О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 41/295-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2016 года № 4325. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI
Сноска. Утратило силу – решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 9/52-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 250 660,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 882 677,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 794,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 570,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 351 619,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 307 935,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 57 274,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 274,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.04.2016 № 2/11-VI; от 10.06.2016 № 4/23-VI; от 16.09.2016 № 6/37-VI; от 19.10.2016 № 7/45-VI; от 24.11.2016 № 8/49-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов.

Курчатов қаласының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 4325 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/52-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.12.2016 № 9/52-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 34/406-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 250 660,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 882 677,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 794, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 570,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 351 619,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 307 935,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57 274,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 274,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 06.04.2016 № 2/11-VI; 10.06.2016 № 4/23-VI; 16.09.2016 № 6/37-VI ; 19.10.2016 № 7/45-VI; 24.11.2016 № 8/49-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қала бюджетіне 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерде орындауға қабылдансын.

3. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета, в сумме 50 226,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год в сумме 16 891,0 тысяч тенге.
5. Учесть перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 67 267,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.10.2016 № 7/45-VI (вводится в действие с 01.01.2016).

3. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 50 226, 0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 16 891,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын, қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 67 267,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 19.10.2016 № 7/45-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

7. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 266 139,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2016 № 8/49-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Признать утратившими силу некоторые решения Курчатовского городского маслихата согласно приложению 5.

7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 266 139,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 24.11.2016 № 8/49-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 5 - қосымшаға сәйкес Курчатов қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

40 308,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15 252,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
13 555,0
010
Капитальные расходы государственного органа
136,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 560,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25 056,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 030,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 718,0
006
Капитальные расходы государственного органа
219,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
89,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 009,0
1
Сельское хозяйство
25 127,3
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
12 056,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
12 036,0
003
Капитальные расходы государственного органа
20,4
800
Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
13 070,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии и ветеринарного контроля
10 009,6
003
Капитальные расходы государственного органа
301,1
006
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
780,0
008
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 830,2
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
150,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 881,7
800
Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
1 881,7
010
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 881,7
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 644,8
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 644,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения
16 644,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
15 987,3
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

40 308,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15 252,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 555,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
136,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 560,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25 056,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 030,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 718,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
219,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
89,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 009,0
1
Ауыл шаруашылығы
25 127,3
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
12 056,4
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 036,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20,4
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
13 070,9
001
Жергілікті деңгейде ветеринария және ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 009,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
301,1
006
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
780,0
008
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 830,2
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
150,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 881,7
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
1 881,7
010
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 881,7
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 644,8
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 644,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16 644,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 987,3
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

004
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Курчатовского
городского маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 41/295-V
Перечень утративших силу некоторых решений Курчатовского городского маслихата
Решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3604, опубликовано в областной газете "7 дней" от 08 января 2015 года № 2;
решение Курчатовского городского маслихата от 17 марта 2015 года № 33/232-V "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3795, опубликовано в областной газете "7 дней" от 09 апреля 2015 года № 15;
решение Курчатовского городского маслихата от 07 апреля 2015 года № 34/249-V "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3880, опубликовано в областной газете "7 дней" от 23 апреля 2015 года № 17;
решение Курчатовского городского маслихата от 17 июля 2015 года № 37/270-V "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4067, опубликовано в областной газете "7 дней" от 06 августа 2015 года № 32;
решение Курчатовского городского маслихата от 09 сентября 2015 года № 38/280-V "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4147, опубликовано в областной газете "7 дней" от 24 сентября 2015 года № 39;
решение Курчатовского городского маслихата от 15 октября 2015 года № 39/285-V "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4203, опубликовано в областной газете "7 дней" от 05 ноября 2015 года № 45;

004
Жалпы білім беру
Курчатов қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 41/295-V
шешіміне
5 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/206-V "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3604 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 2 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 33/232-V "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3795 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 15 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 34/249-V "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3880 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 17 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 37/270-V "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4067 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2015 жылғы 06 тамыздағы № 32 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 38/280-V "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4147 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2015 жылғы 24 қыркүйектегі № 39 санында жарияланған;
Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 қазандағы № 39/285-V "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4203 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2015 жылғы 05 қарашадағы № 45 санында жарияланған;

решение Курчатовского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 41/292-V "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете города Курчатов на 2015 - 2017 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4308, опубликовано в областной газете "7 дней" от 07 января 2016 года № 1.

Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 41/292-V "Курчатов қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4308 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2016 жылғы 07 қаңтардағы № 1 санында жарияланған.