О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 20 марта 2014 года № 21/152-V "О регламенте Курчатовского городского маслихата"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2015 года № 37/271-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 августа 2015 года № 4098. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2016 года № 3/18-VI
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.05.2016 № 3/18-VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 20 марта 2014 года № 21/152-V "О регламенте Курчатовского городского маслихата", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3254, опубликовано в областной газете "7 дней" 22 мая 2014 года № 21) следующие изменения:
в регламенте Курчатовского городского маслихата, утвержденном указанным решением:
пункт 7 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется;
абзац 2 пункта 8 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Дмитропавленко
Временно осуществляющая полномочия
секретаря Курчатовского городского маслихата Л. Киселева

"Курчатов қалалық мәслихатының регламенті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 21/152-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 37/271-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 4098 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 3/18-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 11.05.2016 № 3/18-VI шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1 бабы 1-тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Курчатов қалалық мәслихатының регламенті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 21/152-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3254 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 21 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Курчатов қалалық мәслихатының регламентінде:
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Курчатов қалалық мәслихатының кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.";
8-тармақтың 2-абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Кезектен тыс сессия оны өткізу туралы шешім қабылданған күннен бастап бес күндік мерзімнен кешіктірілмей шақырылады. Кезектен тыс сессияда оны шақыруға негіз болған мәселелер ғана қаралады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Дмитропавленко
Курчатов қалалық мәслихаты хатшысының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Л. Киселева