Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Степногорска на 2016 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 25 марта 2016 года № а-3/141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 апреля 2016 года № 5290. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № а-4/182
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 18.04.2016 № а-4/182 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения города Степногорска на 2016 год:
1) длительно неработающие (более трех месяцев);
2) выпускники организаций среднего и послесреднего образования;
3) ранее неработавшие;
4) снятые с учета инвалидности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Абдрахманова Н.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01 января 2016 года.
Аким города Степногорска А.Кумпекеев

2016 жылға арналған Степногорск қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № а-3/141 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 5290 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № а-4/182 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 18.04.2016 № а-4/182 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған Степногорск қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтіндер (үш айдан артық);
2) орта және орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының түлектері;
3) бұрын жұмыс істемегендер;
4) мүгедектік есебінен шығарылғандар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Н.Т.Әбдірахмановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев