О внесении изменений и дополнений в решение Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 29/2-V "О бюджете Бескарагайского района на 2015-2017 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года № 33/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 апреля 2015 года № 3903. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 39/3-V
Сноска. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 39/3-V (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 26/317-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3808), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского района на 2015-2017 годы" от 25 декабря 2014 года № 29/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3625, опубликованное в газете "Бесқарағай тынысы" от 24 января 2015 года за № 8, от 25, 28 февраля 2015 года за № 17, 18) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 2648442,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 266287,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4474,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4264,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2373417,0 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 2658249,6 тысяч тенге";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 9035,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11892,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2857,0 тысяч тенге";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -18842,6 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18842,6 тысяч тенге".
в приложении 1 в разделе II "Затраты":
Функциональную группу 01 "Государственные услуги общего характера" дополнить следующими программами:

"2015-2017 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 33/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 сәуірде № 3903 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 39/3-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 26/317-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3808 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3625 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 8, 2015 жылғы 25, 28 ақпандағы "Бесқарағай тынысы" газетінің № 17, 18 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 2648442,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 266287,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4474,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4264,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2373417,0 мың теңге";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 2658249,6 мың теңге";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 9035,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11892,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2857,0 мың теңге";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы (профицит) – -18842,6 мың теңге";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18842,6 мың теңге".
1 қосымшадағы ІІ "Шығындар" бөлімінде:
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" 01 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:

программа 495001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" - 21143,0 тысяч тенге;
программа 495003 "Капитальные расходы государственного органа" - 300,0 тысяч тенге.
Функциональную группу 04 "Образование" дополнить следующей программой:
программа 495037 "Строительство и реконструкция объектов образования" - 370479,0 тысяч тенге.
Функциональную группу 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство" дополнить следующими программами:
программа 495016 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" - 16626,0 тысяч тенге;
программа 495058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах" - 10853,0 тысяч тенге;
программа 495025 "Освещение улиц в населенных пунктах" - 12269,0 тысяч тенге;
программа 495029 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" - 13632,0 тысяч тенге;
программа 495031 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" - 81,0 тысяч тенге.
Функциональную группу 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" дополнить следующими программами:
программа 454001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства" - 21500,0 тысяч тенге;
программа 473001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" - 8145,0 тысяч тенге;
программа 473009 "Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" - 6474,0 тысяч тенге;
программа 473010 "Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных" - 2584,0 тысяч тенге;
программа 473011 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" - 41425,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Б. ОМАРОВ
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата К. САДЫКОВ
Приложение
к решению Бескарагайского
районного маслихата
от 13 апреля 2015 года № 33/2-V
Приложение 1
к решению Бескарагайского
районного маслихата от
25 декабря 2014 года № 29/2-V
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Всего доходы
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
І. Доходы

"Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 495001 бағдарламасы – 21143,0 мың теңге;
"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 495003 бағдарламасы – 300,0 мың теңге.
"Бiлiм беру" 04 функционалдық тобы келесі бағдарламамен толықтырылсын:
"Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" 495037 бағдарламасы – 370479,0 мың теңге.
"Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық" 07 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:
"Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" 495016 бағдарламасы – 16626,0 мың теңге;
"Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" 495058 бағдарламасы – 10853,0 мың теңге;
"Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" 495025 бағдарламасы – 12269,0 мың теңге;
"Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" 495029 бағдарламасы – 13632,0 мың теңге;
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" 495031 бағдарламасы – 81,0 мың теңге.
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" 10 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:
"Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 454001 бағдарламасы – 21500,0 мың теңге;
"Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 473001 бағдарламасы – 8145,0 мың теңге;
"Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" 473009 бағдарламасы – 6474,0 мың теңге;
"Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу" 473010 бағдарламасы – 2584,0 мың теңге;
"Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" 473011 бағдарламасы – 41425,0 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. ОМАРОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
13 сәуірдегі № 33/2-V
шешіміне қосымша
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
25 желтоқсандағы № 29/2-V
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Барлық кірістер
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
І. Кірістер

112,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
16,0
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
318,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформление) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
16,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
37,0
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
212,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
64,0
2
Неналоговые поступления
4474,0
01
Доходы от государственной собственности
204,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
200,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
200,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
4,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
4,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
90,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
90,0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
90,0
06
Прочие неналоговые поступления
4180,0
1
Прочие неналоговые поступления
4180,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
4180,0
3
Поступления от продажи основного капитала
4264,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
4264,0
1
Продажа земли
4000,0
01
Поступления от продажи земельных участков
4000,0
2
Продажа нематериальных активов
264,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
264,0
4
Поступления трансфертов
2373417,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2373417,0
2
Трансферты из областного бюджета
2373417,0
01
Целевые текущие трансферты

112,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
16,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
318,0
09
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
16,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
37,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
212,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
64,0
2
Салықтық емес түсiмдер
4474,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер
204,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
200,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
200,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
4,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
4,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
90,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
90,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
90,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
4180,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
4180,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
4180,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
4264,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
4264,0
1
Жердi сату
4000,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетiн түсiмдер
4000,0
2
Материалдык емес активтерді сату
264,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
264,0
4
Трансферттердің түсімдері
2373417,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2373417,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2373417,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер