О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 8 апреля 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 апреля 2016 года № 4868. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4693, опубликованное 27 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "42 531 584" заменить цифрами "49 078 986", в том числе:
по поступлениям трансфертов: цифры "13 031 584" заменить цифрами "19 578 986";
в подпункте 2):
затраты: цифры "43 432 983,8" заменить цифрами "50 740 160,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование: цифры "0" заменить цифрами "942 536", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "0" заменить цифрами "942 536";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "- 1 042 547,8" заменить цифрами "- 2 744 858,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "1 042 547,8" заменить цифрами "2 744 858,8",
в том числе:
поступление займов: цифры "1 187 950" заменить цифрами "2 870 045".
2) в пункте 6:
цифры "68 695" заменить цифрами "37 500";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 1-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования с 1 сентября 2016 года - 55 783 тысяч тенге".
3) в абзаце пятом пункта 9:
цифры "125 649" заменить цифрами "154 508".
4) в абзаце четвертом пункта 10:
цифры "1 006 886" заменить цифрами "3 895 025";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения - 942 536 тысяч тенге".

Ақтөбе қалалық мәслихатының "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 13 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 4868 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4693 санымен тіркелген, 2015 жылғы 27 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "42 531 584" сандары "49 078 986" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша: "13 031 584" сандары "19 578 986" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "43 432 983,8" сандары "50 740 160,8" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредиттеу: "0" саны "942 536" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "0" саны "942 536" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "-1 042 547,8" сандары "-2 744 858,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттiн пайдалану): "1 042 547,8" сандары "2 744 858,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қарыздар түсімі: "1 187 950" сандары "2 870 045" сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
"68 695" сандары "37500" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2016 жылдың 1 қыркүйегінен бастап орта білім беруге жан басына қаржыландыруды ендіру бойынша апробациялауды жүргізу үшін білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарына сәйкес орта білім беретін ұйымдарда 1-11 сыныптар үшін білім беру үдерісін жүзеге асыруға - 55 783 мың теңге".
3) 9 тармақтағы бесінші абзацта:
"125 649" сандары "154 508" сандарымен ауыстырылсын;
4) 10 тармақтағы төртінші абзацта:
"1 006 886" сандары "3 895 025" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру – 942 536 мың теңге".

5) дополнить подпунктом 10-1 следующего содержания:
"целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение экономической стабильности - 1 383 207 тысяч тенге";
"целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов - 1 800 000 тысяч тенге".
6) в пункте 11:
абзац первый исключить:
в абзаце восьмом:
цифры "500 000" заменить цифрами "187 392";
в абзаце десятом:
цифры "1 498 176" заменить цифрами "1 810 784";
в абзаце тринадцатом:
цифры "139 723" заменить цифрами "523 123";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "107 996" заменить цифрами "889 087";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"развитие коммунального хозяйства – 499 059 тысяч тенге";
"развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 117 738 тысяч тенге".

5) келесі мазмұндағы 10-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"өнірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер - 1 383 207 мың теңге";
"жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуге республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер – 1 800 000 мың теңге".
6) 11 тармақтағы:
бірінші абзац алынып тасталсын;
сегізінші абзацтағы:
"500 000" сандары "187 392" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"1 498 176" сандары "1 810 784" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы:
"139 723" сандары "523 123" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы:
"107 996" сандары "889 087" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылығын дамыту - 499 059 мың теңге";
"қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту - 117 738 мың теңге".

1 000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
98 555,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 423,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
79 029,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
605 794,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 808 011,0
1
Социальное обеспечение
82 002,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 371,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 799,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
49 967,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
7 605,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
21 631,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
21 631,0
2
Социальная помощь
1 617 595,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 702,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 702,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 600 893,0
002
Программа занятости
314 103,0
006
Оказание жилищной помощи
7 502,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
918 863,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
74 968,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
119 740,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
165 717,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
108 414,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 878,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 534,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 752,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 230,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

1 000,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
98 555,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
20 423,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
79 029,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
605 794,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 808 011,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
82 002,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 371,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 799,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
49 967,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
7 605,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21 631,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
21 631,0
2
Әлеуметтік көмек
1 617 595,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 702,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 702,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 600 893,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
314 103,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 502,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
918 863,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
74 968,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
119 740,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
165 717,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
108 414,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 878,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 534,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 752,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 230,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру