О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 октября 2015 года № 39/285-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 октября 2015 года № 4203. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 41/295-V
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 41/295-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4173), Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Курчатов на 2015-2017 годы" от 23 декабря 2014 года № 30/206-V, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3604, опубликовано от 08 января 2015 года в областной газете "7 дней" № 2) следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1) - 6) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 166 182,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 750 139,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 021,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 353,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 391 669,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 219 020,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 838,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 838,6 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

"Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 қазандағы № 39/285-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қазанда № 4203 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.12.2015 № 41/295-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/379-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4173 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/206-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3604 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 2 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы 1) - 6) -тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 166 182,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 750 139,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 021,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 353,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 391 669,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 219 020,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 838,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 52 838,6 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
26 106,0 тысяч тенге - на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
3 156,9 тысяч тенге - на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;
19 912,0 тысяч тенге - на дополнительное образование для детей и юношества по спорту;
1536,0 тысяч тенге - на применение и временное хранение ветеринарных препаратов;
2000,0 тысяч тенге - на разработку и изготовление социально-значимой рекламы, информационных печатных материалов;
2 481,1 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
29 150,0 тысяч тенге на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
44 938,0 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
11 141,0 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
870,0 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
4 001,0 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума;
3 157,0 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
107,0 тысяч тенге – на проведение профилактической дезинсекции дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний);
1 122,0 тысяч тенге – на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
4 039,0 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"6. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылсын:
26 106,0 мың теңге - мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
3 156,9 мың теңге - патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға;
19 912,0 мың теңге - балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге;
1536,0 мың теңге - ветеринариялық препараттарды қолдануға және уақытша сақтауға;
2000,0 мың теңге – әлеуметтік маңызды жарнамаларды, ақпараттық баспа материалдарын өңдеуге және әзірлеуге;
2 481,1 мың теңге - мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылсын:
29 150,0 мың теңге - еңбек төлемінің жаңа үлгісі бойынша еңбек төлеміне және мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге;
44 938,0 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
11 141,0 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек төлемін арттыруға;
870,0 мың теңге - мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға;
4 001,0 мың теңге - ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен кірістері бар отбасыларға келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
3 157,0 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
107,0 мың теңге - профилактикалық дезинсекция және дератизация жүргізуге (жұқпалы және паразиттік аурулардың табиғи ошақтары аумағындағы, сондай-ақ жұқпалы және паразиттік аурулар ошақтарындағы дезинсекция және дератизацияны қоспағанда);
1 122,0 мың теңге – азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы жергілікті атқарушы орган маманын ұстауға;
4 039,0 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіп кешені бөлімшелерін ұстауға.";
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.