"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 010000, Республика Казахстан, город Астана, проспект Кабанбай батыра, 33.";
в Положении об Управлении государственных доходов "Астана - жаңа қала" Департамента государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
в пункт 7 и подпункт 6) пункта 19 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: почтовый индекс 010000, Республика Казахстан, город Астана, Сарыаркинский район, улица М. Ауэзова, 34.".
2. Юридическому управлению Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Джетибаева A.M.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление для опубликования в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Руководителям территориальных органов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего приказа.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Председатель
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан
Д. Ергожин

"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 010000, Қазақстан Республикасы, Астана қаласы, Қабанбай батыр даңғылы, 33.";
19-тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте Басқарма басшыларының орынбасарларын, Басқарманың қызметкерлерін іссапарға жіберу, еңбек демалысын беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемеақы төлеу және сыйлықақы беру мәселелерін шешеді;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Астана - жаңа қала" Мемлекеттік кірістер басқармасы туралы ережесінде:
7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Штат санының құрылымы мен лимиті Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес бекітіледі.";
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: пошта индексі 010000, Қазақстан Республикасы, Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, М. Әуезов көшесі, 34.";
19-тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте Басқарма басшыларының орынбасарларын, Басқарманың қызметкерлерін іссапарға жіберу, еңбек демалысын беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемеақы төлеу және сыйлықақы беру мәселелерін шешеді;".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің Заң басқармасына (Ә.М. Жетібаева) заңмен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің интернет-ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдарының басшылары осы бұйрықтың орындалуы үшін заңнамамен бекітілген тәртіпте қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеу күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер
комитетінің төрағасы
Д. Ерғожин