Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 апреля 2015 года № 3800. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2016 года № 126
Сноска. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 06.09.2016 № 126.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам сельских округов и города обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Акимам городского и сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Каликан Д.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Ондаканов
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Зайсанской территориальной
избирательной комиссии С.Андырбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Зайсанского района
от 27 февраля 2015 года №100
Перечень мест по Зайсанскому району для размещения агитационных печатных материалов для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Наименование населенного пункта, сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
Город Зайсан, Зайсанский городской округ
Возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры Зайсанского района Восточно – Казахстанской области", улица Шаймардана, дом № 14
Город Зайсан, Зайсанский городской округ
Возле здания районного отделения АО "КазПочта", улица Жангельдина, дом № 33
Город Зайсан, Зайсанский городской округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Х.Мустафина", улица Жангельдина, дом № 52
Город Зайсан, Зайсанский городской округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Школа-интернат имени М.Дауленова" улица Шанина, дом № 2
Город Зайсан, Зайсанский городской округ
Возле здания государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Зайсанского района Управления здравохранения Восточно Казахстанской области", улица Тохтарова, дом № 43
Село Сартерек, Сартерекский сельский округ
Возле здания "Дом культура Сартерекского сельского округа", улица Абая, дом № 70
Село Когедай, Сартерекский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Когедай", улица Условная, дом № 4
Село Шалкар, Сартерекский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Малокомплектная начальная школа имени С.Бикадамова", улица А.Байботанова, дом № 16
Село Дайыр, Дайырский сельский округ
Возле сельского клуба, улица Битимбаева, дом № 16
Село Жамбыл, Дайырский сельский округ
Возле сельского клуба, (без наименования улицы, без номера дома)
Село Кокжыра, Дайырский сельский округ
Возле сельского клуба, улица Кушикулы Мукыш, дом № 23
Село Биржан, Биржанский сельский округ

Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 100 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 сәуірде № 3800 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 126 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 06.09.2016 № 126 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Зайсан аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізетін үй-жайлардың тізімі белгіленсін.
3. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері барлық кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету жағдайында үгіт баспа материалдарын орналастыруды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін, үй-жайларды бірдей және тең жағдайда ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Ауылдық округтердің әкімдері белгіленген орындарды, үгіт материалдарын орналастыру үшін стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Қ.Қалиқанға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Оңдақанов
"КЕЛІСІЛДІ":
Зайсан ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С.Әндірбаев
Зайсан ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 27 ақпандағы №100
қаулысына №1 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде Зайсан ауданы бойынша сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындар тізімі
Елді мекеннің, ауылдық округтің атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
Зайсан қаласы
Шаймардан көшесі, № 14 үй, "Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимаратының жанында
Зайсан қаласы
Жангельдин көшесі, № 33 үй, "Қаз Почта" АҚ Зайсан аудандық бөлімшесінің ғимаратының жанында
Зайсан қаласы
Жангельдин көшесі, № 52 үй, "Х.Мұстафина атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Зайсан қаласы
Шанин көшесі, № 2 үй, "М.Дауленов атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Зайсан қаласы
Тоқтаров көшесі, № 43 үй, "Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының Зайсан ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорыны ғимаратының жанында
Сартерек ауылы, Сартерек ауылдық округі
Абай көшесі, № 70 үй, "Сарытерек ауылдық мәдениет үйі" ғимаратының жанында
Көгедай ауылы, Сартерек ауылдық округі
Шартты көшесі, № 4 үй, "Көгедай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Шалқар ауылы, Сартерек ауылдық округі
Байботанов көшесі, № 16 үй, "С.Биқадамов атындағы шағын жинақталған бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Дайыр ауылы, Дайыр ауылдық округі
Бітімбаев көшесі, № 16 үй, Клуб үйінің жанында,
Жамбыл ауылы, Дайыр ауылдық округі
Клуб үйінің жанында, (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Көкжыра ауылы, Дайыр ауылдық округі
Күшікұлы Мұқыш көшесі, № 23 үй, Клуб үйінің жанында
Біржан ауылы, Біржан ауылдық округі

Возле сельской врачебной амбулаторий, улица 19 мая, дом № 4
Село Акарал, Биржанский сельский округ
Возле фельдшерского пункта , (без наименования улицы, без номера дома)
Село Айнабулак, Айнабулакский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное предприятия "Семейный амбулатория Айнабулакского сельского округа", улица Даникова, дом № 4
Село Жанатурмыс, Айнабулакский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Малокомплектная неполная средняя школа Жанатурмыс", улица 1 Условная, дом № 8
Село Кайнар, Айнабулакский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Малокомплектная неполная средняя школа Октябрь", улица А.Сауырбаева, дом № 4
Село Кенсай, Кенсайский сельский округ
Возле дома культуры, улица Тайтугела, дом № 3
Село Кенсай, Кенсайский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Кенсайская средняя школа", улица Нугуманова, дом № 1
Село Саржыра, Кенсайский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Малокомплектная неполная средняя школа Саржыра", улица Калкашулы, дом № 52
Село Жарсу, Кенсайский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Жарсу", улица К.Кымызбаева, дом № 16
село Карабулак, Карабулакский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Средняя школа имени Абая" улица Абая, дом № 3
село Карабулак, Карабулакский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное предприятия "Дом культура Карабулакского сельского округа", улица Абая, дом № 11
село Дауал, Карабулакский сельский округ
Возле фельдшерского пункта , (без наименования улицы, без номера дома)
село Мукашы, Карабулакский сельский округ
Возле фельдшерского пункта , (без наименования улицы, без номера дома)
село Каратал, Караталский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Картальская средняя школа", улица Кебаева, (без номера дома)
село Улкен Каратал, Караталский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Казахстан", улица Калимолдина, дом № 107
село Шиликти, Шиликтинский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Шиликти", улица К.Кунапиянова, дом № 1
село Шиликти, Шиликтинский сельский округ
Возле здания "Дом культура Шиликтинского сельского округа", улица Независимости, (без номера)
село Тасбастау, Шиликтинский сельский округ
Возле фельдшерского пункта , (без наименования улицы, без номера дома)
село Жалши, Шиликтинский сельский округ
Возле здания коммунальное государственное учреждения "Средняя школа Шекарашы", улица Б.Бутабайулы, (без номера)
село Какен-Талды, Шиликтинский сельский округ
Возле фельдшерского пункта , (без наименования улицы, без номера дома)
село Карасай, Шиликтинский сельский округ

19 мамыр көшесі, №4 үй, Ауылдың дәрігерлік амбулаториясының жанында
Ақарал ауылы, Біржан ауылдық округі
Фельдшерлік пунктінің жанында, (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Айнабұлақ ауылы, Айнабұлақ ауылдық округі
Даников көшесі, № 4 үй, "Айнабұлақ ауылдық жанұялық емханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жаңатұрмыс ауылы, Айнабұлақ ауылдық округі
1 Шартты көшесі, № 8 үй, "Шағын жинақталған Жаңатұрмыс орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қайнар ауылы, Айнабұлақ ауылдық округі
А.Сауырбаев көшесі, № 4 үй, "Шағын жинақталған Октябрь орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Кеңсай ауылы, Кеңсай ауылдық округі
Тайтүгіл көшесі, № 3 үй, Мәдениет үйінің жанында
Кеңсай ауылы, Кеңсай ауылдық округі
Нұғыманов көшесі, № 1 үй, "Кеңсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Саржыра ауылы, Кеңсай ауылдық округі
Қалқашұлы көшесі, № 52 үй, "Шағын жинақталған Саржыра орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жарсу ауылы, Кеңсай ауылдық округі
К.Қымызбаев көшесі, № 16 үй, "Жарсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қарабұлақ ауылы, Қарабұлақ ауылдық округі
Абай көшесі, № 3 үй, "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Қарабұлақ ауылы, Қарабұлақ ауылдық округі
Абай көшесі, № 11 үй, "Қарабұлақ ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Дауал ауылы, Қарабұлақ ауылдық округі
Фельдшерлік пунктінің жанында, (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Мұқашы ауылы, Қарабұлақ ауылдық округі
Фельдшерлік пунктінің жанында, (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Қаратал ауылы, Қаратал ауылдық округі
Кебаев көшесі, (нөмірсіз) , "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Үлкен Қаратал ауылы, Қаратал ауылдық округі
Қалимолдин көшесі, № 107 үй, "Қазақстан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Шілікті ауылы, Шілікті ауылдық округі
Қ.Құнапиянов көшесі, 1 үй, "Шілікті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Шілікті ауылы, Шілікті ауылдық округі
Тәуелсіздік көшесі, (нөмірсіз), "Шілікті ауылдық мәдениет үйі" ғимаратының жанында
Тасбастау ауылы, Шілікті ауылдық округі
Фельдшерлік пунктінің жанында, (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Жалши ауылы, Шілікті ауылдық округі
Б.Бұтабайұлы көшесі, (нөмірсіз), "Шекарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Кәкен-Талды ауылы, Шілікті ауылдық округі
Фельдшерлік пунктінің жанында, (көшесі атаусыз, үй нөмірсіз)
Қарасай ауылы, Шілікті ауылдық округі

Возле здания коммунальное государственное учреждения "Малокомплектная начальная школа Карасай", улица Карасай дом № 11/1
Приложение 2
к постановлению акимата
Зайсанского района
от 27 февраля 2015 года №100
Перечень здании в которых будут проведены встречи кандидатов на время выборов на условных основаниях с избирателями
Зайсанский городской округ:
Город Зайсан – здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры Зайсанского района Восточно – Казахстанской области";
Айнабулакский сельский округ:
Село Айнабулак – Актовый зал сельского клуба;
Карабулакский сельский округ:
Село Карабулак – Здание дома культуры;
Сартерекский сельский округ:
Село Сарытерек – Здание дома культуры;
Биржанский сельский округ:
Село Биржан - Актовый зал сельского клуба;
Каратальский сельский округ:
Село Каратал – Здание дома культуры;
Кенсайский сельский округ:
Село Кенсай – Здание дома культуры;
Дайыровский сельский округ:
Село Дайыр - Актовый зал сельского клуба;
Шиликтинский сельский округ:
Село Шиликти – Здание дома культуры;

Қарасай көшесі, 11/1 үй, "Қарасай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Зайсан ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 100 қаулысына 2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі өткізілетін үй-жайлардың тізімі
Зайсан қала округі:
Зайсан қаласы – "Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты.
Айнабұлақ ауылдық округі:
Айнабұлақ ауылы – Ауылдық клуб акт залы;
Қарабұлақ ауылдық округі:
Қарабұлақ ауылы - Мәдениет үйінің ғимараты;
Сарытерек ауылдық округі:
Сарытерек ауылы – Мәдениет үйінің ғимараты;
Біржан ауылдық округі:
Біржан ауылы - Ауылдық клуб акт залы;
Қаратал ауылдық округі:
Қаратал ауылы – Мәдениет үйі ғимараты;
Кеңсай ауылдық округі:
Кеңсай ауылы- Мәдениет үйі ғимараты;
Дайыр ауылдық округі:
Дайыр ауылы - Ауылдық клуб акт залы;
Шілікті ауылдық округі:
Шілікті ауылы – Мәдениет үйі ғимараты;