О внесении изменения в постановление акимата Курчумского района от 22 ноября 2011 года № 2328 "О предостовлении помещений для встреч кандидатов с избирателями"
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 марта 2015 года № 3796. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 617
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29.12.2021 № 617 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постанавление акимата Курчумского района от 22 ноября 2011 года № 2328 "О предостовлении помещений для встреч кандидатов с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-144 от 13 декабря 2011 года, опубликовано в газете "Заря" от 19 декабря 2011 года № 100) следующие изменение:
приложение к указанному постановлению, изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района А.Сеитов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Курчумской
районной территориальной
избирательной комиссии А.Рахман
" 20 " марта 2015 год
Приложение
к постановлением акимата
Курчумского района
от " 20 " марта 2015 года № 104
Помещения, предоставляемые кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе для встреч с избирателями по Курчумскому району
Наименование
населенного пункта
Место проведения
Курчумский сельский округ
село Курчум
Коммунальное государственное учреждение "Центр молодежи Курчумского района" акимата Курчумского района
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области".
Районный Дом культуры
село Алгабас
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области"
Сельский клуб
село Топтерек
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Акбулакский сельский округ
село Акбулак
Коммунальное государственное учреждение "Акбулакская средняя школа"
село Терискей-Бокенбай
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области".
Сельский клуб
село Кунгей-Бокенбай
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Алтай
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Теректинский сельский округ
село Теректы
Коммунальное государственное учреждение "Теректинская средняя школа №1"
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Сельская больница
село Карой
Коммунальное государственное учреждение "Каройская средняя школа"
село Кайнарлы
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Акжайлау
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Карачилик
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Былгары -Табыты
Коммунальное государственное учреждение "Былгары-Табытинская начальная школа"
село Тентек
Коммунальное государственное учреждение "Тентекская начальная школа"
село Мойылды
Коммунальное государственное учреждение "Мойылдинская начальная школа"
Калгутинский сельский округ
село Каратогай
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Егиндыбулак
Коммунальное государственное учреждение "Егиндыбулакская неполная средняя школа"
село Акчий
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Бурановский сельский округ
село Буран
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени К.Нургалиева"
село Жиделы
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Игилик
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Жанааул
Коммунальное государственное учреждение "Жанаауылская основная средняя школа"
село Казакстан
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Тоскаинский сельский округ
село Тоскаин
Коммунальное государственное учреждение "Тоскаинская средняя школа"
село Бугымуюз
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно- Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Урунхайка
Коммунальное государственное учреждение "Маркакольское лесное хозяйство" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно- Казахстанской области
Куйганский сельский округ
село Куйган
Коммунальное государственное учреждение "Куйганская средняя школа"
Сельский клуб
село Каинды
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Кайнар
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Карабулак
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Калжырский сельский округ
село Калжыр
Коммунальное государственное учреждение "Калжырская средняя школа"
село Право-Усть Калжыр
Коммунальное государственное учреждение "Право-Усть Калжырская начальная школа"
село Такыр
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Ченгельды
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
Абайский сельский округ
село Бурабай
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа Курчумского района Восточно- Казахстанской области"
Сельский дом культуры
село Койтас
Коммунальное государственное учреждение "Койтаская средняя школа"
село Теректыбулак
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
Балыкшинский сельский округ
село Аксуат
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Жолнускау
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Аманат
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
Сарыоленский сельский округ
село Сарыолен
Коммунальное государственное учреждение "Сарыоленская средняя школа имени Ш.Уалиханова"
село Барак батыр
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Бирлик
Коммунальное государственное учреждение "Бирликская основная средняя школа"
Маралдинский сельский округ
село Маралды
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Ушбулак
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Кыстав-Курчум
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский куб

"Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй – жайлар беру туралы" 2011 жылғы 22 қарашадағы № 2328 Күршім ауданы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы N 104 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда N 3796 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 29.12.2021 № 617 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциалық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй – жайлар беру туралы" 2011 жылғы 22 қарашадағы № 2328 Күршім ауданы әкімдігінің қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 13 желтоқсанындағы 5-14-144 нөмірімен тіркелген, "Рауан" газетінің 2011 жылғы 19 желтоқсандағы № 100 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының әкімі А.Сеитов
КЕЛІСІЛДІ:
Күршім аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А.Рахман
" 20 " наурыз 2015 жыл
Күршім ауданы әкімдігінің
2015 жылғы " 20 " наурыздағы
№ 104 қаулысына қосымша
Күршім ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Өтетін орны
Күршім ауылдық округі
Күршім ауылы
Күршім ауданы әкімдігінің "Күршім ауданының Жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Аудандық мәдениет үйі Күршім а.
Алғабас ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Алғабас а.
Топтерек ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Топтерек а.
Ақбұлақ ауылдық округі
Ақбұлақ ауылы
"Ақбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теріскей Бөкенбай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Теріскей Бөкенбай а.
Күнгей Бөкенбай ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Күнгей Бөкенбай а.
Алтай ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Алтай а.
Теректі ауылдық округі
Теректі ауылы
"Теректі №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
ауылдық аурухана
Қарой ауылы
"Қарой орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қайнарлы ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Қайнарлы а.
Ақжайлау ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Ақжайлау а.
Қарашілік ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Қарашілік а.
Былғары Табыты ауылы
"Былғары Табыты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тентек ауылы
"Тентек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мойылды ауылы
"Мойылды бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қалғұты ауылдық округі
Қаратоғай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Қаратоғай а.
Ақши ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Ақши а.
Егіндібұлақ ауылы
"Егіндібұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Боран ауылдық округі
Боран ауылы
"Қ. Нұрғалиев атындағы гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жиделі ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Жиделі а.
Игілік ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Игілік а.
Жаңаауыл ауылы
"Жанаауыл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қазақстан ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Қазақстан а.
Төсқайың ауылдық округі
Төсқайың ауылы
"Төсқайың орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бұғымүйіз ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Бұғымүйіз а.
Ұрынхай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Марқакөл орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құйған ауылдық округі
Құйған ауылы
"Құйған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб Құйған а.
Бұғымүйіз ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Бұғымүйіз а.
Қайнар ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Қайнар а.
Қарабұлақ ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Қарабұлақ а.
Қалжыр ауылдық округі
Қалжыр ауылы
"Қалжыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Оң жақ Қалжыр ауылы
"Оң жақ Қалжыр бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тақыр ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Тақыр а.
Шеңгелді ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Шеңгелді а.
Абай ауылдық округі
Бурабай ауылы
"Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық мәдениет үйі Бурабай а.
Қойтас ауылы
"Қойтас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теректібұлақ ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Теректібұлақ а.
Балықшы ауылдық округі
Ақсуат ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Ақсуат а.
Жолнұсқау ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Жолнұсқау а.
Аманат ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Аманат а.
Сарыөлең ауылдық округі
Сарыөлең ауылы
"Ш. Уалиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Барақ Батыр ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Барақ Батыр а.
Бірлік ауылы
"Бірлік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Маралды ауылдық округі
Маралды ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Маралды а.
Үшбұлақ ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Үшбұлақ а.
Қыстау Күршім ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Қыстау Күршім а.