Об определении помещений для встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2015 года N 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2015 года N 3766.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложения 1 настоящего постановления в сельских округах определить помещении для проведения встреч с избирателями в период проведения выборов.
2. В населенных пунктах определить места размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам сельских округов обеспечить оснащение мест, где размещены агитационные печатные материалы стендами, щитами, тумбами.
4. Контроль над исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мауадинова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района
Д.Оразбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Тарбагатайского района
А.Акказин
" 05 " 03 2015 год
Приложение 1
к постановлению акимата № 137
от " 5 " 03 2015 года
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на период проведения выборов
№ р/с
Сельские округа
Помещение
Адрес
1
Аксуатский сельский округ
Дом культуры
Село Аксуат, улица. Абылайхана, № 20
2
Акжарский сельский округ
Дом культуры
Село Акжар, ул. Жамбыла, № 17
3
Екпинский сельский округ
Сельский клуб
Село Екпин
4
Жанаауылский сельский округ
Дом культуры
Село Жанаауыл, ул. Буланбаева, № 4
5
Ыргызбайский сельский округ
Здание Казпочты
Село Жантикей
6
Жетиаралский сельский округ
Дом культуры
Село Жетиарал, ул. Керимбаева, № 3
7
Кабанбайский сельский округ
Дом культуры
Село Кабанбай
8
Карасуский сельский округ
Дом культуры
Село Карасу
9
Кокжиринский сельский округ
Сельский клуб
Село Кокжыра, ул. Кабанбая, № 15
10
Кумкольский сельский округ
Сельский клуб
Село Кумколь, ул. Кабанбай, № 24
11
Куйганский сельский округ
Молодежный центр
Село Куйган
12
Кызыл-Кесикский сельский округ
Дом культуры
Село Кызыл-Кесик, ул. Уйрек ана, № 2
13
Киндиктинский сельский округ
Сельский клуб
Село Киндикты
14
Маныракский сельский округ
Сельский клуб
Село Манырак
15
Ойшиликский сельский округ
Сельский клуб
Село Ойшилик, ул. Сасан би, № 4
16
Сатпаевский сельский округ
Сельский клуб
Село Сатпаев, ул. Ботая, № 5
17
Тугылский сельский округ
Дом культуры
Село Тугыл, ул. Желтоксан, № 12
Приложение 2
к постановлению акимата № 137
от " 5 " 03 2015 года
Места размещения агитационных печатных материалов в населенных пунктах
№ р/с
Сельские округа
Адрес
Место размещения
1
Аксуатский сельский округ
Село Аксуат, улица. Абылайхана, № 20
Перед зданием дома культуры
2
Акжарский сельский округ
Село Акжар, ул. Жамбыла, № 17
Перед зданием дома культуры
3
Екпинский сельский округ
Село Екпин
Перед зданием сельского клуба
4
Жанаауылский сельский округ
Село Жанаауыл, ул. Буланбаева, № 8
Перед зданием дома культуры
5
Ыргызбайский сельский округ
Село Жантикей, 7 квартал
Рядом со зданием "Казпочты"
6
Жетиаралский сельский округ

Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 наурыздағы № 30 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 3766 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 2 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес ауылдық округтер бойынша сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес елді мекендерде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
3. Ауылдық округ әкімдері үгiттiк баспа материалдары орналастырылған орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Мауадиновқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д.Оразбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Тарбағатай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А.Аққазин
" 05 " 03 2015 жыл
Аудан әкімдігінің
2015 жылғы " 5 " 03
№ 137 қаулысына
1 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылар мен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
№ р/с
Ауылдық округ
Үй-жай
Мекен-жайы
1
Ақсуат ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, № 20
2
Ақжар ауылдық округі
Мәдениет үйі
Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі, № 17
3
Екпін ауылдық округі
Ауылдық клуб
Екпін ауылы
4
Жаңа-ауыл ауылдық округі
Мәдениет үйі
Жаңаауыл ауылы, Бұланбаев көшесі, № 4
5
Ырғызбай ауылдық округі
Қазпошта ғимараты
Жәнтікей ауылы
6
Жетіарал ауылдық округі
Мәдениет үйі
Жетіарал ауылы, Керімбай көшесі, № 3
7
Қабанбай ауылдық округі
Мәдениет үйі
Қабанбай ауылы
8
Қарасу ауылдық округі
Мәдениет үйі
Қарасу ауылы
9
Көкжыра ауылдық округі
Ауылдық клуб
Көкжыра ауылы, Қабанбай көшесі, № 15
10
Құмкөл ауылдық округі
Ауылдық клуб
Құмкөл ауылы, Қабанбай көшесі, № 24
11
Құйған ауылдық округі
Жастар орталығы
Құйған ауылы
12
Қызыл-Кесік ауылдық округі
Мәдениет үйі
Қызыл-Кесік ауылы, Үйрек ана көшесі, № 2
13
Кіндікті ауылдық округі
Ауылдық клуб
Кіндікті ауылы
14
Маңырақ ауылдық округі
Мәдениет үйі
Маңырақ ауылы, Дәулетбай көшесі, № 45
15
Ойшілік ауылдық округі
Ауылдық клуб
Ойшілік ауылы, Сасан би көшесі, № 4
16
Сатпаев ауылдық округі
Ауылдық клуб
Сатпаев ауылы, Ботай көшесі, № 5
17
Тұғыл ауылдық округі
Мәдениет үйі
Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі, № 12
Аудан әкімдігінің
2015 жылғы " 5 " 03
№ 137 қаулысына
2 қосымша
Елді мекендерде үгiттiк баспа материалдар орналастырылатын жерлер
№ р/с
Ауылдық округ
Мекен-жайы
Орналастыру орны
1
Ақсуат ауылдық округі
Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, № 20
Мәдениет үйінің алды
2
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі, № 17
Мәдениет үйінің алды
3
Екпін ауылдық округі
Екпін ауылы
Ауылдық клубының алды
4
Жаңаауыл ауылдық округі
Жаңаауыл ауылы, Бұланбаев көшесі, № 8
Мәдениет үйінің алды
5
Ырғызбай ауылдық округі
Жәнтікей ауылы, 7 квартал
"Казпочта" ғимаратының жанында
6
Жетіарал ауылдық округі

Село Жетиарал, ул. Билялова, № 4-1
Перед зданием дома культуры
7
Кабанбайский сельский округ
Село Кабанбай
Перед зданием сельского клуба
8
Карасуский сельский округ
Село Карасу
Рядом с торговым центром "Бибану"
9
Кокжиринский сельский округ
Село Кокжыра, № 5 квартал
Рядом с врачебной амбулаторией
10
Кумкольский сельский округ
Село Кумколь, ул. Абая, № 14
Перед зданием средней школы имени Сасан би
11
Куйганский сельский округ
Село Куйган, по улице М. Узтурк
Рядом с врачебной амбулаторией
12
Кызыл-Кесикский сельский округ
Село Кызыл-Кесик
Перед зданием дома культуры
13
Киндиктинский сельский округ
Село Киндикты
Рядом с врачебной амбулаторией
14
Маныракский сельский округ
Село Манырак, по улице Даулетбая
Рядом с сельским рынком
15
Ойшиликский сельский округ
Село Ойшилик, ул. Сасан би, № 4
Перед зданием дома культуры
16
Сатпаевский сельский округ
Село Сатпаев, ул. Кемербаева, № 14
Перед зданием сельской библиотеки
17
Тугылский сельский округ
Село Тугыл, ул. Желтоксан, № 12
Перед зданием дома культуры на расстоянии 30 метров

Жетіарал ауылы, Билялов көшесі, № 4-1
Мәдениет үйінің алды
7
Қабанбай ауылдық округі
Қабанбай ауылы
Ауылдық клуб үйінің алдында
8
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылы
Мәдениет үйінің алды
9
Көкжыра ауылдық округі
Көкжыра ауылы, № 5 квартал
Дәрігерлік амбулаторияның жанында
10
Құмкөл ауылдық округі
Құмкөл ауылы, Абай көшесі, № 14
Сасан би атындағы орта мектебінің алды
11
Құйған ауылдық округі
Құйған ауылы, М. Өзтүрік көшесінің бойында
Дәрігерлік амбулаторияның жанында
12
Қызыл-Кесік ауылдық округі
Қызыл-Кесік ауылы
Мәдениет үйінің алды
13
Кіндікті ауылдық округі
Кіндікті ауылы
Дәрігерлік амбулаторияның жанында
14
Маңырақ ауылдық округі
Маңырақ ауылы
Мәдениет үйінің алды
15
Ойшілік ауылдық округі
Ойшілік ауылы, Сасан би көшесі, № 4
Мәдениет үйінің алды
16
Сатпаев ауылдық округі
Сатпаев ауылы, Кемербаев көшесі, № 14
Ауылдық кітапхана ғимаратының алдында
17
Тұғыл ауылдық округі
Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі, № 12
Мәдениет үйінің алдында 30 метр қашықтықта