О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № С 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2016 года № 5661.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 152 788,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 736 612,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 423,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 124 214,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 271 538,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 151 717,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 045,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 614,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 569,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 534,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 534,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 508,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 508,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2017 № С 16-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2017 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2017 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2017 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 1 855 625,0 тысяч тенге;
5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 6 569,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 5 000,0 тысяч тенге.

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № С 8-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда № 5661 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 152 788,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 736 612,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 423,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 124 214,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 271 538,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 151 717,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 045,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 614,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 569,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 8 534,4 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 8 534,4 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 14 508,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 508,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 08.12.2017 № С 16-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2017 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 1 855 625,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. Аудандық бюджетте 2017 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 6 569,0 мың теңге сомасында қарыз өтелуі ескерілсін.
6. Ауданның 2017 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 5 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 6.
8. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.
9. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2017 год, согласно приложению 7.
10. Распределить трансферты органам местного самоуправления между городом районного значения, села, поселка, сельского округа на 2017 год, согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата
Н. Пигнастеев
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д. Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района Т.К. Едигенов
23 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года

7. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Облыстық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын, ауылдық жерлерде қызмет істейтін, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт мамандарына қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақылары мен тарифтік ставкаларын салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары белгіленсін.
9. 2017 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2017 жылға жергілікті өзін – өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлу 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Н. Пигнастеев
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ. Едігенов
23 желтоқсан 2016 жыл
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

3 151 717,3
01
Государственные услуги общего характера
267 114,6
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
21 836,1
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 836,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
108 689,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
103 103,2
003
Капитальные расходы государственного органа
5 586,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
97 052,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
96 961,8
022
Капитальные расходы государственного органа
90,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 386,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 218,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
67,9
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
100,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 165,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
8 165,3
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6 985,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6 985,0
02
Оборона
6 735,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 735,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 134,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 439,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
162,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 983,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 983,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

3 151 717,3
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
267 114,6
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21 836,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 836,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
108 689,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
103 103,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 586,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
97 052,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
96 961,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
90,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 386,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 218,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
67,9
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
100,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 165,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 165,3
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6 985,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 985,0
02
Қорғаныс
6 735,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 735,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 134,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 439,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
162,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 983,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 983,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

1 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 000,0
04
Образование
1 979 625,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 947 371,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 403,0
003
Общеобразовательное обучение
1 485 370,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 000,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23 400,0
006
Дополнительное образование для детей
48 479,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
125 434,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 997,0
018
Организация профессионального обучения
28 827,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
478,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
139 324,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
72 659,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
32 254,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
32 254,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
168 174,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150 310,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 534,0
002
Программа занятости
22 297,0
005
Государственная адресная социальная помощь
270,0
006
Оказание жилищной помощи
900,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 743,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
933,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
567,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 094,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 503,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 000,0
04
Бiлiм беру
1 979 625,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 947 371,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 403,0
003
Жалпы білім беру
1 485 370,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 000,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23 400,0
006
Балаларға қосымша білім беру
48 479,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
125 434,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 997,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
28 827,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
478,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
139 324,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
72 659,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
32 254,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
32 254,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
168 174,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150 310,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 534,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22 297,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
270,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
900,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 743,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
933,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
567,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 094,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 503,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Погашение бюджетных кредитов
0,0
5
Погашение бюджетных кредитов
0,0
1
Погашение бюджетных кредитов
0,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ С 8 – 1
Целевые транферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2017 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2017 № С 16-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
167 922,8
Целевые текущие трансферты
32 717,8
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
32,0
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
32,0
Отдел образования района (города областного значения)
5 887,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
1 918,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
3 969,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 798,8
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 384,2
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 099,4
На оказание услуг специалиста жестового языка
440,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 368,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе:
2 675,0
на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому
2 675,0
На развитие рынка труда, в том числе:
13 832,2
на предоставление субсидий на переезд
794,2
на частичное субсидирование заработной платы
6 571,0
на молодежную практику
6 467,0
Целевые трансферты на развитие
121 591,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
121 591,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
121 591,0
Бюджетные кредиты
13 614,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 614,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
13 614,0
Приложение 5
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ С 8 – 1
Целевые транферты из областного бюджета бюджетам районам (городов областного значения) на 2017 год

018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
0,0
5
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
0,0
1
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
0,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 8 - 1 шешіміне
4 – қосымша
2017 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы транфеттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 08.12.2017 № С 16-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
167 922,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
32 717,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
32,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
32,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 887,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1 918,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 969,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 798,8
Өрлеу жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге
5 384,2
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
3 099,4
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
440,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
1 368,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, оның iшiнде:
2 675,0
үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
2 675,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
13 832,2
көшуге субсидиялар беруге
794,2
жалақыны ішінара субсидиялауға
6 571,0
жастар практикасына
6 467,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
121 591,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
121 591,0
2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
121 591,0
Бюджеттік несиелер
13 614,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 614,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
13 614,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 8 - 1 шешіміне
5 – қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне насаналы транфеттер

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2017 № С 16-1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
261 605,0
Целевые текущие трансферты
161 908,5
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
20 805,4
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
1 221,7
На приобретение и доставку учебников для школ
17 974,9
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 608,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 607,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
23 607,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49 546,4
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
13 748,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
35 798,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
67 949,7
На ремонт автомобильных дорог
40 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
27 949,7
Целевые трансферты на развитие
99 696,5
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 08.12.2017 № С 16-1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
261 605,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
161 908,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20 805,4
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға берілетін
1 221,7
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін
17 974,9
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 608,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 607,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін
23 607,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49 546,4
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
13 748,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
35 798,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
67 949,7
Автомобиль жолдарын жөндеуге
40 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
27 949,7
Нысаналы даму трансферттерi
99 696,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

91 162,1
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
22 916,5
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
6 400,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 000,3
На развитие теплоэнергетической системы
56 845,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 534,4
На увеличение уставного капитала юридических лиц
8 534,4
Приложение 6
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ С 8 – 1
Перечень районных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год
Наименование
1
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ С 8 -1
Перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2017 год

91 162,1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
22 916,5
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
6 400,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 000,3
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
56 845,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 534,4
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
8 534,4
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 8 - 1 шешіміне
6 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
1
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 8 - 1 шешіміне
7 қосымша
2017 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі

171,1
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
336,5
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
150,1
Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района
213,8
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
529,3
Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района
58,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5,0
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
5,0
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
5,0
12
Транспорт и коммуникации
75 707,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75 707,9
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
75 707,9
Аппарат акима города Акколь
75 622,9
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
85,0
13
Прочие
7 696,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 696,3
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
7 696,3
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
796,5
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
1 252,2
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
1 450,0
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
933,4
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
747,8
Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района
780,0
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
1 159,4
Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района
577,0
Приложение 8
к решению Аккольского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ С 8 – 1
Распределение транфертов органам местного самоуправления между городом районного значения, села, поселка, сельского округа на 2017 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Трансферты органам местного самоуправления
5000,0
в том числе:
Аппарат акима города Акколь
3000,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
3000,0
Аппарат акима аула Азат Аккольского района
100,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
100,0
Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района
200,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
200,0
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
150,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
150,0
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
250,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
250,0
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
300,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
300,0
Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района
300,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
300,0
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
300,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
300,0
Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района
400,0
На реализацию акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа функций местного самоуправления
400,0

171,1
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
336,5
Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты
150,1
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
213,8
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
529,3
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
58,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5,0
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
5,0
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
5,0
12
Көлiк және коммуникация
75 707,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
75 707,9
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
75 707,9
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
75 622,9
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
85,0
13
Басқалар
7 696,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 696,3
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7 696,3
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
796,5
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
1 252,2
Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты
1 450,0
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
933,4
Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты
747,8
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
780,0
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
1 159,4
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
577,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С 8 - 1 шешіміне
8 қосымша
2017 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
5 000,0
оның iшiнде:
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
3 000,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
3 000,0
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
100,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
100,0
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
200,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
200,0
Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты
150,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
150,0
Ақкөл ауданы Наумовка селолық округі әкімінің аппараты
250,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
250,0
Ақкөл ауданы Новорыбинка селолық округі әкімінің аппараты
300,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
300,0
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
300,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
300,0
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
300,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
300,0
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына
400,0