О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 17 ноября 2015 года № А-11/529 "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий"
Постановление акимата Акмолинской области от 6 мая 2016 года № А-6/210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 мая 2016 года № 5366. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/248
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 05.06.2017 № А-6/248 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11223), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" от 17 ноября 2015 года № А-11/529 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5068, опубликовано 4 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение 1 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 к вышеуказанному постановлению исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Кулагин
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков
"6" мая 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 6 мая 2016 года

"Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № А-11/529 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № А-6/210 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 мамырда № 5366 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/248 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 05.06.2017 № А-6/248 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген), Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № А-11/529 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5068 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 4 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
жоғарыда көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулының 2-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі С.Кулагин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков
2016 жылғы 6 мамыр
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 6 мамырдағы