О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 июня 2016 года № 4972. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4680, опубликованное 24 февраля 2016 года в районной газете "Карғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "3 030 214" заменить цифрами "2 978 727",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 549 672" заменить цифрами "2 498 185";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "3 061 799" заменить цифрами "3 010 312".
в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры "270 262" заменить цифрами "230 325";
в части абзаца 11:
цифры "69 939" заменить цифрами "56 999";
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
1 390 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта.

"2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 34 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 маусымда № 4972 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4680 тіркелген, 2016 жылдың 24 ақпанда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасында:
кірістер-
"3 030 214" сандары "2 978 727" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 549 672" сандары "2 498 185" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар –
"3 061 799" сандары "3 010 312" сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақтағы:
2 абзац бөлігінде:
"270 262" сандар "230 325" сандарымен ауыстырылсын;
11 абзац бөлігінде:
"69 939" сандар "56 999" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақ келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
1.390 мың теңге – дене шынықтыру және спорт ведомствалық бағыныстағы ұйымдарының күрделі шығыстарына.