О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 июля 2015 года № 3949. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 40-3
Сноска. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 40-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3759, опубликованное 16 января 2015 года в газете "Ауыл тынысы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 829 275 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 353 734 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 420 201 тысяча тенге;
2) затраты – 4 843 843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 106 096 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 136 762 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 666 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 6 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -126 664 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 126 664 тысячи тенге:
поступление займов – 136 758 тысяч тенге;
погашение займов – 30 666 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 572 тысячи тенге.";
в подпункте 1) пункта 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 480 340 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, из них на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда – 6 601 тысяча тенге;";
абзац двенадцать исключить:
дополнить абзацем шестнадцать следующего содержания:

Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 шілдедегі № 34-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 3949 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 40-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 40-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3759 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 4 829 275 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 353 734 мың тенге;
салықтық емес түсімдер – 3 340 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 420 201 мың теңге;
2) шығындар – 4 843 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 106 096 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 136 762 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 666 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 6 000 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 6 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -126 664 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 126 664 мың теңге:
қарыздар түсімі – 136 758 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 666 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 572 мың теңге.";
3-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 480 340 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі деңгейіне сәйкес төленетін еңбекақы мөлшерін жеткізуге – 6 601 мың теңге;";
он екінші абзац алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:

"на дополнительное образование для детей и юношества по спорту– 1 520 тысяч тенге.";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 223 581 тысяча тенге:";
дополнить абзацем одиннадцать следующего содержания:
"на дополнительное образование для детей и юношества по спорту – 18 289 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г. А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Б. Асанов
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 7 июля 2015 года № 34-1
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 26 декабря 2014 года № 30-2
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру – 1 520 мың теңге.";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 223 581 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру – 18 289 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г. А. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Асанов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Зеленов аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 34-1 шешіміне
қосымша
Зеленов аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы