О городском бюджете на 2017-2019 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № С-7/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2017 года № 5669.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 784 664,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 223 201,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 61 028,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 306 809,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 193 625,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 474 458,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 751,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54 942,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 191,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40 608,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 40 608,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 777 153,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 777 153,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 05.12.2017 № С-16/2 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет - 100 %;
3) по социальному налогу в бюджет города Кокшетау – 100%.
3. Утвердить доходы городского бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога, за исключением индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты, и индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
прочие виды сборов;
фиксированный налог;
государственной пошлины;

2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № С-7/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5669 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017–2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 784 664,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 223 201,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –61 028,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 306 809,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 193 625,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 474 458,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46 751,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 54 942,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 191,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40 608,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 40 608,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 777 153,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 777 153,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 05.12.2017 № С-16/2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 52 бабы 1 тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) облыс бюджетіне төлеу көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) облыс бюджетіне төлеу көзінен шет ел азаматтарының табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
3) Көкшетау қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 100%.
3. Келесі табыс көздерінің есебінен қалалық бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы, төлеу көзінен ұсталатын жеке табыс салығынан басқа, шет ел азаматтарының табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салығы;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салығы;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарымен пайдаланғаны үшін алынатын түсімдер;
алымдардың басқа түрлері;
тіркелген салық;
мемлекеттік баж салығы;

2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступлений части чистого дохода государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступлений от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
поступлений денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочих неналоговых поступлений;
3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земли;
продажи нематериальных активов.
4) поступлений трансфертов, в том числе:
трансфертов из областного бюджета.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 6 688 023 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2017 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2017 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в сумме 371 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 05.12.2017 № С-16/2 (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Учесть в затратах городского бюджета на 2017 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 и 2016 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 8 191 тысяча тенге.
9. Учесть в затратах городского бюджета на 2017 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 2 811,1 тысяч тенге, в том числе:
на строительство жилья в сумме 164,7 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 12,0 тысяч тенге;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 228,0 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 253,3 тысяч тенге;
за счет внутренних займов на строительство кредитного жилья в сумме 2 153,1 тысяч тенге.

2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындарының таза табыстары бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген несиелер бойынша сыйақылар;
мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) өткiзуiнен түсетiн түсiмдер;
мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер
ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақша түсiмдерi;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату;
4) трансферттер түсімі, соның ішінде:
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер.
4. Қала бюджетінің шығындарында 6 688 023 мың теңге сомасында облыс бюджетінде алымдар алу қаралғандығы ескерілсін.
5. 2017 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4- қосымшаға ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5- қосымшаға ескерілсін.
7. 2017 жылға 371 000,0 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органның резервін бекіту.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 05.12.2017 № С-16/2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2017 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 және 2016 жылдары мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу 8 191 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. 2017 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында 2811,1 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен қарыздар бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
164,7 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
12,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
228,0 мың теңге сомасында кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге;
253,3 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су қайтару жүйлерінің жаңартуына және құрылысына;
2153,1 мың теңге сомасында кредиттік тұрғын үй салуға ішкі қарыздар есебінен.

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 05.12.2017 № С-16/2 (вводится в действие с 01.01.2017).
10. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с Кокшетауским городским маслихатом.
11. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год, согласно приложению 6.
12. Утвердить бюджетные программы района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, согласно приложению 7 и распределить трансферты органам местного самоуправления между городом районного значения, села, поселка, сельского округа на 2017 год согласно приложению 8.
13. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Б.Ғайса
Председатель 7-ой очередной
сессии Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Г.Копишев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий
обязанностиакима
городаКокшетау
И.Юрченко
"23" декабрь 2016 года
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 23 декабря 2016 года

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 05.12.2017 № С-16/2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар, Көкшетау қалалық мәслихатымен келісілген тізіміне сәйкес белгіленсін.
11. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi осы шешiмнiң 6 қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
12. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін және жергілікті өзін-өзі басқару органдары 2017 жылға арналған трансферттерді аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің арасында 8 қосымшаға сәйкес бөлсін.
13. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының
хатшысы
Б.Ғайса
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 7-ші
кезекті сессиясының
төрағасы
Ғ.Көпішев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
И.Юрченко
2016 жылғы "23" желтоқсан
2016 жылғы "23" желтоқсан
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
65873,7
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
19567,2
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2554,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7172,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111975,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
890844,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32872,6
005
Государственная адресная социальная помощь
10952,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10891,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
11029,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
8277,2
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7548,9
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
728,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
648176,6
002
Программа занятости
143807,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9563,9
006
Оказание жилищной помощи
15400,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
168350,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4021,4
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
57123,2
Функциональная группа
Сумма тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
127659,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
88636,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33615,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
65873,7
019
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
19567,2
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2554,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
7172,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111975,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
890844,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32872,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10952,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10891,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11029,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8277,2
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7548,9
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
728,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
648176,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
143807,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9563,9
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15400,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
168350,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4021,4
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
57123,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
127659,3
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
88636,0
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33615,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

964 174,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 217 681,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
279 784,0
Бюджетные кредиты
54 942,6
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
54 942,6
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
54 942,6
Приложение 5
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ С-7/3
Целевые трансферты и кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2017 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 05.12.2017 № С-16/2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
8 275 979,1
Целевые текущие трансферты
5 517 307,9
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
2 072 357,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
240 000,0
На подготовку и прохождение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
1 832 357,0
Отдел образования города Кокшетау
79 335,8
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 588,6
На приобретение и доставку учебников для школ
56 599,0
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
1 581,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" многопрофильной гимназии № 5 "Тандау" города Кокшетау
19 567,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 948 275,8
Капитальный ремонт дороги улицы Ташенова (от улицы Уалиханова до объездной дороги)
660 983,8
Капитальный ремонт дороги улицы Ташенова (от улицы Ауэзова до улицы Ауельбекова)
113 103,6
Текущий ремонт улично- дорожной сети города Кокшетау
673 667,7
На ремонт дворовых территорий
760 144,8
На восстановление лифтового хозяйства
144 815,9
На изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей
200 000,0
На устройство игровых площадок
50 000,0
На обеспечение санитарии города Кокшетау
75 528,0
На благоустройство и озеленение города Кокшетау
235 472,0
На ремонт объектов коммунальной собственности
34 560,0
Отдел строительства города Кокшетау
362 263,0
Приобретение жилья для отдельных категорий граждан
93 681,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
268 582,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
47 479,6
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"

964 174,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
1 217 681,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
279 784,0
Бюджеттік несиелер
54 942,6
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
54 942,6
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
54 942,6
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-7/3 шешіміне
5-қосымша
2017 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 05.12.2017 № С-16/2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сом мың теңге
1
2
Барлығы
8 275 979,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 517 307,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
2 072 357,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымының аяқталуы үшін
240 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға және өткізуге
1 832 357,0
Көкшетау қаласының білім бөлімі
79 335,8
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 588,6
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
56 599,0
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
1 581,0
Көкшетау қаласындағы № 5 "Тандау" көп салалы гимназиясына "Үздік орта білім беру ұйымына" грант беруге
19 567,2
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 948 275,8
Ташенов көшесі жолының күрделі жөндеуі (Уәлиханов көшесінен айналма жолына дейін)
660 983,8
Ташенов көшесі жолының күрделі жөндеуі (Әуэзов көшесінен Әуелбеков көшесіне дейін)
113 103,6
Көкшетау қаласының көше-жол желісінің ағымдағы жөндеуіне
673 667,7
Аулалық аумақтарды жөндеуге
760 144,8
Лифт шаруашылығын қалпына келтіруіне
144 815,9
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн, жылжымайтын мүлiктердi алып қоюға
200 000,0
Ойын алаңдарын орналастыруға
50 000,0
Көкшетау қаласының санитариясын қамтамасыз етуге
75 528,0
Көкшетау қаласын абаттандыруға және көгалдандыруға
235 472,0
Коммуналдық меншік объектілерді жөндеуге
34 560,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
362 263,0
Жекелеген санаттардың азаматтарына тұрғын үй сатып алуға
93 681,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
268 582,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 479,6
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға

3 289,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам в условиях стационара
10 863,0
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
4 652,7
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 758,6
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
26 916,3
Отдел ветеринарии города Кокшетау
7 596,7
На проведение противоэпизоотических мероприятий
6 748,3
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
848,4
Целевые трансферты на развитие
2 348 473,2
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
18 708,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау жылу"
18 708,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
475 677,3
На реконструкцию улицы Габдуллина (от улицы Ауэзова до проспекта Абылайхана) города Кокшетау
475 677,3
Отдел строительства города Кокшетау
1 854 087,9
Разработка проектно-сметной документации на строительство 12-ти многоквартирных жилых домов в городе Кокшетау
61 095,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство 108-ми квартирного жилого дома (позиция Б) города Кокшетау
236 999,4
Строительство внутриквартальных сетей (электрические, тепловые, водоснабжение и канализация) и благоустройство к 60-ти квартирному жилому дому в микрорайоне Боровской города Кокшетау
20 734,9
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерных сетей на участке площадью 514 га города Кокшетау
16 331,2
Корректировка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерных сетей на участке площадью 514 га города Кокшетау
10 963,9
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау
4 625,3
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство наружных инженерных сетей и благоустройства к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау
1 896,4
Разработка проектно-сметной документации на строительство наружных сетей теплоснабжения в селе Красный Яр города Кокшетау
19 894,5
Реконструкция тепломагистрали в поселке Застанционный города Кокшетау
271 267,0
Разработка проектно-сметной документации с положительной государственной экспертизой на строительство детского сада на 280 мест по улице Ауэзова, 119 в городе Кокшетау

3 289,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыру үшін мүгедектермен қарттарға стационарлық жағдайда арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
10 863,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарын электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
4 652,7
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
1 758,6
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
26 916,3
Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі
7 596,7
Эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
6 748,3
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
848,4
Нысаналы даму трансферттерi
2 348 473,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
18 708,0
"Көкшетау жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталының үлкейту
18 708,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
475 677,3
Көкшетау қаласындағы (Әуезов көшесінен Абылайхан даңғылына дейінгі) Габдуллин көшесінің қайта құрылысына
475 677,3
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 854 087,9
Көкшетау қаласындағы 12 көппәтерлі тұрғын үйлерді құруға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
61 095,6
Көкшетау қаласындағы 108 пәтерлі тұрғын үйін (Б кезегі) абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы
236 999,4
Көкшетау қаласындағы Боровской шағын ауданда 60 пәтерлі тұрғын үйге ішкі кварталды желілерін (электр, жылу, сумен жабдықтау және кәріз) құру және аббатандыру
20 734,9
Көкшетау қаласындағы 514 га учаскі ауданында инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
16 331,2
Көкшетау қаласындағы 514 га учаскі ауданында инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын түзету
10 963,9
Көкшетау қаласы Станционный кентінің оңтүстігіндегі 60 га жер учаскі аумағындағы инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
4 625,3
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптамадан өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
1 896,4
Көкшетау қаласындағы Красный Яр ауылында сыртқы жылу желілерің құруға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
19 894,5
Көкшетау қаласындағы Застанционный кенті жылу магистралін қайта жаңарту
271 267,0
Көкшетау қаласындағы Әуэзов 119, көшесі бойынша 280 орындық балабақша құрылысына оң нәтижелі мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу

2 409,4
Строительство детского сада на 280 мест по улице Ауэзова, 119 в городе Кокшетау
150 000,0
Строительство детского сада на 280 мест в микрорайоне Боровской города Кокшетау
150 000,0
Строительство здания Дворца бракосочетания в городе Кокшетау
450 000,0
Реконструкция парка "Борцам революции"
270 054,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к 90 квартирному жилому дому в микрорайоне Юбилейный дом № 3 а в городе Кокшетау
15 046,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к девятиэтажному 45-ти квартирному дому в микрорайоне Коктем, 11 Б города Кокшетау
5 627,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к девятиэтажным 45-квартирным жилым домам в микрорайоне Центральный, 55Б (позиции 1, 2) в городе Кокшетау
155 542,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство сетей для 292-х квартирного девятиэтажного жилого дома со встроенным паркингом в городе Кокшетау по улице Темирбекова, 2
11 601,3
Бюджетные кредиты
410 198,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
410 198,0
На строительство жилья
410 198,0
Приложение 6
к решению Кокшетауского
городского маслихата

2 409,4
Көкшетау қаласындағы Әуэзов 119, көшесі бойынша 280 орындық балабақша құрылысы
150 000,0
Көкшетау қаласындағы Боровской шағын ауданында 280 орындық балабақша құрылысы
150 000,0
Көкшетау қаласындағы Неке қию сарайының ғимаратын салу
450 000,0
"Төңкеріс күрескерлері" саябағын қайта құруға
270 054,0
Көкшетау қаласында Юбилейный шағын ауданында № 3а 90 пәтерлік үйіне инженерлік желілердің құрылысы және аббатандыру
15 046,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы, 11 Б, тоғыз қабатты 45 пәтерлі үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы және аббатандыру
5 627,0
Көкшетау қаласындағы Центральный, 55Б шағын ауданында тоғыз қабатты 45 пәтерлі тұрғын үйлерді инженерлік желілердің құрылысы және аббатандыру (1, 2-ші кезек)
155 542,0
Көкшетау қаласының Темірбекова, 2 көшесі кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үйге арналған желілердің құрылысына жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
11 601,3
Бюджеттік несиелер
410 198,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
410 198,0
Тұрғын үйлердің құрылысына
410 198,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының