"О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 – 2018 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 8 ноября 2016 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2016 года № 5132. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4693, опубликованное 27 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "51 108 832,3" заменить цифрами "55 257 530,4", в том числе:
по неналоговым поступлениям: цифры "319 605" заменить цифрами "1 400 287,9";
по поступлениям трансфертов: цифры "21 608 832,3" заменить цифрами "24 676 847,5";
в подпункте 2):
затраты: цифры "57 264 508,1" заменить цифрами "60 807 912,3".
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование: цифры "942 536" заменить цифрами "791 579";
бюджетные кредиты: цифры "942 536" заменить цифрами "791 579".
в подпункте 4):
сальдо по операциями с финансовыми активами: цифры "141 148" заменить цифры "560 179", в том числе:
приобретение финансовых активов: цифры "141 148" заменить цифрами "560 179".
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "-7 239 359,8" заменить цифрами "-6 902 139,9".
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "7 239 359,8" заменить цифрами "6 902 139,9", в том числе:
поступление займов: цифры "7 364 546" заменить цифрами "7 207 467";
погашение займов: цифры "2 500 000,8" заменить цифрами "2 680 141,7".
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "205 794" заменить цифрами "117 687";
в абзаце третьем:
цифры: "3 472 579" заменить цифрами "3 547 579";
в абзаце четвертом:

Ақтөбе қалалық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 қарашадағы № 106 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 10 қарашада № 5132 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 "2016-2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4693 санымен тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "51 108 832,3" сандары "55 257 530,4" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсiмдер бойынша: "319 605" сандары "1 400 287,9" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша: "21 608 832,3" сандары "24 676 847,5" сандарымен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
шығындар: "57 264 508,1" сандары "60 807 912,3" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредит беру: "942 536" сандары "791 579" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер: "942 536" сандары "791 579" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшадағы:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо: "141 148" сандары "560 179" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу: "141 148" сандары "560 179" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi) "-7 239 359,8" сандары "-6 902 139,9" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттiн пайдалану): "7 239 359,8" сандары "6 902 139,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсiмi: "7 364 546" сандары "7 207 467" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу: "2 500 000,8" сандары "2 680 141,7" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"205 794" сандары "117 687" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"3 472 579" сандары "3 547 579" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:

7 752,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 230,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
20 080,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 536,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 536,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 697 054,2
1
Жилищное хозяйство
14 253 341,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 362,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
25 362,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119 911,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
500,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 120,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
118 291,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
53 900,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
53 900,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 033 016,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 527 189,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 446 027,3
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
49 505,0
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
10 294,8
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
21 152,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
21 152,0
2
Коммунальное хозяйство
642 062,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 638,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
11 164,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

7 752,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 230,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
20 080,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 536,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 536,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
18 697 054,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 253 341,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 362,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
25 362,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119 911,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
500,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1 120,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
118 291,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
53 900,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
53 900,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 033 016,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 527 189,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 446 027,3
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
49 505,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
10 294,8
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21 152,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 152,0
2
Коммуналдық шаруашылық
642 062,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 638,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
11 164,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру