О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года N 625 "Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 360. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2016 года № 14125. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года № 119.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 02.02.2018 № 119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.3
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 625 "Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5502, опубликован в газете "Юридическая газета" от 3 апреля 2009 года № 49 (1646)) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах, о предоставленных кредитах физическим лицам";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктами 12) и 12-1) статьи 581 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 6-1 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) форму сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму сведений о предоставленных кредитах проверяемому физическому лицу, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках денег на этих счетах, о предоставленных кредитах физическим лицам, обязанным представлять декларацию об активах и обязательствах с указанием сумм погашения, включая вознаграждение, согласно приложению 3 к настоящему приказу.";
форму сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;

"Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 625 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2016 жылғы 8 шілдедегі № 360 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 18 тамызда № 14125 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 119 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 02.02.2018 № 119 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейінгі күнтізбелік он күн ішінде қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т.қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 625 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5502 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2009 жылғы 3 сәуірде № 49 (1646) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы";
преамбула мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 581-бабы 12) және 12-1) тарамақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы
31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабы 6-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, тексерілетін жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтер нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы туралы, активтер мен міндеттемелер туралы декларация ұсынуға міндетті жеке тұлғаларға берілген кредиттер туралы мәліметтер бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысаны осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;

* Сведения представляются в соответствии с пунктом 6-2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" отдельно в разрезе физических лиц, обязанных представлять декларацию об активах и обязательствах.
** Сведения представляются отдельно в разрезе договоров.
Примечание: При заполнении данного приложения в графах 9 и 19 указывается остаток суммы на дату, указанного в запросе органов государственных доходов.

*Мәліметтер "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабы 6-2 тармағына сәйкес активтер мен міндеттемелер туралы декларация ұсынуға міндетті жеке тұлғалар бөлігінде бөлек ұсынылады.
** Мәліметтер шарттар бөлігінде бөлек ұсынылады.
Ескертпе: Осы қосымшаны толтыру кезінде 9 және 19-бағандарда мемлекеттік кірістер органдарының сұрау салуында көрсетілген күнгі сома қалдығы көрсетіледі.