Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и предельных норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Актюбинской области от 5 августа 2016 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2016 года № 5037. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 10 мая 2017 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 10.05.2017 № 132 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11223, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 318 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 тамызда № 5037 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 10.05.2017 № 132 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11223 тіркелген бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений и предельные нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 11 августа 2015 года № 301 "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 2015 год" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 4511, опубликованное 24 сентября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").

1. Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың шекті нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 301 "2015 жылға субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4511 тіркелген, 2015 жылғы 24 қыркүйекте "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Актюбинской области А. Шериязданов
Утвержден постановлением
акимата Актюбинской области
№ 318 от 5 августа 2016 года
Перечень субсидируемых видов удобрений и предельные нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Субсидируемые виды удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Норматив субсидий на одну единицу, тенге
Удобрения отечественного производства
1

3. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С. Жұмағазиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысы әкімінің м.а. А. Шериязданов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 5 тамыздағы
№ 318 қаулысымен бекітілді
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың шекті нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірлігінің құнын арзандату пайызы
Бір бірлігіне арналған субсидия нормативтері, теңге
Отандық өндірістің тыңайтқыштары
1