О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 17 мая 2016 года № 209. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2016 года № 13805.
Причание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение (далее - Перечень), согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан" в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением подпункта 2) Перечня, который вводится в действие с 1 января 2017 года.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К. Бозумбаев
Приложение
к приказу Министра
энергетики Республики Казахстан
от 17 мая 2016 года № 209
Перечень
некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения и дополнение

Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 209 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 5 шілдеде № 13805 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін Тізбенің 2) тармақшасын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 17 мамырдағы
№ 209 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі

1) утратил силу приказом Министра энергетики РК от 27.08.2018 № 337 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) в приказе Министра энергетики Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 111 "Об утверждении Правил организации и функционирования розничного рынка электрической энергии, а также предоставления услуг на данном рынке" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10533, опубликованный 9 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах организации и функционирования розничного рынка электрической энергии, а также предоставления услуг на данном рынке, утвержденных указанным приказом:
пункт 33 изложить в следующей редакции:

1) күші жойылды – ҚР Энергетика министрінің 27.08.2018 № 337 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) "Электр энергиясының бөлшек сауда нарығын ұйымдастыру және оның жұмыс істеуі, сондай-ақ осы нарықта қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 111 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10533 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Электр энергиясының бөлшек сауда нарығын ұйымдастыру және оның жұмыс істеуі, сондай-ақ осы нарықта қызмет көрсету қағидаларында:
33-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"33. Определение величины нормативного расхода электрической энергии в электрических сетях энергопередающих организаций осуществляется в порядке, установленном Законом Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О естественных монополиях".";
3) в приказе Министра энергетики Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 160 "Об утверждении предельных тарифов на электрическую энергию для группы энергопроизводящих организаций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10595, опубликованный 14 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
преамбулу изложить в следующей редакции:

"33. Энергия берушi ұйымдардың электр желiлерiндегi электр энергиясының нормативтiк шығындар шамаларын анықтау "Табиғи монополиялар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес белгіленген тәртіппен жүзеге асырылады.";
3) "Энергия өндіруші ұйымдар тобы үшін электр энергиясына шекті тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 160 бұйрығында (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 10595 болып тiркелген, 2015 жылғы 14 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии с подпунктом 70-25) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об электроэнергетике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Предельных тарифах на электрическую энергию для группы энергопроизводящих организаций, утвержденных указанным приказом:
группы 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"
11 группа
13,63
13,63
13,63
12 группа
12,68
12,68
12,68
";
дополнить группой 16 следующего содержания:
"
16 группа
13,48
13,48
13,48
".
Приложение 1
к перечню некоторых приказов
Министра энергетики Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения и дополнение,
утвержденному приказом
Министра энергетики Республики Казахстан
от 17 мая 2016 года № 209
Приложение 1
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 2 февраля 2015 года № 56
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра энергетики РК от 27.08.2018 № 337 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к перечню некоторых приказов
Министра энергетики Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения и дополнение,
утвержденному приказом
Министра энергетики Республики Казахстан
от 17 мая 2016 года № 209
Приложение 2
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 2 февраля 2015 года № 56
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра энергетики РК от 27.08.2018 № 337 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 5-бабының 70-25) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Энергия өндіруші ұйымдар тобы үшін электр энергиясына шекті тарифтерінде:
11 және 12-топтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
11-топ
13,63
13,63
13,63
12-топ
12,68
12,68
12,68
";
мынадай мазмұндағы 16-топпен толықтырылсын:
"
16-топ
13,48
13,48
13,48
".
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 17 мамырдағы
№ 209 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
өзгерістер мен толықтыру
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды – ҚР Энергетика министрінің 27.08.2018 № 337 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 17 мамырдағы
№ 209 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
өзгерістер мен толықтыру
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды – ҚР Энергетика министрінің 27.08.2018 № 337 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.