О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 31-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2015 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 апреля 2015 года № 3891. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 40-2
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 40-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 31-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3768, опубликованное 3 апреля 2015 года в районной газете "Ауыл айнасы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 918 710 тысяч тенге:
налоговые поступления – 766 964 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 223 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 149 333 тысячи тенге;
2) затраты – 3 895 656 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 841 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 89 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 349 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37 679 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 37 679 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -87 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 87 466 тысяч тенге:
поступление займов – 89 190 тысяч тенге;
погашение займов – 16 349 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 625 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского и областного бюджета в общей сумме 730 531 тысяча тенге:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, из них на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда – 136 885 тысяч тенге;

Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 31-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 33-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 3891 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 40-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 40-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 31-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3768 тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірдегі "Ауыл айнасы" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 918 710 мың теңге:
салықтық түсімдер – 766 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 149 333 мың теңге;
2) шығындар – 3 895 656 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 841 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 89 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 349 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 37 679 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 37 679 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 87 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 87 466 мың теңге:
қарыздар түсімі – 89 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 349 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 625 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 730 531 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге – 136 885 мың теңге;

на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 33 272 тысячи тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи - 169 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 3145 тысяч тенге;
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 336 тысяч тенге;
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 3 680 тысяч тенге;
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 8 550 тысяч тенге;
на комиссионное вознаграждение банкам второго уровня за выплату материальной помощи – 86 тысяч тенге;
на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 192 779 тысяч тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 72 537 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 37 679 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 89 190 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания средней школы в селе Акпатер (повторное рассмотрение) - 14 206 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания пришкольного интерната в селе Акпатер (повторное рассмотрение) – 4 053 тысячи тенге;
на приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования – 15 299 тысяч тенге;
на приобретению пожарной техники – 21 624 тысячи тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 963 тысячи тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса– 6 140 тысяч тенге;
на обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого – медико - педагогической консультативной помощи населению – 12 582 тысячи тенге;
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 2 412 тысячи тенге;
на разработку генерального плана села Казталов – 6 597 тысяч тенге;
на разработку генерального плана села Жалпактал – 6 418 тысячи тенге;
на текущий ремонт и содержания автомобильных дорог районного значения - 61 929 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно  приложениям 1, 2 к настоящему решению.

үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 33 272 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 169 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 3145 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату – 336 мың теңге:
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейту – 3 680 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 8 550 мың теңге;
материалдық көмекті төлегені үшін екінші деңгейдегі банктерге комиссиялық сыйақы - 86 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 192 779 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға - 72 537 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 37 679 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 89 190 мың теңге;
Ақпәтер ауылындағы орта мектеп ғимаратын күрделі жөндеу (қайта қарау) - 14 206 мың теңге;
Ақпәтер ауылында мектеп жанындағы интернат ғимаратын күрделі жөндеу (қайта қарау) – 4 053 мың теңге;
мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге – 15 299 мың теңге;
өрт сөндіру техникаларын сатып алуға – 21 624 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға– 963 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға - 6 140 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 12 582 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 2 412 мың теңге;
Казталов ауылының бас жоспарын әзірлеуге – 6 597 мың теңге;
Жалпақтал ауылының бас жоспарын әзірлеуге – 6 418 мың теңге;
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу және күтіп ұстауға - 61 929 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.