Об утверждении типовых форм документов кадрового делопроизводства административной государственной службы
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 28 октября 2016 года № 27. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2016 года № 14468.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула – в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 30.09.2022 № 211 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые типовые формы документов кадрового делопроизводства административной государственной службы.
2. Признать утратившим силу приказ Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 15 "Об утверждении типовых форм документов кадрового делопроизводства административной государственной службы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12647, опубликованный 15 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Департаменту государственной службы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, курирующего вопросы государственной службы.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции
К. Кожамжаров
Утверждены приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
от 28 октября 2016 года № 27
Типовые формы документов кадрового делопроизводства административной государственной службы

Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрдағы іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасының 2016 жылғы 28 қазандағы № 27 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 28 қарашада № 14468 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 2-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 30.09.2022 № 211 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрлық іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандары бекітілсін.
2. "Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрдағы іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 15 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12647 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Мемлекеттік қызмет департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығының" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің төрағасы
Қ. Қожамжаров
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің
Төрағасының
2016 жылғы 28 қазандағы
№ 27 бұйрығына
бекітілген
Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрдағы іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы

Сноска. Типовые формы - в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 07.04.2023 № 75 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Документы по личному составу
1) Документы по личному составу
Форма 1.1.1
Приказ о приеме на работу до получения результатов специальной проверки
год, число, месяц №_____
О приеме на работу
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Принять _________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
для временного исполнения обязанностей _____________________________
(наименование должности)
с "__" _________ 20___ года до дня получения результатов специальной проверки.
Основание: заявление __________________ от "__" _______ 20__ года;
(фамилия, инициалы)
протокол заседания конкурсной комиссии от "__" _________ 20___ года № __;
трудовой договор от "__" _______ 20__ года № __.
___________ ____________ _________________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.1
Распоряжение (решение) о приеме на работу до получения результатов специальной проверки
год, число, месяц №_____
О приеме на работу
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Принять _______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
для временного исполнения обязанностей __________ с "__" ____ 20___
(наименование должности)
года до дня получения результатов специальной проверки.
Основание: заявление _________________ от "__" _________ 20__ года;
(фамилия, инициалы)
протокол заседания конкурсной комиссии от "__" _________ 20___ года № ;
трудовой договор от "__" _______ 20__ года № __.
___________ ____________ _______________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Формы распоряжений (решений) предназначены для местных исполнительных
органов, а также для аппаратов маслихатов.
Форма 1.1.2
Приказ о приеме на работу до получения результатов специальной проверки
год, число, месяц №____
О приеме на работу
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 и пунктом 1 статьи 20 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Принять______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
для временного исполнения обязанностей _________________________________
(наименование должности)
с "__" _________ 20___ года до дня получения результатов специальной проверки
с установлением испытательного срока от " " _____ 20__ года до " " __________
20__ года.
Основание: заявление __________________ от "__" _______ 20__ года;
(фамилия, инициалы)
протокол заседания конкурсной комиссии от "__" _________ 20___ года №__;
трудовой договор от "__" _______ 20__ года № __.
___________ ____________ ______________________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.2
Распоряжение (решение) о приеме на работу до получения результатов специальной проверки
год, число, месяц №_____
О приеме на работу
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 и пунктом 1 статьи 20 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан":
Принять ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
для временного исполнения обязанностей _________________________________
(наименование должности)
с "__" _________ 20___ года до дня получения результатов специальной проверки
с установлением испытательного срока от " " ___ 20__ года до " " ______ 20__ года.
Основание: заявление ____________________ от "__" _______ 20__ года;
(фамилия, инициалы)
протокол заседания конкурсной комиссии от "__" _________ 20___ года №__;
трудовой договор от "__" _______ 20__ года № __.
___________ ____________ _____________________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Формы распоряжений (решений) предназначены для местных исполнительных
органов, а также для аппаратов маслихатов
Форма 1.1.3
Приказ о приеме на работу до получения результатов специальной проверки
год, число, месяц №____
О приеме на работу
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 и пунктами 1 и 4 статьи 20 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Принять___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
для временного исполнения обязанностей ________________________________
(наименование должности)
с "__" _________ 20___ года до дня получения результатов специальной проверки
с установлением испытательного срока от " " ____ 20__ года до " " ______ 20__ года.

Ескерту. Үлгілік нысандары жаңа редакцияда – ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 07.04.2023 № 75 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Жеке құрам бойынша құжаттар
1) Жеке құрам бойынша құжаттар
Нысан 1.1.1
Арнайы тексерудің оң нәтижелерін алғанға дейінгі жұмысқа қабылдау туралы бұйрық
жылы, күні, айы № ___
Жұмысқа қабылдау туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 19-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
арнайы тексерудің нәтижелерін алған күнге дейін 20___ жылғы "__" _______
бастап _____________________________________________________________
(лауазымның атауы)
міндеттерін уақытша атқару үшін қабылдансын.
Негіздеме: ___________________________________ 20___ жылғы "__"
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______ өтініші, конкурстық комиссия отырысының 20___ жылғы "__" _________
№ ____ хаттамасы, 20___ жылғы "__" _________ № ____ еңбек шарты.
_____________________ _____________ __________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.1
Арнайы тексерудің оң нәтижелерін алғанға дейінгі жұмысқа қабылдау туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы № ___
Жұмысқа қабылдау туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 19-бабының 2-тармағына сәйкес:
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
арнайы тексерудің нәтижелерін алған күнге дейін 20___ жылғы "__" _______
бастап _____________________________________________________________
(лауазымның атауы)
міндеттерін уақытша атқару үшін қабылдансын.
Негіздеме: ___________________________________ 20___ жылғы "__"
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______ өтініші, конкурстық комиссия отырысының 20___ жылғы "__" _________
№ ____ хаттамасы, 20___ жылғы "__" _________ № ____ еңбек шарты.
_____________________ _____________ __________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Өкім (шешім) нысандары жергілікті атқарушы органдарға,сондай-ақ маслихат аппараттарына арналған.
Нысан 1.1.2
Арнайы тексерудің оң нәтижелерін алғанға дейінгі жұмысқа қабылдау туралы бұйрық
жылы, күні, айы № ___
Жұмысқа қабылдау туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 19-бабының 2-тармағына және 20-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
арнайы тексерудің нәтижелерін алған күнге дейін 20___ жылғы "__" _______
бастап ___________________________ сынақ мерзімін 20__ жылғы " " _______
(лауазымның атауы)
бастап 20__ жылғы " " _______дейін беліглеу арқылы міндеттерін уақытша атқару үшін қабылдансын.
Негіздеме: _______________________ 20___ жылғы "__"_______ өтініші,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
конкурстық комиссия отырысының 20___ жылғы "__" _________ № ____ хаттамасы,
20___ жылғы "__" _________ № ____ еңбек шарты.
_______________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.2
Арнайы тексерудің оң нәтижелерін алғанға дейінгі жұмысқа қабылдау туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы № ___
Жұмысқа қабылдау туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 19-бабының 2-тармағына және 20-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
арнайы тексерудің нәтижелерін алған күнге дейін 20___ жылғы "__" _______
бастап ___________________________ сынақ мерзімін 20__ жылғы " " _______
(лауазымның атауы)
бастап 20__ жылғы " " _______дейін беліглеу арқылы міндеттерін уақытша атқару үшін қабылдансын.
Негіздеме: _______________________ 20___ жылғы "__"_______ өтініші,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
конкурстық комиссия отырысының 20___ жылғы "__" _________ № ____ хаттамасы,
20___ жылғы "__" _________ № ____ еңбек шарты.
_______________ _____________ ____________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Өкім (шешім) нысандары жергілікті атқарушы органдарға,сондай-ақ маслихат аппараттарына арналған.
Нысан 1.1.3
Арнайы тексерудің оң нәтижелерін алғанға дейінгі жұмысқа қабылдау туралы бұйрық
жылы, күні, айы № ___
Жұмысқа қабылдау туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 19-бабының 2-тармағына және 20-бабының 1 және 4-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1.__________________ __________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
арнайы тексерудің нәтижелерін алған күнге дейін 20___ жылғы "__" _______
бастап _________________________ сынақ мерзімін 20__ жылғы " " _______
(лауазымның атауы)
бастап 20__ жылғы " " _______дейін белгілеу арқылы міндеттерін уақытша атқару үшін қабылдансын.

2. Установить ___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за временное совмещение должностей доплату в установленном законодательством
Республики Казахстан порядке.
Основание: служебная записка ____________________ от "__" ____ 20_ года № __.
(фамилия, инициалы)
____________________ _____________ ______________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.21
Распоряжение (решение) о возложении обязанностей
год, число, месяц №_____
О возложении обязанностей
В соответствии со статьей 38 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан":
1. На период отсутствия ________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
исполнение обязанностей возложить на ___________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" ______ 20_ года.
2. Установить _________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за временное совмещение должностей доплату в установленном законодательством
Республики Казахстан порядке.
Основание: служебная записка ________________ от "__" _______ 20_ года № _.
(фамилия, инициалы)
____________________ _____________ ____________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.22
Приказ о продлении срока пребывания на государственной службе
год, число, месяц №_____
О продлении срока пребывания на государственной службе
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 61 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", в связи с достижением
пенсионного возраста, ПРИКАЗЫВАЮ:
Продлить срок пребывания ______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на занимаемой государственной должности ________________________________
(наименование должности)
сроком на 1 (один) год с "__" ____ 20__ года по "__" _____ 20__ года.
Основание: заявление ________________ от "__" _________ 20___ года.
(фамилия, инициалы)
________________ ___________ __________________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.22
Распоряжение (решение) о продлении срока пребывания на государственной службе
год, число, месяц №_____
О продлении срока пребывания на государственной службе
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 61 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", в связи с достижением
пенсионного возраста:
Продлить срок пребывания _______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на занимаемой государственной должности _________________________________
(наименование должности)
сроком на 1 (один) год с "__" _____ 20__ года по "__" ____ 20__ года.
Основание: заявление __________________ от "__" _________ 20__ года.
(фамилия, инициалы)
___________________ __________ ____________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.23
Приказ об увольнении по собственному желанию
год, число, месяц №_____
Об увольнении по собственному желанию
В соответствии с подпунктом ____ пункта 1 статьи 61 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Уволить _______________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года ______________________________. (мотив увольнения)

2. Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте лауазымдарды
уақытша қатар атқарғаны үшін ______________________ үстемақы төлеу белгіленсін.
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Негіздеме: ________________________________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
20___ жылғы "__" _________ қызметтік жазбасы.
______________ _________ ___________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.21
Міндеттемелерді жүктеу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Міндеттемелерді жүктеу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабына сәйкес:
1. _________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
жұмыста болмаған кезеңде, оның міндетін атқару 20__ жылғы "__"_________
бастап ________________________________________________ жүктелсін.
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
2. Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте лауазымдарды
уақытша қатар атқарғаны үшін ______________________ үстемақы төлеу белгіленсін.
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Негіздеме: ________________________________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
20___ жылғы "__" _________ қызметтік жазбасы.
______________ _________ ___________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.22
Мемлекеттік қызметті өткеру мерзімін ұзарту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік қызметті өткеру мерзімін ұзарту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 61-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, зейнеткерлік жасқа толуына байланысты, БҰЙЫРАМЫН:
____________________________ атқаратын мемлекеттік лауазымды өткеру
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
мерзімі 20__ жылғы "__" ____ бастап 20__ жылғы "___" ____ дейін 1 (бір) жылға ұзартылсын.
Негіздеме: ___________________ 20___ жылғы "__" _________ өтініші
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
________________ _______________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.22
Мемлекеттік қызметті өткеру мерзімін ұзарту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік қызметті өткеру мерзімін ұзарту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 61-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, зейнеткерлік жасқа толуына байланысты:
__________________________ атқаратын мемлекеттік лауазымды өткеру
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
мерзімі 20__ жылғы "__" ____ бастап 20__ жылғы "___" ____ дейін 1 (бір) жылға ұзартылсын.
Негіздеме: ___________________ 20___ жылғы "__" _________ өтініші
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
________________ _______________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.23
Өз еркімен жұмыстан босату туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Өз еркімен жұмыстан босату туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 61-бабы 1-тармағының __ тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1.______________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20__ жылғы "__" ____ бастап ____________________________ жұмыстан босатылсын.
(жұмыстан босатудың себебі)

2. Произвести выплату компенсации за неиспользованные дни оплачиваемого
ежегодного трудового отпуска в количестве – __ календарных дней.
Основание: заявление ______________________________________________________.
__________________ ___________ ___________________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.23
Распоряжение (решение) об увольнении по собственному желанию
год, число, месяц №_____
Об увольнении по собственному желанию
В соответствии с подпунктом __ пункта 1 статьи 61 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Уволить _____________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года ___________________________. (мотив увольнения)
2. Произвести выплату компенсации за неиспользованные дни оплачиваемого
ежегодного трудового отпуска в количестве – __ календарных дней.
Основание: заявление ___________________________________________________.
__________________ ___________ _________________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.24
Приказ о временном отстранении служащего
год, число, месяц №_____
О временном отстранении от исполнения должностных полномочий
В соответствии с подпунктом __ статьи 48 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Временно отстранить от исполнения должностных полномочий
_______________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года.
Основание:_____________________ от "__" _________ 20___ года №__.
_______________ _____________ __________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.24
Распоряжение (решение) о временном отстранении служащего
год, число, месяц №_____
О временном отстранении от исполнения должностных полномочий
В соответствии с подпунктом __ статьи 48 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Временно отстранить от исполнения должностных полномочий
_______________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года.
Основание:__________________ от "__" _________ 20___ года №__.
___________________ _________ __________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.25
Приказ о назначении на постоянную должность при увольнении основного работника
год, число, месяц №_____
О назначении на постоянную должность при увольнении основного работника
В соответствии с пунктом 10 статьи 56 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Назначить ______________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на должность___________________________ с "__" _________ 20__ года.
(наименование должности)
Основание: заявление ____________________ от "__" _______ 20__ года;
(фамилия, инициалы)
приказ об увольнении основного работника от "__" _____ 20___ года № __.
_____________ ____________ _______________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.25
Распоряжение (решение) о назначении на постоянную должность при увольнении основного работника
год, число, месяц №_____
О назначении на постоянную должность при увольнении основного работника
В соответствии с пунктом 10 статьи 56 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Назначить ___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на должность________________________________ с "__" _________ 20__ года.
(наименование должности)
Основание: заявление _________________________ от "__" _______ 20__ года;
(фамилия, инициалы)
приказ об увольнении основного работника от "__" _____ 20___ года № __.
_____________ ____________ __________________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.26
Приказ об установлении гибкого графика рабочего времени
год, число, месяц №_____
Об установлении гибкого графика рабочего времени
В соответствии с пунктом 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", пунктом 1 статьи 74
Трудового кодекса ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить ________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
гибкий график рабочего времени
с "__" _______ по "____"_______20___ года на ____ календарных дней.
Причины: ____________________________________________________________.
_______________________ ______________________________________________

2. Жыл сайынғы еңбек демалысының пайдаланылмай қалған күндері үшін ___________ күнтізбелік күн мөлшерінде өтемақы төленсін.
Негіздеме:______________________________ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
__________________ ________ _____________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.23
Өз еркімен жұмыстан босату туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Өз еркімен жұмыстан босату туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 61-бабы 1-тармағының __ тармақшасына сәйкес:
1. __________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20__ жылғы "__" ____ бастап ____________________________ жұмыстан босатылсын.
(жұмыстан босатудың себебі)
2. Жыл сайынғы еңбек демалысының пайдаланылмай қалған күндері үшін ___________
күнтізбелік күн мөлшерінде өтемақы төленсін.
Негіздеме:________________________ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
__________________ ________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.24
Қызметкерді жұмыстан уақытша шеттету туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Лауазымдық өкілеттіктерін орындаудан уақытша шеттету туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабынын ___ -тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________20___ жылғы "__" _________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
бастап лауазымдық өкілеттіктерін орындаудан уақытша шеттетілсін.
Негіздеме:_______________________________ 20___ жылғы "__" _________ №_____.
__________________ _________________ __________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.24
Қызметкерді жұмыстан уақытша шеттету туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Лауазымдық өкілеттіктерін орындаудан уақытша шеттету туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабынын ___-тармақшасына сәйкес:
_____________________________20___ жылғы "__" _________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
бастап лауазымдық өкілеттіктерін орындаудан уақытша шеттетілсін.
Негіздеме:_______________________________ 20___ жылғы "__" _________ №_____.
__________________ _________________ __________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.25
Негізгі жұмыскер жұмыстан шығарылған кезде тұрақты лауазымға тағайындау туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Негізгі жұмыскер жұмыстан шығарылған кезде тұрақты лауазымға тағайындау туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 56-бабы 10-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________________________ лауазымына 20__ жылғы __ _____
(лауазымның атауы)
бастап тағайындалсын.
Негіздеме: ___________________________ 20__ жылғы __ _____ өтініші;
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Негізгі жұмыскерді жұмыстан шығару туралы 2020 жылғы __ _____ № бұйрығы.
_____________ ____________ ____________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.25
Негізгі жұмыскер жұмыстан шығарылған кезде тұрақты лауазымға тағайындау туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Негізгі жұмыскер жұмыстан шығарылған кезде тұрақты лауазымға тағайындау туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 56-бабы 10-тармағына сәйкес:
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________________________ лауазымына 20__ жылғы __ _____
(лауазымның атауы)
бастап тағайындалсын.
Негіздеме: ___________________________ 20__ жылғы __ _____ өтініші;
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Негізгі жұмыскерді жұмыстан шығару туралы 2020 жылғы __ _____ № бұйрығы.
_____________ ____________ ___________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.26
Икемді жұмыс уақыты режимін белгілеу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Икемді жұмыс уақыты режимін белгілеу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабы 3-тармағына және Еңбек кодексінің 74-бабы 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1.____________________________________ 20_ жылғы "__"_______
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
"____"_______ аралығында ___ күнтізбелік күнге икемді жұмыс уақыты белгіленсін.
Негіздеме: __________________________. _______________________ _____________

2. Службе управления персоналом обеспечить контроль за исполнением данного приказа.
Основание: _____________________________.
_______________________ _____________ _________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.26
Распоряжение (решение) об установлении гибкого графика рабочего времени
год, число, месяц №_____
Об установлении гибкого графика рабочего времени
В соответствии с пунктом 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", пунктом 1 статьи 74
Трудового кодекса:
1. Установить ________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
гибкий график рабочего времени с "__" _______ по "____"_______20___ года
на ____ календарных дней.
Причины: ___________________________________________________________.
_______________________ _____________________________________________
2. Службе управления персоналом обеспечить контроль за исполнением данного приказа.
Основание: _________________________________________________________.
_______________________ _____________ _______________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.27
Приказ (решение, распоряжение) об установлении дистанционной формы работы
год, число, месяц №_____
Об установлении дистанционной формы работы
В соответствии с пунктом 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 138
Трудового кодекса ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить ________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дистанционную форму работы с "__" _______ по "____"_______20___ года
на ____ календарных дней.
Причины: ____________________________________________________________.
_______________________ ______________________________________________
2. Службе управления персоналом обеспечить контроль за исполнением данного приказа.
Основание: _____________________________.
_______________________ _____________ _________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.27
Распоряжение (решение) об установлении дистанционной формы работы
год, число, месяц №_____
Об установлении дистанционной формы работы
В соответствии с пунктом 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 138
Трудового кодекса:
1. Установить _____________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дистанционную форму работы с "__" _______ по "____"_______20___ года
на ____ календарных дней.
Причины: ________________________________________________________.
_______________________ __________________________________________

2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Персоналды басқару қызметіне жүктелсін.
Негіздеме: _____________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.26
Икемді жұмыс уақыты режимін белгілеу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Икемді жұмыс уақыты режимін белгілеу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабы 3-тармағына және Еңбек кодексінің 74-бабы 1-тармағына сәйкес:
1 . ___________________________________ 20_ жылғы "__"_______
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
"____"_______ аралығында ___ күнтізбелік күнге икемді жұмыс уақыты белгіленсін.
Негіздеме: __________________________.
_______________________ _____________
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Персоналды басқару қызметіне жүктелсін.
Негіздеме: _____________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.27
Қашықтан жұмыс істеу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Қашықтан жұмыс істеу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабы 3-тармағына және Еңбек кодексінің 138-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1.________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20_ жылғы "__" _______ бастап "____"_______ аралығында ___ күнтізбелік күнге қашықтан жұмыс істеу нысаны белгіленсін.
Себебі: _____________________________.
_______________________ _____________
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Персоналды басқару қызметіне жүктелсін.
Негіздеме: _____________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.27
Қашықтан жұмыс істеу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Қашықтан жұмыс істеу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабы 3-тармағына және Еңбек кодексінің 138-бабы 2-тармағына сәйкес:
1. ________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20_ жылғы "__" _______ бастап "____"_______ аралығында ___ күнтізбелік күнге қашықтан жұмыс істеу нысаны белгіленсін.
Себебі: _____________________________.
_______________________ _____________

2. Службе управления персоналом обеспечить контроль за исполнением данного приказа.
Основание: ________________________________________________________.
_______________________ _____________ _____________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.28
Приказ о предоставлении дополнительного перерыва для кормления ребенка (детей)
год, число, месяц №_____
О предоставлении дополнительного перерыва для кормления ребенка (детей)
В соответствии с пунктом 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" и пунктом 3 статьи 82
Трудового кодекса, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дополнительный перерыв для кормления ребенка (детей) с "__" _______
по "____"_______20___ года на ____ календарных дней.
2. Службе управления персоналом обеспечить контроль за исполнением данного приказа.
Основание: _______________________________________________________.
_______________________ _____________ ____________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 1.1.28
Распоряжение (решение) о предоставлении дополнительного перерыва для кормления
ребенка (детей)
год, число, месяц №_____
О предоставлении дополнительного перерыва для кормления ребенка (детей)
В соответствии с пунктом 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" и пунктом 3 статьи 82 Трудового кодекса:
1. Предоставить _____________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дополнительный перерыв для кормления ребенка (детей) с "__" _______
по "____"_______20___ года на ____ календарных дней.
2. Службе управления персоналом обеспечить контроль за исполнением данного приказа.
Основание: _____________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
2) Основания к документам по личному составу
Форма 1.2.29
Заявление на занятие вакантной административной должности
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право
назначения на государственную
должность)
от _________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Заявление
Прошу назначить меня на вакантную должность
____________________________________________________________
(полное наименование вакантной административной государственной
должности корпуса "Б", категория)
по итогам конкурса с "___" __________ 20__ года.
________________________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы) (подпись) (дата)

2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Персоналды басқару қызметіне жүктелсін.
Негіздеме: _____________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.28
Баланы (балаларды) тамақтандыру үшін қосымша үзілістер беру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Баланы (балаларды) тамақтандыру үшін қосымша үзілістер беру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабы 3-тармағына және Еңбек кодексінің 82-бабы 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1.______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20_ жылғы "__" _______ бастап "____"_______аралығында ___ күнтізбелік күнге баланы (балаларды) тамақтандыру үшін қосымша үзілістер берілсін;
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Персоналды басқару қызметі қамтамасыз етсін.
Негіздеме: _____________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 1.1.28
Баланы (балаларды) тамақтандыру үшін қосымша үзілістер беру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Баланы (балаларды) тамақтандыру үшін қосымша үзілістер беру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабы 3-тармағына және Еңбек кодексінің 82-бабы 3-тармағына сәйкес:
1. ______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20_ жылғы "__" _______ бастап "____"_______аралығында ___ күнтізбелік күнге баланы (балаларды) тамақтандыру үшін қосымша үзілістер берілсін;
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Персоналды басқару қызметі қамтамасыз етсін.
Негіздеме: _____________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
2) Жеке құрам бойынша құжаттардың негіздемелері
Нысан 1.2.29
Бос әкімшілік лауазымға орналасу өтініші
____________________________
____________________________
(мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
басшының немесе
лауазымды тұлғаның
лауазымы, аты-жөні, тегі)
____________________________
(тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Өтініш
Конкурс қорытындысы бойынша 20__ жылғы "__"________ бастап
_____________________________________________________________________
("Б" корпусындағы бос әкімшілік мемлекеттік лауазымының толық атауы, санаты)
бос лауазымына мені тағайындауыңызды сұраймын.
_____________________ _______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)

Форма 1.2.30
Заявление на занятие временной вакантной административной должности
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Заявление
Прошу назначить меня на временно вакантную должность до "__" ______ 20__года
________________________________________________________________________
(полное наименование временно вакантной административной государственной
должности корпуса "Б")
на время отсутствия основного работника ______________ с "___"______20__ года.
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_____________________________________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы) (подпись) (дата)
Форма 1.2.31
Заявление на занятие вакантной административной должности в порядке перевода
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Заявление
Прошу назначить меня на вакантную должность
_____________________________________________________________________
(полное наименование вакантной административной государственной должности
корпуса "Б", категория)
в соответствии с пунктом 7 статьи 27 Закона "О государственной службе
Республики Казахстан".
С должностными инструкциями вышеназванной должности ознакомлен.
_____________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы) (подпись) (дата)
Форма 1.2.32
Заявление о назначении на должность в рамках ротации административных государственных служащих
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Заявление
Прошу назначить меня на должность
______________________________________________________________
(полное наименование административной государственной должности)
в рамках ротации с "___" __________ 20__ года.
_____________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы) (подпись) (дата)
Форма 1.2.33
Заявление на увольнение
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
Заявление
Прошу уволить меня с "___" ______ 20__ года в связи
с ________________________________________________________
(причина увольнения)
_____________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы) (подпись) (дата)

Нысан 1.2.30
Бос әкімшілік лауазымға уақытша орналасу өтініші
____________________________
____________________________
(мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
басшының немесе
лауазымды тұлғаның
лауазымы, аты-жөні, тегі)
____________________________
(тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Өтініш
Мені негізгі қызметкер __________________________________ болмаған кезеңде
(негізгі қызметкердің аты-жөні, тегі)
20__ жылғы "__"________ бастап 20__ жылғы "__"________ дейін
___________________________________________________________________
("Б" корпусындағы әкімшілік мемлекеттік уақытша бос лауазымының толық атауы)
уақытша бос лауазымына тағайындауыңызды сұраймын.
_____________________ _______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан 1.2.31
Бос әкімшілік лауазымға ауыстыру тәртібінде орналасу өтініші
____________________________
____________________________
(мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
басшының немесе
лауазымды тұлғаның
лауазымы, аты-жөні, тегі)
____________________________
(тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Өтініш
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 7-тармағына сәйкес:
Мені ____________________________________________________________________
("Б" корпусындағы әкімшілік мемлекеттік уақытша бос лауазымының толық атауы,
санаты) бос лауазымына тағайындауыңызды сұраймын. Жоғарыда аталған қызмет
орнының лауазымдық нұсқаулықтарымен таныстым.
_____________________ _______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан 1.2.32
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерді ротациялау шеңберінде лауазымға тағайындау туралы өтініш
____________________________
____________________________
(мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
басшының немесе лауазымды
тұлғаның лауазымы,
аты-жөні, тегі)
____________________________
(тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Өтініш
Мені 20__ жылғы "___" __________ ротация шеңберінде
__________________________________________________________________
(әкімшілік мемлекеттік лауазымының толық атауы)
лауазымына тағайындауыңызды сұраймын.
_____________________ _______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан 1.2.33
Жұмыстан босату өтініші
____________________________
____________________________
(мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
басшының немесе лауазымды
тұлғаның лауазымы,
аты-жөні, тегі)
____________________________
(тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Өтініш
_____________________________________________ байланысты
(жұмыстан кетудің себебі)
20____ жылғы "___" _____________ бастап мені жұмыстан босатуыңызды сұраймын.
_____________________ _______________ ____________
(аты-жөні, тегі)             (қолы)             (күні)

2) Основания к документам о предоставлении отпуска
Форма 2.2.17
Заявление о предоставлении ежегодного трудового отпуска
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(должность, фамилия, инициалы)
Заявление
Прошу предоставить мне оплачиваемый ежегодный трудовой отпуск
продолжительностью ___ календарных дней с "___" ____________ 20___ года
по "___" _________ 20___ года за период работы с "___" _________ 20___ года
по "___" _________ 20__ года с выплатой пособия для оздоровления в размере
_____ должностных окладов.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
(виза непосредственного руководителя)
Форма 2.2.18
Заявление о предоставлении части ежегодного трудового отпуска
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(должность, фамилия, инициалы)
Заявление
Прошу предоставить мне часть оплачиваемого ежегодного трудового отпуска
продолжительностью ___ календарных дней с "___" _________________ 20___ года
по "___" ____________ 20___ года за период работы с "___" __________ 20___ года
по "___" ___________ 20__ года с выплатой пособия для оздоровления в размере
___ должностных окладов.
__________________ ___________________ __________________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы) (виза непосредственного руководителя)
Форма 2.2.19
Служебная записка об отзыве из отпуска
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
Служебная записка
Прошу Вас отозвать ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
из оплачиваемого ежегодного трудового отпуска с "___" __________ 20___ года
в связи со служебной необходимостью (или указать причину отзыва из отпуска).
Приложение: согласие служащего________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
3. Документы о командировании сотрудников
1) Документы о командировании сотрудников
Форма 3.1.1
Приказ о командировании
год, число, месяц №_____
О командировании
В соответствии со статьей 57 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан", постановлениями Правительства Республики
Казахстан от 22 сентября 2000 года № 1428 "Об утверждении Правил о служебных
командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных
учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также
депутатов Парламента Республики Казахстан" и от 11 мая 2018 года № 256
"Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки за счет
бюджетных средств, в том числе в иностранные государства" ПРИКАЗЫВАЮ:

2) Демалыс беру туралы құжаттың негіздемесі
Нысан 2.2.17
Жыл сайынғы еңбек демалысын беру туралы өтініш
____________________________
(мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
басшының немесе лауазымды
тұлғаның лауазымы,
аты-жөні, тегі)
____________________________
(тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Өтініш
__ лауазымдық еңбек ақысы көлемінде сауықтыру жәрдемақысы беріліп, 20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығындағы жұмыс кезеңі үшін 20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында ___ күнтізбелік күн мөлшерінде төленетін жылдық еңбек демалысын беруіңізді сұраймын.
________________________ _______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
(тікелей басшысының қолы)
Нысан 2.2.18
Жыл сайынғы еңбек демалысының бөлігін беру туралы өтініш
____________________________
____________________________
(мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
басшының немесе лауазымды
тұлғаның лауазымы,
аты-жөні, тегі)
____________________________
(тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Өтініш
__ лауазымдық еңбек ақысы көлемінде сауықтыру жәрдемақысы беріліп, 20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығындағы жұмыс кезеңі үшін 20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында ___ күнтізбелік күн мөлшерінде төленетін жылдық еңбек демалысының бөлігін беруіңізді сұраймын.
_____________________ ______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
(тікелей басшысының қолы)
Нысан 2.2.19
Демалыстан шақырту туралы қызметтік жазба
____________________________
____________________________
(мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
басшының немесе
лауазымды тұлғаның
лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Қызметтік жазба
Қызметтік қажеттілікке байланысты (не болмаса демалыстан шақыртудың басқа да себебі көрсетіледі) 20___ жылғы "___" __________ бастап _________
___________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
төленетін жылдық еңбек демалысынан шақыртуыңызды сұраймын.
Қосымша: қызметкердің келісімі ______________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
________________ _____________ _____________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
3. Қызметкерлерді іссапарға жіберу туралы
1) Қызметкерлерді іссапарға жіберу туралы құжаттар
Нысан 3.1.1
Іссапарға жіберу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 57-бабына, 2000 жылғы 22 қыркүйектегі № 1428 "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы ереженi бекiту туралы" және 2018 жылғы 11 мамырдағы № 256 "Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға, оның ішінде шет мемлекеттерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:

1. Командировать _____________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи со служебной необходимостью
_____________________________________________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________ с "___" _______________ 20___ года
(наименование учреждения, местонахождение)
по "___" ___________ 20___года ______________,
2. Возместить суточные в количестве ___ (___) календарных дней, расходы по найму
жилого помещения в количестве ___ (___) календарных дней и расходы по проезду
_____________________ транспортом по маршруту (вид транспорта) _____________.
Основание: письмо (или служебная записка о командировке) от "__"______ 20__ года №__.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 3.1.1
Распоряжение (решение) о командировании
год, число, месяц №_____
О командировании
В соответствии со статьей 57 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан", постановлениями Правительства Республики
Казахстан от 22 сентября 2000 года № 1428 "Об утверждении Правил о служебных
командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных
учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также
депутатов Парламента Республики Казахстан" и от 11 мая 2018 года № 256
"Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки за счет
бюджетных средств, в том числе в иностранные государства":
1. Командировать _______________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи со служебной необходимостью
_______________________________________________________________________
(указать цель командировки)
в ______________________________________ с "___" ____________ 20___ года
(наименование учреждения, местонахождение)
по "___" ___________ 20___года ________________________, (вид транспорта)
2. Возместить суточные в количестве ___ (___) календарных дней, расходы по найму
жилого помещения в количестве ___ (___) календарных дней и расходы по проезду
___________________ транспортом по маршруту _____________________.
Основание:
письмо от "___" __________ 20__ года №__ (или служебная записка о командировке).
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 3.1.2
Приказ о прикомандировании
год, число, месяц №_____
О прикомандировании государственных служащих к государственным органам,
загранучреждениям Республики Казахстан и иным организациям
В соответствии со статьей 39 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Прикомандировать __________________________________________________,
с целью (должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
___________________________________________________________________
(указать цель командировки)
в _________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" _________ 20___ года по "___" ___________ 20___года ____________.
Основание:
письмо от "___" __________ 20___ года №__.
___________________ _____________ _______________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 3.1.2
Распоряжение (решение) о прикомандировании
год, число, месяц №_____
О прикомандировании государственных служащих к государственным органам,
загранучреждениям Республики Казахстан и иным организациям
В соответствии со статьей 39 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан":
Прикомандировать ____________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с целью ______________________________________________________________
(указать цель командировки)
в ____________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года ____________.
Основание:
письмо от "___" ___________ 20___ года №__.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)

1. Қызметтік қажеттілікке байланысты ___________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
______________________________20__ жылғы "__" _______________
(іссапардың мақсаты көрсетіледі)
- 20___ жылғы "___" ____________ аралығында _________________
(мекеме атау, орналасқан жері)
_______________________ іссапарға жіберілсін. (көлік түрі)
2. ___ (____) күнтізбелік күн көлемінде тәуліктік ақысы, ____(___) күнтізбелік күн
көлемінде тұрғын жай жалдау және ________________көлігімен __________________
бағыты бойынша жол шығындары өтелсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ___________ №____ хаты
(немесе іссапар туралы қызметтік жазба).
______________ __________ ___________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 3.1.1
Іссапарға жіберу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 57-бабына, 2000 жылғы 22 қыркүйектегі № 1428 "Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегiндегi қызметтiк iссапарлары туралы ереженi бекiту туралы" және 2018 жылғы 11 мамырдағы № 256 "Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға, оның ішінде шет мемлекеттерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес:
1. Қызметтік қажеттілікке байланысты ____________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
______________________________20__ жылғы "__" _______________
(іссапардың мақсаты көрсетіледі)
- 20___ жылғы "___" ____________ аралығында ________________
(мекеме атау, орналасқан жері)
_______________________ іссапарға жіберілсін.
(көлік түрі)
2. ___ (____) күнтізбелік күн көлемінде тәуліктік ақысы, ____(___) күнтізбелік күн көлемінде тұрғын жай жалдау және ________________көлігімен __________________бағыты бойынша жол шығындары өтелсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ___________ №____ хаты
(немесе іссапар туралы қызметтік жазба).
______________ __________ ___________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 3.1.2
Іссапарға жіберу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына және шет елдеріндегі мекемелеріне және басқа ұйымдарға мемлекеттік қызметшілерді іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
__________________________________ мақсатында
(іссапар мақсаты көрсетіледі)
____________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
_____________________ ___________________________________
(көлік түрі) (мекеме атауы, орналасқан жері)
іссапарға жіберілсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ______________ №_____ хат
(немесе іссапарға жіберу туралы қызметтік жазба).
______________ _____________ __________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 3.1.2
Іссапарға жіберу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына және шет елдеріндегі мекемелеріне және басқа ұйымдарға мемлекеттік қызметшілерді іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабына сәйкес:
__________________________________ мақсатында
(іссапар мақсаты көрсетіледі)
____________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
_____________________ ___________________________________
(көлік түрі) (мекеме атауы, орналасқан жері)
іссапарға жіберілсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ___________ №_____ хат
(немесе іссапарға жіберу туралы қызметтік жазба).
______________ __________ _________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

2) Основания к документам о командировании сотрудников
Форма 3.2.3
Служебная записка о командировке
____________________________
(должность, фамилия, инициалы)
Служебная записка
Прошу Вас командировать ___________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года с целью
_______________________________ ___________________________________.
(указать цель командировки) (вид транспорта)
__________________ ___________________ ______________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
4. Документы по дисциплинарной практике (дисциплинарные взыскания)
Форма 4.1
Приказ о наложении дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О наложении дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
За совершение дисциплинарного проступка, выразившегося в ___________________,
наложить на ______________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дисциплинарное взыскание в виде ___________________________________________.
(вид взыскания)
Основание: объяснительная _________________________, решение Дисциплинарной
(фамилия, инициалы)
Комиссии (в случае наложения взыскания в виде увольнения, понижения
в должности, предупреждения о неполном служебном соответствии либо в случае
не согласия служащего с проступком).
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 4.1
Распоряжение (решение) о наложении дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О наложении дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
За совершение дисциплинарного проступка, выразившегося в ____________________,
наложить на ______________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дисциплинарное взыскание в виде _____________________________. (вид взыскания)
Основание: объяснительная __________________________, решение Дисциплинарной
(фамилия, инициалы)
комиссии (в случае наложения взыскания в виде увольнения, понижения в должности,
предупреждения о неполном служебном соответствии либо в случае
(несогласия служащего с проступком).
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 4.2
Приказ о снятии дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О снятии дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
Снять дисциплинарное взыскание в виде __________________, наложенное приказом
№___ от _________года ___________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________________________________________________________.
(причина снятия дисциплинарного взыскания)
Основание: представление __________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 4.2
Распоряжение (решение) о снятии дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О снятии дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
Снять дисциплинарное взыскание в виде ______________, наложенное приказом
№___ от _________года ________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_____________________________________________________________________.
(причина снятия дисциплинарного взыскания)
Основание: представление _____________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 4.3
Приказ о назначении служебного расследования
год, число, месяц № _____
О назначении служебного расследования
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:

2) Қызметкерлерді іссапарға жіберу құжаттарының негіздемелері
Нысан 3.2.3
Іссапарға жіберу туралы қызметтік жазба
____________________________
(лауазымның атауы, тегі,
аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Қызметтік жазба
________________________________________ мақсатында
(іссапар мақсаты көрсетіледі)
______________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
____________________________ ____________________________
(көлік түрі) (мекеме атауы, орналасқан жері)
іссапарға жіберуіңізді сұраймын.
_______________ _____________ _____________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
4. Тәртіптік тәжірибе бойынша құжаттар (тәртіптік жазалар)
Нысан 4.1
Тәртіптік жаза қолдану туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік жаза қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
________________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
жіберіп, тәртіп бұзушылық жасағаны үшін _______________________________
(жаза түрі)
тәртіптік жаза қолданылсын.
Негіздеме: __________________________________________ түсніктемесі,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері
Тәртіптік комиссияның шешімі (жұмыстан босату, лауазымын төмендету, қызметке толық сәйкес еместігі туралы ескерту ретінде жаза қолдынылса немесе қызметкер өз кінәсін мойындамайтын болса).
__________________ __________________ _____________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 4.1
Тәртіптік жаза қолдану туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік жаза қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
________________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
жіберіп, тәртіп бұзушылық жасағаны үшін _______________________________
(жаза түрі)
тәртіптік жаза қолданылсын.
Негіздеме: __________________________________________ түсніктемесі,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері
Тәртіптік комиссияның шешімі (жұмыстан босату, лауазымын төмендету, қызметке толық сәйкес еместігі туралы ескерту ретінде жаза қолдынылса немесе қызметкер өз кінәсін мойындамайтын болса).
__________________ __________________ _____________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 4.2
Тәртіптік жазаны алып тастау туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік жазаны алып тастау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________ байланысты
(тәртіптік жазаны алып тастаудың себебі)
_________________________________________________________________,
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____ жылғы "___" _____________ №___ бұйрығына сәйкес қолданылған ____ _____________ ретіндегі тәртіптік жаза алынып тасталсын.
Негіздеме: ________________________________________________ ұсынымы.
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
___________________ _____________ __________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 4.2
Тәртіптік жазаны алып тастау туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік жазаны алып тастау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес:
_______________________________________________________ байланысты
(тәртіптік жазаны алып тастаудың себебі)
_________________________________________________________________,
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____ жылғы "___" _____________ №___ бұйрығына сәйкес қолданылған ____ _____________ ретіндегі тәртіптік жаза алынып тасталсын.
Негіздеме: __________________________________________________ ұсынымы.
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
___________________ _____________ ________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 4.3
Қызметтік тексеруді тағайындау туралы бұйрық
жылы, күні, айы, № _____
Қызметтік тексеру тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:

1. По факту совершения дисциплинарного проступка в отношении
__________________________________________________ комиссии в составе:
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
1) _________________________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
2) _________________________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3) _________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
провести служебное расследование.
2. Материалы с соответствующим мотивированным заключением представить
на рассмотрение дисциплинарной комиссии.
Основание: объяснительная ___________________________________________
(фамилия, инициалы, сведения о совершении проступка).
__________________ ___________________ ______________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 4.3
Распоряжение (решение) о назначении служебного расследования
год, число, месяц №_____
О назначении служебного расследования
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
1. По факту совершения дисциплинарного проступка в отношении
__________________________________________________ комиссией в составе:
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
1) __________________________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
2) __________________________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3) __________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
провести служебное расследование.
2. Материалы с соответствующим мотивированным заключением представить
на рассмотрение дисциплинарной комиссии.
Основание: объяснительная ____________________________________________,
сведения о совершении (фамилия, инициалы) проступка.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
5. Документы по поощрению государственного служащего
Форма 5.1
Приказ о поощрении государственного служащего
год, число, месяц №_____
О поощрении (премировании) государственного служащего
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Поощрить _______________________________________________________
(вид поощрения)
________________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за ______________________________________________________________.
(указать достижения в работе или результаты деятельности учреждения)
Основание: представления, протокол заседания комиссии
от "___" _______ 20___ года _______________________________________.
(наименование государственного органа)
__________________ ___________________ __________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 5.1
Распоряжение (решение) о поощрении государственного служащего
год, число, месяц №_____
О поощрении (премировании) государственного служащего
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан":
Поощрить _______________________________________________________
(вид поощрения)
_________________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за _______________________________________________________________.
(указать достижения в работе или результаты деятельности учреждения)
Основание: представления, протокол заседания комиссии
от "___" ________20___ года ________________________________________.
(наименование государственного органа)
__________________ ___________________ ____________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)

1. ________________________________________________ тәртіптік теріс (лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) қылық жасау фактісі бойынша төмендегі құрамдағы комиссиямен қызметтік тексеру жүргізілсін:
1) __________________________________________________________;
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
2) ____________________________________________________________;
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3) ____________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда).
2. Тиісті дәлелденген қорытынды материалдары тәртіптік комиссия қарауына ұсынылсын.
Негіздеме: __________________________________________ түсініктемесі,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
жасалған тәртіптік теріс қылық туралы мәлімет.
_________________ ___________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 4.3
Қызметтік тергеуді тағайындау туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Қызметтік тексеру тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес:
1. _______________________________________________________ тәртіптік теріс
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
қылық жасау фактісі бойынша төмендегі құрамдағы комиссиямен қызметтік тексеру жүргізілсін:
_________________________________________________________________;
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
___________________________________________________________________;
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3) ___________________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда).
2. Тиісті дәлелденген қорытынды материалдары тәртіптік комиссия қарауына ұсынылсын.
Негіздеме: __________________________________________ түсініктемесі,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) жасалған тәртіптік теріс қылық туралы мәлімет.
_________________ ___________ _______________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
5. Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу туралы құжаттар
Нысан 5.1
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу (сыйақы беру) туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
________________________________________________________________,
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
__________________________________________________________________үшін
(жұмысындағы жетістіктер немесе мекеме қызметінің нәтижелері көрсетіледі)
көтермеленсін.
Негіздеме: көтермелеу туралы ұсынымдары,
___________________________________________ комиссиясы отырысының
(мемлекеттік орган атауы)
20___ "___"_____________ хаттамасы.
______________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 5.1
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу (сыйақы беру) туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес:
________________________________________________________________,
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
___________________________________________________________________ үшін
(жұмысындағы жетістіктер немесе мекеме қызметінің нәтижелері көрсетіледі)
көтермеленсін.
Негіздеме: көтермелеу туралы ұсынымдары,
___________________________________________ комиссиясы отырысының
(мемлекеттік орган атауы)
20___ "___"_____________ хаттамасы.
______________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

Форма 5.2
Служебная записка о поощрении государственного служащего
____________________________
(фамилия, инициалы руководителя)
Служебная записка
__________________________________________ работает в данном государственном
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
органе с ______ года.
За время прохождения государственной службы показал себя только с положительной
стороны, к возложенным на него должностным обязанностям относится добросовестно.
Также, __________________________________________________________________.
На основании изложенного, в соответствии статьей 35 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" за образцовое выполнение
должностных обязанностей (либо безупречную государственную службу, выполнение
заданий особой важности и сложности и за другие достижения в работе), а также
по результатам оценки деятельности прошу поощрить
_________________________________________________________________________
(единовременным денежным вознаграждением, объявлением благодарности,
награждением ценным подарком, грамотой, присвоением почетного звания
и ведомственными наградами и др.).
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
6. Документы об утверждении штатной структуры и квалификационных требований
Форма 6.1
Приказ об утверждении штатной численности и структуры
год, число, месяц №_____
Об утверждении штатной численности и структуры
____________________________
(наименование
государственного органа)
В соответствии с ___________________________________ ПРИКАЗЫВАЮ:
(нормативный правовой акт)
1. Утвердить прилагаемую штатную численность и структуру
___________________________________________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ _____________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 6.1
Распоряжение (решение) об утверждении штатной численности и структуры
год, число, месяц №_____
Об утверждении штатной численности и структуры
____________________________
(наименование
государственного органа)
В соответствии с ________________________________________________:
(нормативный правовой акт)
1. Утвердить прилагаемую штатную численность и структуру
________________________________________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ __________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 6.2
Приказ об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям
год, число, месяц №_____
Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным
государственным должностям __________________________________________
(наименование государственного органа)
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 6.2
Распоряжение (решение) об утверждении квалификационных требований
к административным государственным должностям
год, число, месяц №_____
Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным
государственным должностям __________________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)

Нысан 5.2
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу туралы қызметтік жазба
____________________________
(басшының тегі, аты, әкесінің
аты (болған жағдайда)
Қызметтік жазба
___________________________________________________________ осы мемлекеттік
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
органда ______ жылдан бері жұмыс істейді.
Мемлекеттік қызметті өткеру кезінде өзін тек жағымды жағынан көрсетті, өзіне жүктелген лауазымдық міндеттерді адал атқарды.
Сонымен қатар, _________________________________________________.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының негізінде, лауазымдық міндеттерін үлгілі атқарғаны үшін (немесе мемлекеттік қызметте мінсіз болғаны, маңызы ерекше тапсырмаларды орындағаны және жұмысындағы басқа да жетістіктер үшін), сондай-ақ қызметін бағалау қорытындысы бойынша _________________________________________________________________
(біржолғы ақшалай сыйақы, алғыс жариялау, бағалы сыйлықпен, грамотамен, құрметті
атақ тағайындаумен және ведомстволық наградалармен марапаттау және т.б.)
көтермеленсін.
_____________________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
6. Штаттық құрылымды және біліктілік талаптарын бекіту туралы құжаттар
Нысан 6.1
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы
____________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_______________________________ сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
(нормативтік құқықтық акт)
1._________________________________________ қоса беріліп отырған
(мемлекеттік органның атауы)
штаттық саны мен құрылымы бекітілсін.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
__________________ _____________ _________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 6.1
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы
____________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_______________________________ сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
(нормативтік құқықтық акт)
1._________________________________________ қоса беріліп отырған
(мемлекеттік органның атауы)
штаттық саны мен құрылымы бекітілсін.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
___________________ _____________ ________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 6.2
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 4-тармағын сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
___________________________________ қоса беріліп отырған мемлекеттік
(мемлекеттік органның атауы)
әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін.
________________ _____________ __________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 6.2
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 4-тармағын сәйкес:
____________________________________ қоса беріліп отырған мемлекеттік
(мемлекеттік органның атауы)
әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін.
___________________ _________ ________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

7. Документы по основной деятельности
1) Приказы по основной деятельности
Форма 7.1.1
Приказ о создании дисциплинарной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании дисциплинарной комиссии
В соответствии с пунктом 60 Правил наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать дисциплинарную комиссию _____________________________________,
согласно приложению. (наименование государственного органа)
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на ______________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.1
Распоряжение (решение) о создании дисциплинарной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании дисциплинарной комиссии
В соответствии с пунктом 60 Правил наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
Создать дисциплинарную комиссию
___________________________________________________________________,
(наименование государственного органа) согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на ________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ____________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.2
Приказ о создании конкурсной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании конкурсной комиссии
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать конкурсную комиссию __________________________________________,
(наименование государственного органа) согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.2
Распоряжение (решение) о создании конкурсной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании конкурсной комиссии
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Создать конкурсную комиссию __________________________________________,
согласно приложению. (наименование государственного органа)

7. Негізгі қызмет бойынша құжаттар
1) Негізгі қызмет бойынша бұйрықтар
Нысан 7.1.1
Тәртіптік комиссия құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметкерлеріне тәртіптік жаза қолдану ережесінің 60-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1.______________________________ тәртіптік комиссиясы қосымшаға
(мемлекеттік органның атауы) сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалауын қадағалау ____________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
________________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.1
Тәртіптік комиссия құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметкерлеріне тәртіптік жаза қолдану ережесінің 60-тармағына сәйкес:
1.______________________________ тәртіптік комиссиясы қосымшаға
(мемлекеттік органның атауы) сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалауын қадағалау ____________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_____________________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.2
Конкурстық комиссия құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Конкурстық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес __________________, конкурстық комиссиясы
(мемлекеттік органның атауы) құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау __________________ жүктелсін.
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________ __________ _____________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.2
Конкурстық комиссия құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Конкурстық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес __________________, конкурстық комиссиясы
(мемлекеттік органның атауы) құрылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
________________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.3
Приказ о создании аттестационной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании аттестационной комиссии
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 "О государственной службе Республики
Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать аттестационную комиссию __________________________________,
согласно приложению. (наименование государственного органа)
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.3
Распоряжение (решение) о создании аттестационной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании аттестационной комиссии
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 "О государственной службе Республики Казахстан":
1. Создать аттестационную комиссию _____________________________________,
(наименование государственного органа) согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
________________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.4
Приказ о направлении на стажировку
год, число, месяц №_____
О направлении на стажировку
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Направить _________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в ____________________________________________________ для прохождения
(наименование государственного органа или организации)
Стажировки на срок с "__" ______ 20___ года по "__" ______ 20___ года.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
_____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.4
Распоряжение (решение) о направлении на стажировку
год, число, месяц №_____
О направлении на стажировку
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан":
1. Направить _________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в ___________________________________ для прохождения стажировки на срок
(наименование государственного органа или организации)
с "__" ______ 20___ года по "__" ______ 20___ года.

2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау _____________________________________
жүктелсін. (лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
________________ _____________ __________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.3
Аттестациялық комиссия құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Аттестациялық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабы 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес __________________________,
аттестациялық комиссиясы (мемлекеттік органның атауы) құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау___________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
________________ _____________ ____________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.3
Аттестациялық комиссия құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Аттестациялық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабы 2-тармағына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес ____________________, аттестациялық комиссиясы
(мемлекеттік органның атауы) құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау__________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
____________ _____________ ________________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.4
Тағылымдамаға жіберу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Тағылымдамаға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1.______________________________________________, тағылымдамадан өтуі
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
үшін 20___ жылғы "__" ______ - 20___ жылғы "__" аралығында __________ жіберілсін.
(ұйымның немесе мемлекеттік мекеменің атауы)
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау _____________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________ _____________ ________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.4
Тағылымдамаға жіберу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Тағылымдамаға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес:
1._______________________________________, тағылымдамадан өтуі
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
үшін 20___ жылғы "__" ______ - 20___ жылғы "__" аралығында _________ жіберілсін.
(ұйымның немесе мемлекеттік мекеменің атауы)

2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
_____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ______________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.5
Приказ о создании комиссии по оценке деятельности административных государственных служащих
год, число, месяц № _____
О создании комиссии по оценке деятельности административных государственных служащих
В соответствии с пунктом 30 Правил и сроков проведения оценки деятельности
государственных служащих, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать комиссию по оценке __________________________________________,
согласно приложению. (наименование государственного органа)
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
______________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.5
Распоряжение (решение) о создании комиссии по оценке деятельности
административных государственных служащих
год, число, месяц № _____
О создании комиссии по оценке деятельности административных государственных служащих
В соответствии с пунктом 30 Правил и сроков проведения оценки деятельности
государственных служащих, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152:
1. Создать комиссию по оценке _____________________________________________,
согласно приложению. (наименование государственного органа)
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
_________________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.6
Приказ о замене наставника за лицами, впервые принятыми на административную государственную службу
год, число, месяц №_____
О замене наставника за лицом, впервые принятым на административную государственную службу
В соответствии с подпунктом 1), 2), 3), 4), 5) (выбрать один из них в зависимости
от причины замены) пункта 10 Правил и условий прохождения испытательного срока
и порядка закрепления наставников, утвержденных приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию
коррупции от 21 октября 2016 года № 21, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Заменить _________________________________________________ закрепленного
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в качестве наставника за ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на ______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи с_________________________________________________________________.
(указать причину замены наставника)

2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау _____________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.5
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің қызметін бағалау жөніндегі комиссия құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы, № _____
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің қызметін бағалау жөніндегі комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметкерлердің қызметін бағалау қағидалары мен мерзімдерінің 30-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес _________________________________________,
(мемлекеттік органның атауы) бағалау комиссиясы құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау ____________________________ жүктелсін.
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
______________ _____________ _________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.5
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау жөніндегі комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы, № _____
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау жөніндегі комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалауды өткізу қағидалары мен мерзімінің 30 тармағына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес _________________________________________,
(мемлекеттік органның атауы) бағалау комиссиясы құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау ____________________________ жүктелсін.
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
______________ _____________ ________________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.6
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған қызметкерлерге бекітілген тәлімгерді ауыстыру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Әкімшілік мемлекеттік лауазымға алғаш рет тағайындалған қызметкерлерге бекітілген тәлімгерді ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген Сынақ мерзімінен өтудің және тәлімгерлерді бекіту тәртібінің қағидалары мен шарттары 10-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) (ауыстыру себебіне байланысты біреуі таңдалады) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. _______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
тәлімгері ретінде бекітілген _____________________________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
____________________________________________ байланысты ауыстырылсын.
(тәлімгерді ауыстыру себебі көрсетіледі)

2. _____________________________________________________________ ознакомить
(должность, фамилия, инициалы) с настоящим приказом вышеуказанных работников.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.6
Распоряжение (решение) о замене наставника за лицами,
впервые принятыми на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О замене наставника за лицами, впервые принятыми
на административные государственные должности
В соответствии с подпунктом 1), 2), 3), 4), 5) (выбрать один из них в зависимости
от причины замены) пункта 10 Правил и условии прохождения испытательного срока
и порядка закрепления наставников, утвержденных приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию
коррупции от 21 октября 2016 года № 21:
1. Заменить ____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
закрепленного в качестве наставника за
_______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на _____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи с _______________________________________________________________.
(указать причину замены наставника)
2. ________________________________________________ ознакомить с настоящим
(должность, фамилия, инициалы)
распоряжением (решением) вышеуказанных работников.
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.7
Приказ о создании комиссии по установлению трудового стажа
год, число, месяц №_____
О создании комиссии по установлению трудового стажа
В соответствии с пунктом 5 Правил исчисления стажа работы государственных
служащих, дающего право на установление должностного оклада, утвержденных
постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2017 года № 687,
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать комиссию по установлению трудового стажа
_________________________________________________, согласно приложению.
(наименование государственного органа)
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
_____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)

2. ____________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
осы бұйрықпен жоғарыда аталған қызметкерлерді таныстырсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
________________ _____________ __________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.6
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған қызметкерлерге бекітілген тәлімгерді ауыстыру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған адамдарға бекітілген тәлімгерді ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген Сынақ мерзімінен өтудің және тәлімгерлерді бекіту тәртібінің қағидалары мен шарттары 10-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) (ауыстыру себебіне байланысты біреуі таңдалады) тармақшасына сәйкес:
1. _______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
тәлімгері ретінде бекітілген _____________________________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
____________________________________________ байланысты ауыстырылсын.
(тәлімгерді ауыстыру себебі көрсетіледі)
2. ______________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
осы бұйрықпен жоғарыда аталған қызметкерлерді таныстырсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
______________ _____________ _____________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.7
Лауазымдық еңбекақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясын құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Лауазымдық еңбекақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 687 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерге лауазымдық еңбекақысын белгілеуге құқық беретін олардың еңбек өтілін есептеу ережесінің 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. __________________________________________ лауазымдық еңбекақы
(мемлекеттік органның атауы)
алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау _____________________________ жүктелсін.
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.7
Распоряжение (решение) о создании комиссии по установлению трудового стажа
год, число, месяц №_____
О создании комиссии по установлению трудового стажа
В соответствии с пунктом 5 Правил исчисления стажа работы государственных
служащих, дающего право на установление должностного оклада, утвержденных
постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2017 года № 687:
1. Создать комиссию по установлению трудового стажа
_________________________________________________, согласно приложению.
(наименование государственного органа)
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
_____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.8
Протокол заседания комиссии по установлению трудового стажа
ПРОТОКОЛ № ___
заседания Комиссии по установлению трудового стажа
_____________________
(наименование
административно-
территориальной единицы)
"___" ________ 20__ года
_______________________
(наименование
административно-
территориальной единицы)
"___" ________ 20__ года
______________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
--
_______________________________,
председатель Комиссии (должность)
Члены комиссии:
_____________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
--
_________________________________________;
(должность)
______________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
--
_________________________________________;
(должность)
______________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
--
_________________________________________;
(должность)
_____________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
--
_______________________,
секретарь Комиссии.
(должность)
Повестка дня:
Исчисление стажа работы, дающего право на установление должностного оклада
государственных служащих _____________________________________________.
(наименование государственного органа)
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан
от 30 октября 2017 года № 687 "Об утверждении Правил исчисления стажа работы
государственных служащих, дающего право на установление должностного оклада"
и на основании документов, подтверждающих трудовую деятельность
государственных служащих, Комиссия РЕШИЛА:
1. Определить нижеуказанным государственным служащим следующий стаж работы,
дающий право на установление должностного оклада:
Фамилия, имя, отечество (при его наличии)
Занимаемая должность
стаж
год
мес.
дни

3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
__________________ _____________ _________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.7
Лауазымдық еңбекақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясын құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Лауазымдық еңбекақы алуға құқық Беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 687 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерге лауазымдық еңбекақысын белгілеуге құқық беретін олардың еңбек өтілін есептеу ережесінің 5-тармағына сәйкес:
1. __________________________________________ лауазымдық еңбекақы
(мемлекеттік органның атауы)
алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау _____________________________ жүктелсін.
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
__________________ _____________ __________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.8
Еңбек өтілін белгілеу жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
Еңбек өтілін белгілеу жөніндегі комиссия отырысына № ___ ХАТТАМА
_____________________
(Әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы)
20__ жылғы "___" ________
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
-
________________________,
Комиссия төрағасы
(лауазымы)
)
Комиссия мүшелері:
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
--
_______________________________; (лауазымы)
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
--
_______________________________; (лауазымы)
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
--
_______________________________; (лауазымы)
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
--
_______________________, Комиссия хатшысы.
(лауазымы)
Күн тәртібі:
___________________мемлекеттік қызметшілерінің лауазымдық айлықақы
(мемлекеттік орган атауы)
белгілеуге құқық беретін жұмыс өтілін есептеу.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 687 "Мемлекеттік қызметшілердің лауазымдық айлықақы белгілеуге құқық беретін жұмыс өтілін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес және мемлекеттік қызметшілердің еңбек жолын растайтын құжаттардың негізінде Комиссия ШЕШТІ:
1. Төменде көрсетілген мемлекеттік қызметшілерге лауазымдық айлықақы белгілеуге құқық беретін келесі жұмыс өтілі анықталсын:
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
өтіл
жыл
ай
күн

2. ___________________________________________________________
(наименование структурного подразделения государственного органа)
производить выплату заработной платы вышеуказанным государственным
служащим согласно установленному стажу работы.
Председатель комиссии
________
(подпись)
____________ (фамилия, инициалы)
Члены комиссии
________
(подпись)
____________ (фамилия, инициалы)
_______
(подпись)
____________ (фамилия, инициалы)
_______
(подпись)
____________ (фамилия, инициалы)
Секретарь комиссии
_______
(подпись)
____________ (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.9
Приказ об утверждении состава комиссии
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава комиссии
________________________
(наименование комиссии)
________________________
(наименование
государственного органа)
В соответствии _______________________________________________________
(наименование нормативного правового акта, пункт, статья)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать ____________________________________________________________,
(наименование комиссии) (наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
_____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.9
Распоряжение (решение) об утверждении состава комиссии
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава
_________________________
комиссии
(наименование комиссии)
__________________________
(наименование
государственного органа)
В соответствии ______________________________________________________:
(наименование нормативного правового акта, пункт, статья)
1.Создать _______________________________________, согласно приложению.
(наименование комиссии) (наименование государственного органа)
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ______________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.10
Приказ о проведении аттестации
год, число, месяц №_____
О проведении аттестации
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список государственных служащих, подлежащих аттестации,
согласно приложению 1 к настоящему приказу.

2. __________________________________________________
(мемлекеттік органның құрылымдық бөлімшесінің атауы)
жоғарыда көрсетілген мемлекеттік қызметшілеріне белгіленген жұмыс өтіліне сәйкес жалақылары төленсін.
Комисси төрағасы
_________
(қолы)
____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Комиссия мүшелері
_________
(қолы)
_____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_________
(қолы)
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_________
(қолы)
_______________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Комиссия
хатшысы
_________
(қолы)
_______________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.9
Комиссия құрамын бекіту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Комиссия құрамын бекіту туралы
____________________________
(мемлекеттік орган атауы)
___________________________
(комиссия атауы)
________________________________________________________________
(нормативтік құқықтық актінің атауы, тармақ, бап)
сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ___________________________________ қосымшаға сәйкес құрылсын.
(мемлекеттік орган атауы) (комиссия атауы)
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау ____________________________ жүктелсін.
(лауазым, аты-жөні, тегі)
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________ _____________ ________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.9
Комиссия құрамын бекіту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Комиссия құрамын бекіту туралы
____________________________
(мемлекеттік орган атауы)
____________________________
(комиссия атауы)
____________________________________________ сәйкес:
(нормативтік құқықтық актінің атауы, тармақ, бап)
1. ___________________________________ қосымшаға сәйкес құрылсын.
(мемлекеттік орган атауы) (комиссия атауы)
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау ____________________________ жүктелсін.
(лауазым, аты-жөні, тегі)
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________ _____________ __________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.10
Аттестация өткізу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Аттестация өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес аттестациядан өтетін мемлекеттік қызметкерлердің тізімі бекітілсін.

2. Утвердить график проведения аттестации, согласно приложению 2
к настоящему приказу.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
_________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 7.1.10
Распоряжение (решение) о проведении аттестации
год, число, месяц №_____
О проведении аттестации
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан":
1. Утвердить список государственных служащих, подлежащих аттестации, согласно
приложению 1 к настоящему распоряжению (решению).
2. Утвердить график проведения аттестации, согласно приложению 2 к настоящему
распоряжению (решению).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
_______________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
2) Приложение к документам об утверждении состава комиссии
Форма 7.2.11
Приложение к приказу
(распоряжению или решению)
___________________________
(должность)
от "__" ______ 20__ года № ___
Состав _______________________ (название комиссии)
1
___________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отечество (при его наличии) и (или) должность) председатель комиссии
2
__________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отечество (при его наличии) и (или) должность)
заместитель председателя комиссии
3
_________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отечество (при его наличии) и (или) должность) секретарь комиссии
Члены комиссии:
4
______________________________________________________,
(фамилия, имя, отечество (при его наличии) и (или) должность)
5
_______________________________________________________,
(фамилия, имя, отечество (при его наличии) и (или) должность)
3) Приложения к документу о проведении аттестации
Приложение 1 к приказу
(распоряжению или решению)
___________________________
(должность)
от "__" ______ 20__ года № ___
Список государственных служащих, подлежащих аттестации
1
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
____________ (должность)
2
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
____________ (должность)
3
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
____________ (должность)
4
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
____________ (должность)
5
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
____________ (должность)
Приложение 2 к приказу
(распоряжению или решению)
___________________________
(должность)
от "__" _______ 20__ года № __
График проведения аттестации
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата и время

2. Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес аттестация өткізудің кестесі бекітілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау _____________________________ жүктелсін
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
_____________ _____________ __________________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 7.1.10
Аттестация өткізу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Аттестация өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабына сәйкес:
1. Осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес аттестациядан өтетін мемлекеттік қызметкерлердің тізімі бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес аттестация өткізудің кестесі бекітілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау ______________________________ жүктелсін
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
______________ _____________ _________________________________
лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
2) Комиссия құрамын бекіту туралы құжаттардың қосымшасы
Нысан 7.2.11
_______________________
(лауазымы)
20__ жылғы "___" ______ №___
бұйрығына (өкіміне немесе
шешіміне) қосымша
Құрамы _______________________ (комиссия атауы)
1
__________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе) лауазымы) комиссия төрағасы
2
_________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе) лауазымы) комиссия төрағасының орынбасары
3
_______________________________,
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы) комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
4
__________________________
тегі, аты, әкесініңаты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы)
5
__________________________
тегі, аты, әкесініңаты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы)
3) Аттестация өткізу туралы құжаттың қосымшалары
Бұйрықтың (өкімінің
немесе шешімінің)
1-қосымшасы
___________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" _____ № ____
Аттестаттауға жататын мемлекеттік қызметкерлердің тізімі
11
__________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
(лауазымның атауы)
22
__________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
(лауазымның атауы)
33
__________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
(лауазымның атауы)
44
__________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
(лауазымның атауы)
55
__________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
(лауазымның атауы)
Бұйрықтың (өкімінің
немесе шешімінің)
2-қосымшасы
___________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "___" _____ № ____
Аттестация өткізудің кестесі
1
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күні және уақыты
2
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күні және уақыты
3
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күні және уақыты
4
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күні және уақыты
5
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Күні және уақыты

2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Приложение к приказу
_______________________
(должность)
от "_" ______ 20___ года № __
СОСТАВ комиссии по ведомственной(-ым) награде(-ам)
________________________________________
наименование ведомственной награды
(при необходимости)
Председатель Комиссии:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
- занимаемая должность
Члены Комиссии:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
- занимаемая должность
Секретарь Комиссии:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
- занимаемая должность
Форма 8.1.10
Распоряжение (решение) о создании Комиссии по ведомственным наградам
год, число, месяц №_____
О создании Комиссии по ведомственной(-ым) награде(-ам)
_________________________________
наименование ведомственной награды
(при необходимости)
В соответствии с ____________________________________:
(основание для утверждения состава Комиссии )
1. Создать Комиссию по ведомственной(-ым) награде(-ам)
_________________________________________________________
приложению к настоящему (наименование ведомственной награды
(при необходимости)
распоряжению (решению).
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Приложение
к распоряжению (решению)
____________________________
(должность)
от "__" ______ 20__ года № ___
СОСТАВ
комиссии по ведомственной(-ым) награде(-ам)
__________________________________
наименование ведомственной награды
(при необходимости)
Председатель Комиссии:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
- занимаемая должность
Члены Комиссии:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
- занимаемая должность
Секретарь Комиссии:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
- занимаемая должность
Форма 8.1.11
Приказ о награждении ведомственной наградой
год, число, месяц №_____
О награждении ведомственной(-ыми) наградой(-ами)
_________________________________
наименование ведомственной награды
В соответствии с ________________________________ ПРИКАЗЫВАЮ:
(основание (полномочия) для принятия правового акта)
1. Утвердить список лиц для награждения ведомственной наградой
________________________________________________________________,
(наименование ведомственной награды)
согласно приложению к настоящему приказу*.
Основание: протокол заседания Комиссии от "__" _____ 20__ года № ___.
_________________________________________________________________
(наименование Комиссии по ведомственным наградам)

2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
__________________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
20___ жылғы "__" ______ № ___
бұйрығына қосымша
______________________________________________ (ведомстволық награда(лар)ның атауы, қажетіне қарай) бойынша Ведомстволық наградалар комиссиясының ҚҰРАМЫ
Комиссия төрағасы:
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
-атқаратын лауазымы
Комиссия мүшелері:
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
-атқаратын лауазымы
Комиссия хатшысы:
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
-атқаратын лауазымы
Нысан 8.1.10
Ведомстволық наградалар комиссиясын құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Ведомстволық наградалар комиссиясын құру туралы
___________________________________________
(қажеттілігіне қарай) ведомстволық награданың атауы
________________________________________ сәйкес
(комиссия құрамын бекіту үшін негіздеме)
1. _________________________________________ бойынша Ведомстволық
(ведомстволық награда(лар)ның атауы, қажетіне қарай)
наградалар комиссиясы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес құрамда құрылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
__________________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
20___ жылғы "__" ______ № ___
бұйрығына қосымша
______________________________________________
(ведомстволық награда(лар)ның атауы, қажетіне қарай) бойынша Ведомстволық наградалар комиссиясының ҚҰРАМЫ
Комиссия төрағасы:
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
-атқаратын лауазымы
Комиссия мүшелері:
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
-атқаратын лауазымы
Комиссия хатшысы:
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
-атқаратын лауазымы
Нысан 8.1.11
Ведомстволық наградамен марапаттау туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Ведомстволық награда(лар)мен марапаттау туралы
____________________________________________ ведомстволық награданың атауы
___________________________________________ сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
(құқықтық актінің қабылдаудың негіздемесі (өкілеттіктер)
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес ________________ ведомстволық наградамен
(ведомстволық награданың атауы)
марапатталатын адамдардың тізімі бекітілсін.
Негіздеме: ________________________________ комиссиясы отырысының
(Ведомстволық наградалар комиссиясының атауы)
20__ жылғы "__" _______ № ___ хаттамасы.

2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Приложение
к приказу ___________________
(должность)
от "__"________20___ года №__
Список лиц, награждаемых ведомственной наградой
____________________________________
(наименование ведомственной награды)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Занимаемая должность
1.
2.
3.
Примечание:
*при необходимости, одним приказом могут утверждаться списки для награждения различными ведомственными наградами
Форма 8.1.11
Распоряжение (решение) о награждении ведомственной наградой
год, число, месяц №_____
О награждении ведомственной(-ыми) наградой(-ами)
_________________________________
наименование ведомственной награды
В соответствии с _____________________________________________
(основание (полномочия)
для принятия правового акта)
1. Утвердить список лиц для награждения ведомственной наградой
___________________________________________, согласно приложению
(наименование ведомственной награды)
к настоящему распоряжению (решению)*.
Основание: протокол заседания Комиссии от "__" _____ 20__ года № ___.
______________________________________________________________.
(наименование Комиссии по ведомственным наградам)
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Приложение
к распоряжению (решению)
___________________________
(должность)
от "__"________20___ года №__
Список лиц, награждаемых ведомственной наградой
____________________________________
(наименование ведомственной награды)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Занимаемая должность
1.
2.
3.
Примечание:
*при необходимости, одним распоряжением (решением) могут утверждаться
списки для награждения различными ведомственными наградам
Форма 8.1.12
Приказ о направлении на повышение квалификации
год, число, месяц №_______
О направлении на повышение квалификации
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан", Правилами подготовки, переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих, утвержденными постановлением
Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Направить ______________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в ________________________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года на семинар
повышения квалификации по теме ________________________, с выплатой
(указать тему семинара) командировочных расходов в соответствии
с законодательством Республики Казахстан.
Основание: план по переподготовке и повышению квалификации на 20__ год.

2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_________________ _____________ ____________________________
лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
20___ жылғы "__" ______ № ___
бұйрықтың қосымшасы
________________________________________ (ведомстволық награданың атауы) ведомстволық наградамен марапатталатын адамдардың ТІЗІМІ
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Атқаратын лауазымы
1.
2.
3.
Ескертпе:
* қажетіне қарай, әр түрлі ведомстволық наградалармен марапаттау үшін тізімдерді бір бұйрықпен бекітуге болады.
Нысан 8.1.11
Ведомстволық наградамен марапаттау туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Ведомстволық награда(лар)мен марапаттау туралы
_____________________________________________ ведомстволық награданың атауы
_____________________________________________________ сәйкес:
(құқықтық актінің қабылдаудың негіздемесі (өкілеттіктер)
Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес ____ ведомстволық наградамен
(ведомстволық награданың атауы)
марапатталатын адамдардың тізімі бекітілсін.
Негіздеме: ________________________________ комиссиясы отырысының
(Ведомстволық наградалар комиссиясының атауы)
20__ жылғы "__" _______ № ___ хаттамасы.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_________________ _____________ ____________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
20___ жылғы "__" ______ № ___
бұйрықтың қосымшасы
________________________________________ (ведомстволық награданың атауы) ведомстволық наградамен марапатталатын адамдардың ТІЗІМІ
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Атқаратын лауазымы
1.
2.
3.
Ескертпе:
* қажетіне қарай, әр түрлі ведомстволық наградалармен марапаттау үшін тізімдерді бір бұйрықпен бекітуге болады. Ескертпе:
Нысан 8.1.12
Біліктілікті арттыруға жіберу туралы бұйрық
жылы, күні, айы №_______
Біліктілікті арттыруға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 34-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. _____________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
_________________________________________________________
(семинар тақырыбы көрсетіледі)
тақырыбында өтетін біліктілікті арттыру семинарына қатысу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып,
___________________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы, орналасқан жері) жіберілсін.
Негіздеме: 20__ жылы қайта даярлау және біліктілікті арттыру жоспары.

2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 8.1.12
Распоряжение (решение) о направлении на повышение квалификации
год, число, месяц №_______
О направлении на повышение квалификации
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан", Правилами подготовки, переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих, утвержденными постановлением
Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125:
1. Направить ________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в __________________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года на семинар
повышения квалификации по теме _____________________________________,
(указать тему семинара)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с законодательством
Республики Казахстан.
Основание: план по переподготовке и повышению квалификации на 20__ год.
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 8.1.13
Приказ о направлении на переподготовку
год, число, месяц №_______
О направлении на переподготовку
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан", Правилами подготовки, переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих, утвержденными постановлением
Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Направить ______________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в ________________________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" _______ 20___года на курсы
переподготовки по теме ____________________________________________________,
(указать тему курсов переподготовки)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с законодательством
Республики Казахстан.
Основание: план по переподготовке и повышению квалификации на 20___ год.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 8.1.13
Распоряжение (решение) о направлении на переподготовку
год, число, месяц №_______
О направлении на переподготовку
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан", Правилами подготовки, переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих, утвержденными постановлением
Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125:
1. Направить _____________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _______________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" _______ 20___года на курсы
переподготовки по теме ____________________________________________,
(указать тему курсов переподготовки)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с законодательством
Республики Казахстан.
Основание: план по переподготовке и повышению квалификации на 20___ год.

2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ___________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 8.1.12
Біліктілікті арттыруға жіберу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы №_______
Біліктілікті арттыруға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 34-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларына сәйкес:
1. _____________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
_________________________________________________________
(семинар тақырыбы көрсетіледі)
тақырыбында өтетін біліктілікті арттыру семинарына қатысу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып,
____________________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы, орналасқан жері) жіберілсін.
Негіздеме: 20__ жылы қайта даярлау және біліктілікті арттыру жоспары.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_________________ _____________ __________________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 8.1.13
Қайта даярлауға жіберу туралы бұйрық
жылы, күні, айы №_______
Қайта даярлауға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 34-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың
біліктілігін арттыру қағидаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ____________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "__" ____________ - 20___ жылғы "___" ______ аралығында
__________________________________________ тақырыбында өтетін қайта
(қайта даярлау курстарының тақырыбы көрсетіледі)
даярлау курстарына қатысу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып, ____________________________________ жіберілсін.
(білім беру ұйымының атауы, орналасқан жері)
Негіздеме: 20__ жылы қайта даярлау және біліктілікті арттыру жоспары.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
__________________ _____________ __________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 8.1.13
Қайта даярлауға жіберу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы №_______
Қайта даярлауға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 34-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың
біліктілігін арттыру қағидаларына сәйкес:
1. ____________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ______ аралығында
__________________________________________ тақырыбында өтетін қайта
(қайта даярлау курстарының тақырыбы көрсетіледі)
даярлау курстарына қатысу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып, ____________________________________ жіберілсін.
білім беру ұйымының атауы, орналасқан жері)
Негіздеме: 20__ жылы қайта даярлау және біліктілікті арттыру жоспары.

2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 8.1.14
УВЕДОМЛЕНИЕ
Уважаемый (ая)__________________!
В соответствии с пунктом 4 статьи 56 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" Республики Казахстан
уведомляю Вас, что в связи с _____________ занимаемая Вами должность
будет сокращена.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Ознакомлен (а) __________________ _________________ (подпись) (дата)
Форма 8.1.15
УВЕДОМЛЕНИЕ
Уважаемый (ая)_________________________!
В соответствии с пунктом 7 статьи 56 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" в связи с изменением структуры
и отсутствием равнозначной ранее занимаемой Вами должности, соответствующей
ранее исполняемым Вами должностным полномочиям Вам предлагается должность
_____________________________ в соответствии с Вашей квалификацией.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Ознакомлен (а) ___________ _______________ (подпись) (дата)
Форма 8.1.16
УВЕДОМЛЕНИЕ
Уважаемый (ая)________________________!
В соответствии с пунктом 6 статьи 56 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" во вновь образованном
государственном органе в _______________________ Вам предлагается должность
____________________________________ в соответствии с Вашей квалификацией.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Ознакомлен (а) __________________ ____________ (подпись) (дата)
Форма 8.1.17
Приказ об утверждении Плана стажировки
год, число, месяц №_______
Об утверждении Плана стажировки
В соответствии с пунктом 11 Правил стажировок административных государственных
служащих, утвержденных приказом Председателя Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы и противодействию коррупции
от 20 января 2017 года № 12, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый План стажировки
2. Службе управления персоналом организовать стажировку государственного служащего
____________________________________________________________________.
(фамилия, имя, отечество, должность, в какой государственный орган
или организацию, дату планируемой стажировки)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Приложение к приказу
"Утверждено"
___________
(подпись)
Фамилия, инициалы
должностного лица
направляющего
государственного органа
"__"______ 20__ года
План стажировки на 20 ___год
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащего
_____________________________________________________________________
Полное наименование занимаемой должности
(с указанием государственного органа) ___________________________________
_____________________________________________________________________
Дата начала стажировки (день, месяц, год)
_____________________________________________________________________
Дата окончания стажировки (день, месяц, год)
_____________________________________________________________________
Количество дней стажировки ____________________________________________
Наименование принимающего государственного органа/организации с указанием
адреса ________________________________________________________________
Наименование структурного (-ых) подразделения (-ий) принимающего
государственного органа/организации _____________________________________
______________________________________________________________________
Цель (-и) стажировки ___________________________________________________
______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись) должность руководителя
структурного подразделения (лица, замещающего его) или иного лица
направляющего государственного органа)
"Согласовано" _________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность руководителя
службы управления персоналом (лица, замещающего его) направляющей стороны)
"__"______ 20___ года
"Согласовано" _________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) должность руководителя
структурного подразделения (лица, замещающего его) принимающей стороны)
"__"______ 20___ года
"Согласовано" _________________ _______________ ________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) должность руководителя
службы управления персоналом (лица, замещающего его) принимающей стороны)
"__"______ 20___ года
"Ознакомлен"_________ ________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) стажера)
"__"______ 20___ года
Оценка стажировки: _________(успешно/неуспешно).
Причины неуспешной стажировки: ________________________________________
_______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность (подпись)
лица, оценившего стажера)
"__"______ 20___ года
Форма 8.1.17
Распоряжение (решение) об утверждении Плана стажировки
год, число, месяц №_______
Об утверждении Плана стажировки
В соответствии с пунктом 11 Правил стажировок административных государственных
служащих, утвержденных приказом Председателя Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы и противодействию коррупции от 20 января 2017 года № 12,
ПРИКАЗЫВАЮ:

2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_____________________ _____________ __________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 8.1.14
ХАБАРЛАМА Құрметті _________________!
Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 56-бабы 4 тармағына сәйкес________________________ байланысты Сіз атқаратын лауазымыңыздың қысқартылатынын хабарлаймын.
________________ _____________ _____________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Таныстым _____________________________
(қолы) (күні)
Нысан 8.1.15
ХАБАРЛАМА Құрметті_________________ !
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 56-бабының 7-тармағына сәйкес ____________________ дегі (дағы) жаңадан құрылған мемлекеттік органда біліктілігіңізге сәйкес Сізге _____________________________ лауазымы ұсынылады.
_______________________ _____________ _____________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Таныстым __________________________
(қолы) (күні)
Нысан 8.1.16
ХАБАРЛАМА Құрметті ________________!
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 56-бабының 6-тармағына сәйкес _______________________ дегі (дағы)жаңадан құрылған мемлекеттік органда біліктілігіңізге сәйкес Сізге _____________________________ лауазымы ұсынылады.
_______________________ _____________ _____________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Таныстым __________________________
(қолы) (күні)
Нысан 8.1.17
Мемлекеттік қызметшілердің тағылымдама жоспарын бекіту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_______
Тағылымдама жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 12 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің тағылымдама қағидаларының 11-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген Тағылымдама жоспары бекітілсін.
2. Персонал басқару қызметі ________________________________________________
(аты, жөні, тегі, лауазымы, қандай мемлекеттік мекемеге немесе ұйымға, жоспарланған тағылымдама күні)
мемлекеттік қызметшінің тағылымдамасын ұйымдастырсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ___________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
"Бекітілді"
___________ (қолы)
жолдаушы мемлекеттік
органның лауазымды адамының
тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері
20__ жылғы "__"______
20 __ жылға арналған Тағылымдама жоспары
Қызметшінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ________________________ атқарып отырған лауазымының толық атауы (мемлекеттік органды көрсете отырып) _______________________________________________________________
Тағылымдаманың басталу мерзімі (күні, айы, жылы)
_________________________________________________________________
Тағылымдаманың аяқталу мерзімі (күні, айы, жылы)
_____________________________________________
Тағылымдама күндерінің саны ____________________________________________
Қабылдаушы мемлекеттік органның/ұйымның мекенжайы көрсетілген атауы
__________________________________________
Қабылдаушы мемлекеттік органның/ұйымның құрылымдық бөлімшесінің (бөлімшелерінің) атауы _____________________________________________
Тағылымдаманың мақсаты (-тары)
_________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Жолдаушы мемлекеттік органның құрылымдық бөлімше басшысының (оны алмастыратын адамның) лауазымның атауы немесе өзге адамның лауазымның атауы)
"Келісілді"___________________________________
(қолы) (жолдаушы тараптың персоналды басқару қызметі басшысының) тегі, аты,
әкесінің аты (болған жағдайда) лауазымы)
20___ жылғы "__"______
"Келісілді" _____________________________________________________
(қолы) (қабылдаушы тараптың құрылымдық бөлімшесі басшысының лауазымы (қолы)
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "_"______
"Келісілді" ______________________________________________________
(қолы) (қабылдаушы тараптың персоналды басқару қызметі басшысының
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) лауазымның атауы)
20___ жылғы "__"______
"Таныстым"____________________________________________________
(қолы) тағылымдамадан өтушінің (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "__"______
Тағылымдамадан өту бағасы: _________(сәтті/сәтсіз).
Тағылымдамадан сәтсіз өтудің себептері:__________________________________
_____________________________________________________________
(тағылымдамадан өтушіні бағалаған адамның (қолы)
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
20___ жылғы "__"______
Нысан 8.1.17
Мемлекеттік қызметшілердің Тағылымдама жоспарын бекіту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_______
Тағылымдама жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 12 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің тағылымдама қағидаларының 11-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:

1. Утвердить прилагаемый План стажировки
2. Службе управления персоналом организовать стажировку государственного
служащего _________________________________________________________.
(фамилия, имя, отечество, должность, в какой государственный орган или
организацию, дату планируемой стажировки )
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Приложение к приказу
"Утверждено"
__________________
(подпись)
Фамилия, инициалы
должностного лица
направляющего
государственного органа
"__"______ 20__ года
План стажировки на 20 ___год
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащего
__________________________________________________________________
Полное наименование занимаемой должности
(с указанием государственного органа) ________________________________
__________________________________________________________________
Дата начала стажировки (день, месяц, год)
__________________________________________________________________
Дата окончания стажировки (день, месяц, год)
__________________________________________________________________
Количество дней стажировки ________________________________________
Наименование принимающего государственного органа/организации с указанием
адреса ____________________________________________________________
Наименование структурного (-ых) подразделения (-ий) принимающего
государственного органа/организации _________________________________
__________________________________________________________________
Цель (-и) стажировки _______________________________________________
__________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись) должность руководителя
структурного подразделения (лица, замещающего его) или иного лица
направляющего государственного органа)
"Согласовано" _____________________________________________________
__________________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность руководителя
службы управления персоналом (лица, замещающего его) направляющей стороны)
"__"______ 20___ года
"Согласовано" ______________________________________________________
___________________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) должность руководителя
структурного подразделения (лица, замещающего его) принимающей стороны)
"__"______ 20___ года
"Согласовано" ______________________________________________________
___________________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) должность руководителя
службы управления персоналом (лица, замещающего его) принимающей стороны)
"__"______ 20___ года
"Ознакомлен"__________________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) стажера)
"__"______ 20___ года
Оценка стажировки: _________(успешно/неуспешно).
Причины неуспешной стажировки:
_________ ________________________ _____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность (подпись) лица,
оценившего стажера)
"__"______ 20___ года

1. Қоса берілген Тағылымдама жоспары бекітілсін.
2. Персонал басқару қызметі ________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) лауазымның атауы, қандай мемлекеттік мекемеге немесе ұйымға, жоспарланған тағылымдама күні)
мемлекеттік қызметшінің тағылымдамасын ұйымдастырсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
___________ _____________ ___________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
"Бекітілді"
___________ (қолы)
жолдаушы мемлекеттік
органның лауазымды адамының
тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері
20__ жылғы "__"______
20 __ жылға арналған Тағылымдама жоспары
Қызметшінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ________________________
атқарып отырған лауазымының толық атауы (мемлекеттік органды көрсете отырып)
_______________________________________________________________
Тағылымдаманың басталу мерзімі (күні, айы, жылы)
_________________________________________________________________
Тағылымдаманың аяқталу мерзімі (күні, айы, жылы)
_____________________________________________
Тағылымдама күндерінің саны ____________________________________________
Қабылдаушы мемлекеттік органның/ұйымның мекенжайы көрсетілген атауы
__________________________________________
Қабылдаушы мемлекеттік органның/ұйымның құрылымдық бөлімшесінің
(бөлімшелерінің) атауы _____________________________________________
Тағылымдаманың мақсаты (-тары)
_________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
Жолдаушы мемлекеттік органның құрылымдық бөлімше басшысының (оны алмастыратын адамның) лауазымның атауы немесе өзге адамның лауазымның атауы)
"Келісілді"___________________________________
(қолы) (жолдаушы тараптың персоналды басқару қызметі басшысының
(оны алмастыратын тұлғаның) тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) лауазымның атауы)
20___ жылғы "__"______
"Келісілді" _____________________________________________________
(қолы) (қабылдаушы тараптың құрылымдық бөлімшесі басшысының лауазымы (қолы)
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "__"______
"Келісілді" ______________________________________________________
(қолы) (қабылдаушы тараптың құрылымдық бөлімшесі басшысының лауазымы (қолы)
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20___ жылғы "__"______
"Таныстым"____________________________________________________
(қолы) тағылымдамадан өтушінің (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда
20___ жылғы "__"______
Тағылымдамадан өту бағасы: _________(сәтті/сәтсіз).
Тағылымдамадан сәтсіз өтудің себептері:__________________________________
_____________________________________________________________
(тағылымдамадан өтушіні бағалаған адамның (қолы)
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымның атауы)
20___ жылғы "__"______

2) Основания к прочим документам
Форма 8.2.18
Заявление о материальной помощи
____________________________
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление
В связи ________________________ прошу оказать мне материальную помощь.
(указать причину)
__________________ ___________________ ______________________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 8.2.19
Служебная записка о сверхурочной работе
____________________________
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
Служебная записка
В связи со служебной необходимостью
____________________________________________________________________
(основание)
руководствуясь пунктом 1 статьи 77 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" прошу привлечь к сверхурочной работе
"___"_________ ____ года с ____ часов по ____ часов
_______________________________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Согласие (заявление) служащего на сверхурочную работу
от "__"________20___ года прилагается.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 8.2.20
Служебная записка о работе в выходной (праздничный) день
____________________________
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
Служебная записка
В связи со служебной необходимостью ______________________________________
(основание)
руководствуясь пунктом 1 статьи 85 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" прошу привлечь к работе в выходной (праздничный) день
"___"_________ ___ года с ____ часов по ____ часов
_________________________________________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Согласие (заявление) служащего на работу в выходной (праздничный) день
от "__" ________20___ года прилагается.
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)

2) Өзге құжаттардың негіздемелері
Нысан 8.2.18
Материалдық көмек туралы өтініш
____________________________
____________________________
(лауазымның атауы, тегі,
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы
бар басшының немесе
лауазымды адамның
тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
____________________ дан (ден)
(тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
Өтініш
_____________________________________________________________
(себебі көрсетіледі)
байланысты материалдық көмек көрсетуді өтінемін.
________________________________ _______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан 8.2.19
Үстеме жұмысы туралы қызметтік жазба
____________________________
____________________________
(лауазымның атауы, тегі,
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы
бар басшының немесе
лауазымды адамның
тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
____________________ дан (ден)
(тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
Қызметтік жазба
Қызметтік қажеттілікке байланысты __________________________________________, Қазақстан Республикасы (негіздеме)
Еңбек Кодексінің 77-бабының 1-тармағын және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабының 4-тармағын басшылыққа алып, ____ жылғы "___" _________ сағат ____ ден (дан) сағат ____ ге (ға) дейін
________ _____________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
үстеме жұмысына (демалыс және мереке күндеріндегі жұмысқа) қатыстыруды сұраймын.
Үстеме жұмысына қызметкердің 20__ жылғы "___" ___________ келісімі қоса беріледі.
________________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан 8.2.20
Демалыс (мереке) күні жұмыс атқару туралы қызметтік жазба
____________________________
____________________________
(лауазым, тегі, мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы
бар басшының немесе
лауазымды адамның
тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
Қызметтік жазба
Қызметтік қажеттілікке байланысты __________________________________________, Қазақстан Республикасы (негіздеме)
Еңбек Кодексінің 85-бабының 1-тармағын және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабының 4-тармағын басшылыққа алып, ____ жылғы "___" _________ сағат ____ ден (дан) сағат ____ ге (ға) дейін
_________________________________________________________
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
демалыс (мереке) күні жұмысқа қатыстыруды сұраймын.
Демалыс (мереке) күні жұмыс атқаруға қызметкердің
20__ жылғы "___" ___________ келісімі қоса беріледі.
___________________ _____________ ______________________________
(лауазым) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

Форма 8.2.21
Согласие служащего на сверхурочную работу
____________________________
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(фамилия, инициалы служащего)
Согласие
Я, __________________________________________________________, не возражаю
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
выйти на работу в сверхурочное время "__" _______ 20__года с __ часов по __ часов
согласно пункту 1 статьи 77 Трудового кодекса Республики Казахстан и пункту 4
статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан".
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)
Форма 8.2.22
Согласие служащего на работу в выходной (праздничный день)
____________________________
____________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _________________________
(фамилия, инициалы служащего)
Согласие
Я, _______________________________________________________________________,
не возражаю выйти на работу (должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в выходной (праздничный) день "__" _______ 20__года с __ часов по __ часов
согласно пункту 1 статьи 85 Трудового кодекса Республики Казахстан и пункту 4
статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан".
__________________ ___________________ ___________________
(должность) (подпись) (фамилия, инициалы)

Нысан 8.2.21
Қызметкердің үстеме жұмысына келісімі
____________________________
____________________________
(лауазым, тегі, мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы
бар басшының немесе
лауазымды адамның
инициалдары)
____________________________
(қызметкердің аты-жөні, тегі)
Келісім
Мен, _____________________________________,
Қазақстан Республикасы (лауазымы, тегi, инициалдары (болған жағдайда)
Еңбек Кодексінің 77-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабының 4-тармағына сәйкес үстеме жұмысына сағат ___ бастап саағат ____ дейін шығуға қарсы емеспін.
________________________ _______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан 8.2.22
Қызметкердің демалыс (мереке) күні жұмыс атқаруына келісімі
____________________________
____________________________
(лауазымның, тегі, мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы
бар басшының немесе
лауазымды адамның
тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
____________________________
(қызметкердің тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері
Келісім
Мен, ___________________________________, Қазақстан Республикасы
(лауазымның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Еңбек Кодексінің 85-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабының 4-тармағына сәйкес демалыс (мереке) күні сағат ___ бастап саағат ____ дейін жұмысқа шығуға қарсы емеспін.
________________________ _______________ ____________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)