Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 июля 2016 года № 124. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2016 года № 14138. Утратил силу приказомГенерального Прокурора Республики Казахстан от 20 сентября 2022 года № 187.
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 20.09.2022 № 187 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 6) статьи 37 Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 28.10.2019 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры.
2. Реализацию утвержденных норм осуществлять в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Департаменту финансов, информатизации и защиты информационных ресурсов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение пяти рабочих дней со дня получения настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном Контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан Меркель И.Д.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Ж. Асанов
"СОГЛАСОВАН"
Исполняющий обязанности
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Р. Даленов

Прокуратура органдарына көлік қызметін көрсету үшін арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 124 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 24 тамызда № 14138 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 187 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 20.09.2022 № 187 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына, "Прокуратура туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 28.10.2019 № 132 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған прокуратура органдарына көлік қызметін көрсету үшін арнайы көлік құралдарының заттай нормалары бекітілсін.
2. Бекітілген нормаларды іске асыру республикалық бюджетте ағымдағы қаржылық жылға көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Қаржы, ақпараттандыру және ақпараттық ресурстарды қорғау департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде алынған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бірінші орынбасары И.Д. Меркельге жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Ж. Асанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы
______________ Р. Дәленов