Әйтеке би көшесі, № 160, № 5 С.Ысмайылов атындағы жалпы орта мектебінің ғимраты.
Шекарасы: Жібек жолы, Б.Майлин, 8-наурыз, Әл-Фараби, Құрманғазы, Ш.Қалдаяқов, І.Жансүгіров, Т.Өстеміров, Д.Нүрпейсова, М.Мақатаев, С.Торайғыров, Жас Гвардия, М.Жолдасов, Т.Рысқұлов, Т.Айбергенов, Т.Бокин көшелері толығымен, С.Дүйсебайұлы көшесі № 40 көп қабатты үй, Көктөбе шағын ауданы Байтерек көшесі толығымен, Мөлтек шағын ауданы көп қабатты тұрғын үйлер толығымен.
№ 952 сайлау учаскесі
Орталығы: Дарбаза ауылдық округі, Ердәуіт ауылы, № 65 52 разъезд негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ердәуіт ауылы толығымен.
№ 953 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылға ауылдық округі, Шымырбай ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 21, № 41 А.Асанов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шымырбай, Қызыласу ауылдары толығымен.
№ 954 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Алғабас ауылы, А.Айтбайұлы көшесі, нөмірсіз, № 48 І.Жансүгіров атындағы негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Алғабас ауылы толығымен.
№ 955 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Дастан ауылы, Төлеби көшесі, № 14, № 136 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дастан, Ақ үй ауылдары толығымен.
№ 956 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Нұрлы жол ауылы, А.Айқынбеков көшесі, нөмірсіз, № 50 Б.Омаров атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Нұрлы жол ауылы толығымен.
№ 957 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Жаңа талап ауылы, А.Оразбаева көшесі, нөмірсіз, № 19 А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа талап, Жылысу ауылдары толығымен.
№ 958 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарты төбе ауылдық округі, Достық ауылы, С.Рахимов көшесі, нөмірсіз, № 59 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылы Б.Бердімуратов көшесі № 20-41 үйлер, Төлеби, С.Рахимов, Бозай, М.Жұмабаев, № 4, 5 көшелер толығымен.
№ 959 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарты төбе ауылдық округі, Төңкеріс ауылы, Абылайхан көшесі, нөмірсіз, № 68 Т.Оспанов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Төңкеріс ауылы толығымен.
№ 960 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарты төбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, О.Ермұхамедұлы көшесі, нөмірсіз, № 8 С.Айни атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы Ж.Асатов, Т.Сейтқасымов, С.Сейфуллин, О.Ермұхамедұлы, Е.Жүнісов, C.Айни, Жаңа шахар көшелері толығымен, Абай көшесі № 1-25 үйлер.
№ 961 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұшқын ауылдық округі, Достық ауылы, Береке көшесі, № 6, № 138 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылы толығымен.
№ 962 сайлау учаскесі
Орталығы: Тегісшіл ауылдық округі, Тегісшіл ауылы, Ш.Ибрагимов көшесі, нөмірсіз, № 34 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тегісшіл ауылы толығымен.
№ 963 сайлау учаскесі

Центр: село Абай, улица Т.Рыскулова № 105, здание колледжа № 13.
Границы: промежуток улицы Т.Рыскулова от места пересечения с улицей А.Ергешова до конца, улицы А.Ергешова, К.Нишанова, Б.Оспанова, Н.Акишева, Н.Жуматаева, Т.Тумышева, С.Малдыбекова, М.Юсупова, З.Рүстемова, Е.Тоғызбайулы, Т.Есенова, Кожамберди батыра, Отан, Ынтымак, Мадениет полностью, улица Курмангазы с проездом № 3 полностью, восточная сторона улицы Т.Бегмановой, промежутки улиц А.Солкебайкызы, М.Әуезова, Абдрахман би от места пересечении с улицей Б.Стамбекова до канала Аранчи, промежуток улицы Аранчи от места пересечения с улицей Д.Кунаева до места пересечения с проездом № 3 улицы Курмангазы.
Избирательный участок № 964
Центр: село Абай, улица Б.Киргизалиева, без номера, здание общей средней школы № 74 имени Ж.Баласагуна.
Границы: промежуток улицы Абая от места пересечения с улицей Д.Кунаева до арыка Сурым и южная сторона промежутка улицы до пересечения с улицей Асанкайғы, проезд № 1 улицы Абая, промежуток улицы Жамбыла от пересечения с каналом Аранчи до места пересечения с улицей М.Артыкова, улицы Толе би, Айтеке би, Казыбек би, Асан кайгы, Б.Киргизалиева, Р.Махатовой, Алпамыс батыра, Абылай хана, Наурыз, Е.Хадекешова, Ырысты, Тауелсиздик, Р.Ахметова, Туран полностью, бульвар А.Жылкышиева полностью, промежуток улицы Б.Стамбекова от арыка Сурым до пересечения с улицей Д.Кунаева, северная сторона улицы М.Артыкова от места пересечения с улицей Д.Кунаева до восточной границы села, восточная сторона промежутка улицы Д.Кунаева от места пересечения с улицей М.Артыкова до канала Аранчи с проездами № 1 и 2.
Избирательный участок № 965
Центр: село Абай, улица Т.Рыскулова № 4, здание общей средней школы № 75 имени А.Молдагуловой.
Границы: промежутки улицы Т.Рыскулова от места пересечения с улицей Р.Табылдиевой до места пересечения с улицей А.Сатбаева и от места пересечения с улицей Джамбула до восточной границы села с проездами № 1, 2, 3, 4, улицы А.Джангилдина, Т.Медеубекова, Амангелди, Аранчи, Р.Табылдиевой, Абсаттар кажы, Е.Бахтыбаева, Ешан-ата, Хаджимукана, Атамекен, Егеменди полностью, промежуток улицы Джамбула от места пересечения с улицей Т.Рыскулова до канала Аранчи, северная сторона промежутка улицы Абая от арыка Сурым до места пересечения с улицей Джамбула, промежуток улицы С.Сейфуллина от места пересечения с улицей Т.Ташанова до места пересечения с улицей А.Джангилдина, южная сторона улицы Т.Ташанова от места пересечения с улицей С.Сейфуллина до места пересечения с улицей А.Сатбаева.
Избирательный участок № 966

Орталығы: Абай ауылы, Т.Рыскулов көшесі, № 105, № 13 колледжінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Рысқұлов көшесі А.Ергешов көшесімен қиылысқан жерінен бастап соңына дейінгі аралығы, А.Ергешов, К.Нишанов, Б.Оспанов, Н.Акишев, Н.Жуматаев, Т.Тумышев, С.Малдыбеков, М.Юсупов, З.Рүстемов, Е.Тоғызбайұлы, Т.Есенов, Қожамберді батыр, Отан, Ынтымақ, Мәдениет көшелері толығымен, Құрманғазы көшесі №3 өткелімен қоса толығымен, Т.Бегманова көшесінің шығыс жағы, Ә.Сөлкебайқызы, М.Әуезов, Абдрахман би көшелері Б.Стамбеков көшесімен қиылысқан жерінен бастап Араншы каналына дейінгі аралығы, Араншы көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Құрманғазы көшесінің № 3 өткеліне дейінгі аралығы.
№ 964 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Б.Қырғызалиев көшесі, нөмірсіз, № 74 Ж.Баласағұн атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Абай көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап Сұрым арығына дейінгі аралығы және Асанқайғы көшесіне дейінгі аралығының оңтүстік жағы, Абай көшесінің № 1 өткелі, Жамбыл көшесі Араншы каналымен қиылысқан жерінен бастап М.Артықов көшесімен қйылысқан жеріне дейінгі аралығы, Төле би, Әйтеке би, Қазыбек би, Асан қайғы, Б.Қырғызалиев, Р.Махатова, Алпамыс батыр, Абылай хан, Наурыз, Е.Хадекешов, Ырысты, Тәуелсіздік, Р.Ахметов, Тұран көшелері толығымен, Ә.Жылқышиев гүлзары толығымен, Б.Стамбеков көшесі Сұрым арығынан бастап Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, М.Артықов көшесі Д.Қонаев көшесімен қиылысқан жерінен бастап ауылдың шығыс шекарасына дейінгі аралығының солтүстік жағы, Д.Қонаев көшесі М.Артықов көшесімен қиылысқан жерінен бастап Араншы каналына дейінгі аралығының шығыс жағы № 1 және 2 өткелдерін қоса.
№ 965 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, № 4, № 75 Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Т.Рысқұлов көшесі Р.Табылдиева көшесімен қиылысқан жерінен бастап Ә.Сатбаев көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі және Жамбыл көшесінен бастап ауылдың шығыс шекарасына дейінгі аралықтары № 1, 2, 3, 4 өткелдерімен, Ә.Жангелдин, Т.Медеубеков, Амангелді, Араншы, Р.Табылдиева, Абсаттар қажы, Е.Бахтыбаев, Ешан-ата, Қажымұқан, Атамекен, Егеменді көшелері толығымен, Жамбыл көшесі Т.Рысқұлов көшесімен қиылысқан жерінен бастап Араншы каналына дейінгі аралығы, Абай көшесі Сұрым арығынан бастап Жамбыл көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығының солтүстік жағы, С.Сейфуллин көшесі Т.Ташанов көшесімен қиылысқан жерінен бастап Ә.Жангелдин көшесімен қиылысқан жеріне дейінгі аралығы, Т.Ташанов көшесі С.Сейфуллин көшесімен қиылысқан жерінен бастап Ә.Сатбаев көшесіне дейінгі аралығының оңтүстік жағы.
№ 966 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Бирлесу, село 28-гвардия, улица Кабанбай батыра, № 40, здание общей средней школы № 88 имени А.Байтурсынова.
Границы: село 28-гвардия, Дихан полностью.
Избирательный участок № 967
Центр: сельский округ Актобе, село Куйган, улица Казына, № 26, здание общей средней школы № 99 Октябрь.
Границы: село Кияжол, Куйган полностью.
Избирательный участок № 968
Центр: сельский округ Жамбыл, село Ащыкол, улица Бейбитшилик, без номера, здание общей средней школы № 132 имени Н.Шойбекова.
Границы: село Ащыкол, Калгансыр полностью.
Избирательный участок № 969
Центр: поселок Коктерек, улица Келеская, № 37, здание лечебно-реабилитационного комплекса Сарыагаш.
Границы: санатории "Сарыагаш", "Береке-7", "Арман", "Акжайык", "Айша биби", "ОКСИ", "Арай комфорт", "Жансая", "Жетису", "Алтын булак", "Коктерек", "Маржан-су", "Айгасыр", "Асель", "Керуен сарай", "Сая", "Алтынай", "Казакстан KZ", "Сарыагаш суы", "Молдир булак", "Максат-шипа".
Избирательный участок № 970
Центр: село Абай, улица Б.Киргизалиева, № 27-а, здание Сарыагашской районной больницы "Абай".
Границы: территория Сарыагашской районной больницы "Абай".
Избирательный участок № 971
Центр: город Сарыагаш, улица К.Тасбалтаева, № 67, здание Сарыагашского районного управления внутренних дел.
Границы: Сарыагашское районное управление внутренних дел.
Избирательный участок № 1005
Центр: сельский округ Дарбаза, село Дарбаза, улица Егемен Казахстан, № 54, здание общей средней школы № 139.
Границы: село Дарбаза улицы Егемен Казахстан, Жамбыл, Т.Аубакирова, Бейбитшилик, Курмангазы, С.Ерубаева, С.Муканова, З.Мырзалиева, Т.Токтарова, Б.Момышулы, Ш.Калдаякова, А.Жанкелдин, М.Толебаева, Ш.Берсиева, И.Сейтбекова полностью, село Курсай полностью.
Избирательный участок № 1006
Центр: сельский округ Куркелес, село Жанаарык, улица С.Ерубаева, № 7, здание начальной школы № 67 имени А.Тажибаева.
Границы: село Жанаарык полностью.
Избирательный участок № 1067
Центр: сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы, улица Улан, без номера, здание войсковой части 32039.
Границы: войсковая часть 32039, 10216-И.
Избирательный участок № 1068
Центр: город Сарыағаш, улица Кескен, без номера, здание Сарыагашского районного противотуберкулезного диспансера.
Границы: Сарыагашский районный противотуберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 1069
Центр: город Сарыагаш, улица К.Монтаева, № 7, здание общей средней школы № 123 Самал.
Границы: микрорайон Телемунара улицы С.Турлыбаева, № 1-5 полностью, микрорайон Самал-1 улицы К.Монтаева, 65 лет победы, К.Куттыбекова, М.Мамедалиева, О.Турлыбаева, Ж.Жамансариева, М.Бейсенова, С.Естемесулы, № 3 полностью, микрорайон Самал-2 улицы № 1-8 полностью, микрорайон Самал-3 улицы № 1-34 полностью.

Орталығы: Бірлесу ауылдық округі, 28-гвардия ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 40, № 88 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: 28-гвардия, Дихан ауылдары толығымен.
№ 967 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Құйған ауылы, Қазына көшесі, № 26, № 99 Октябрь жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қияжол, Құйған ауылдары толығымен.
№ 968 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Ащыкөл ауылы, Бейбітшілік көшесі, нөмірсіз, № 132 Н.Шойбеков атындағы жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ащыкөл, Қалғансыр ауылдары толығымен.
№ 969 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек кенті, Келес көшесі, № 37, Сарыағаш емдеу-оңалту кешенінің ғимараты.
Шекарасы: Сарыағаш, Береке-7, Арман, Ақжайық, Айша бибі, ОКСИ, Арай комфорт, Жансая, Жетісу, Алтын бұлақ, Көктерек, Маржан-су, Айғасыр, Әсел, Керуен сарай, Сая, Алтынай, Қазақстан KZ, Сарыағаш суы, Мөлдір бұлақ, Мақсат-шипа шипажайлары.
№ 970 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Б.Қырғызәлиев көшесі, № 27-а, "Абай" Сарыағаш аудандық ауруханасының ғимараты
Шекарасы: "Абай" Сарыағаш аудандық ауруханасының аумағы.
№ 971 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, Қ.Тасбалтаев көшесі, Сарыағаш аудандық ішкі істер басқармасының ғимараты.
Шекарасы: Сарыағаш аудандық ішкі істер басқармасы.
№ 1005 сайлау учаскесі
Орталығы: Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Егемен Қазақстан көшесі, № 54, № 139 жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дарбаза ауылы Егемен Қазақстан, Жамбыл, Т.Аубакиров, Бейбітшілік, Құрманғазы, С.Ерубаев, С.Мұқанов, З.Мырзалиев, Т.Тоқтаров, Б.Момышұлы, Ш.Қалдаяқов, Ә.Жанкелдин, М.Төлебаев, Ш.Берсиев, И.Сейтбеков көшелері толығымен, Құрсай ауылы толығымен.
№ 1006 сайлау учаскесі
Орталығы: Құркелес ауылдық округі, Жаңа арық ауылы, С.Ерубаев көшесі, № 7, № 67 Ә.Тәжібаев атындағы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа арық ауылы толығымен.
№ 1067 сайлау учаскесі
Орталығы: Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Ұлан көшесі, нөмірсіз, 32039 әскери бөлімінің ғимараты.
Шекарасы: 32039, 10216-И әскери бөлімдері.
№ 1068 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, Кескен көшесі, нөмірсіз, Сарыағаш аудандық туберкулезге қарсы диспансерінің ғимараты.
Шекарасы: Сарыағаш аудандық туберкулезге қарсы диспансері.
№ 1069 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыағаш қаласы, Қ.Монтаева көшесі, № 7, № 123 Самал жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Телемұнара шағын ауданы С.Тұрлыбаев, № 1-5 көшелер толығымен, Самал-1 шағын ауданы Қ.Монтаева, Жеңістің 65 жылдығы, Қ.Кұттыбеков, М.Мамедалиев, О.Тұрлыбаев, Ж.Жамансариев, М.Бейсенов, С.Естемесұлы, № 3 көшелер толығымен, Самал-2 шағын ауданы № 1-8 көшелер толығымен, Самал-3 шағын ауданы № 1-34 көшелер толығымен.