Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в городе Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 25 января 2016 года № 3-50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 февраля 2016 года № 3690.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Талдыкорганской городской избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Талдыкорган" (Калиев Малдыбай Молдабаевич) оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
4. Руководителю аппарата акима города Шокановой Гаухар Жексенбаевне осуществить официальное опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции на интернет–ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и интернет-ресурсе акимата города, а также в газете "Талдыкорган", периодическом печатном издании, получившим право официального опубликования нормативных правовых постановлений акимата города и нормативных правовых решений акима города.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кольбаева Марлена Капашовича.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Карасаев
Приложение 1
к постановлению акимата города Талдыкоргана от 25 января 2016 года № 3-50 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в городе Талдыкорган"
Места для размещения агитационных печатных материалов

Талдықорған қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 3-50 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 04 ақпанда № 3690 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қалалық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орныдары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Талдықорған қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Калиев Малдыбай Молдабаевич) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендттермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
4. Қала әкімі аппаратының басшысы Шоканова Гаухар Жексенбаевна осы қаулының ресми жариялануын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет–ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурсында, сондай–ақ, қала әкімдігінің нормативтік құқықтық қаулыларын және қала әкімінің нормативтік құқықтық шешімдерін ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспа басылымы "Талдықорған" газетінде жүзеге асырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Кольбаев Марлен Қапашовичке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Қарасаев
Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы "Талдықорған қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 3 - 50 қаулысына 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Талдыкорган Алматинской области от 06.11.2020 № 492 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места
Адрес
По городу Талдыкорган
1
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Медицинский колледж"
микрорайон "Жетысу"
2
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Улица Шевченко"
по проспекту Нұрсұлтана Назарбаева
3
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Самал"
микрорайон "Самал"
4
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Средняя школа № 9"
микрорайон "Каратал"
5
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Средняя школа № 8"
по улице Тыныбаева
6
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Магазин Фиалка"
по улице Кабанбай батыра
7
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Госпиталь"
микрорайон "Восточный"
8
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Коммунальный рынок "Жеруйык"
микрорайон "Гарышкер"
9
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Торговый дом "Даулет"
микрорайон "Жастар"
10
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Областная больница"
по улице Ескельды би
11
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Военный городок № 9"
Военный городок № 9
12
Стенд на территории конечной остановки общественного транспорта потребительский кооператив "Красный камень"

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 06.11.2020 № 492 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Орындар
Мекен-жайы
Талдықорған қаласы бойынша
1.
"Медицина колледжі" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
"Жетісу" шағын ауданы
2.
"Шевченко көшесі" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы бойында
3.
"Самал" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
"Самал" шағын ауданы
4.
"№ 9 орта мектеп" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
"Қаратал" шағын ауданы
5.
"№ 8 орта мектеп" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
Тыныбаев көшесі бойында
6.
"Фиалка дүкені" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
Қабанбай батыр көшесі бойында
7.
"Госпиталь" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
"Шығыс" шағын ауданы
8.
"Жерұйық" коммуналдық базары" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
"Ғарышкер" шағын ауданы
9.
"Дәулет" сауда үйі" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
"Жастар" шағын ауданы
10.
"Облыстық аурухана" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
Ескелді би көшесі бойында
11.
"№ 9 әскери қалашық" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
№ 9 әскери қалашық
12.
"Қызыл тас" тұтынушылар кооперативі қоғамдық көліктің соңғы аялдамасының аумағындағы стенд

Потребительский кооператив "Красный камень", конечная остановка автобусных маршрутов № 1, № 3
13
Стенд на территории конечной остановки общественного транспорта потребительский кооператив "Уйтас"
Потребительский кооператив "Уйтас", конечная остановка автобусного маршрута № 16
14
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Средняя школа № 27"
улица Ануара Алимжанова возле коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 27" государственного учреждения "Отдел образования города Талдыкорган"
15
Стенд на территории остановки общественного транспорта микрорайон "Болашак"
по проспекту Астана
16
Стенд на территории остановки общественного транспорта микрорайон "Болашак"
по улице Байкена Ашимова
17
Стенд на территории остановки общественного транспорта жилого массива "Береке"
по улице № 5 жилого массива "Береке"
По Еркинскому сельскому округу
18
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Магазин"
село Еркин, улица Сулеева
По Отенайскому сельскому округу
19
Стенд на территории сельской врачебной амбулатории
село Отенай, улица Тунгатова
Приложение 2
к постановлению акимата города Талдыкоргана от 25 января 2016 года №3-50 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в городе Талдыкорган"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями

"Қызыл тас" тұтынушылар кооперативі, № 1, № 3 автобус бағыттарының соңғы аялдамасы
13.
"Үйтас" тұтынушылар кооперативі қоғамдық көліктің соңғы аялдамасының аумағындағы стенд
"Үйтас" тұтынушылар кооперативі, № 16 автобус бағытының соңғы аялдамасы
14.
"№ 27 орта мектеп" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
Әнуар Әлімжанов көшесі,"Талдықорған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 27 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанында
15.
"Болашақ" шағын ауданы қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
Астана даңғылы бойында
16.
"Болашақ" шағын ауданы қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
Бәйкен Әшімов көшесі бойында
17.
"Береке" тұрғын массиві" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
"Береке" тұрғын массиві № 5 көшесі бойында
Еркін селолық округі бойынша
18.
"Дүкен" қоғамдық көліктің аялдамасы аумағындағы стенд
Еркін ауылы, Сүлеев көшесі
Өтенай селолық округі бойынша
19.
Ауылдық-дәрігерлік амбулаторияның аумағындағы стенд
Өтенай ауылы, Тұңғатов көшесі
Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы "Талдықорған қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы № 3-50 қаулысына 2-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Талдыкорган Алматинской области от 06.11.2020 № 492 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Помещения
Адрес
1.
Зал государственного учреждения "Отдел жилищно–коммунального хозяйства города Талдыкорган"
город Талдыкорган, улица Абая, № 241
2.
Зал государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа имени Нургисы Тлендиева" государственного учреждения "Отдел образования города Талдыкорган"
город Талдыкорган, улица Абая, № 264
3.
Зал государственного коммунального казенного предприятия "Алматинская областная филармония имени Суюнбая" государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Алматинской области"
город Талдыкорган, улица Абылай хана, № 153
4.
Зал корпуса № 3 некоммерческого акционерного общества "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова" Министерства образования и науки Республики Казахстан
город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 27
5.
Зал коммунального государственного учреждения "Дом Дружбы-Центр общественного согласия" государственного учреждения "Аппарат акима Алматинской области"
город Талдыкорган, микрорайон "Каратал", № 36 "а"
6.
Зал государственного учреждения "Управление по развитию языков Алматинской области"
город Талдыкорган, улица И. Жансугурова, № 36 "б"
7.
Зал библиотеки-филиала № 3 села Еркин коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система города Талдыкорган" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Талдыкорган"
город Талдыкорган, село Еркин, улица Кенжебекова, № 1
8.
Зал библиотеки-филиала № 4 села Енбек коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система города Талдыкорган" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Талдыкорган"
город Талдыкорган, село Енбек, улица Панфилова, № 1 а
9.
Зал здания "Центра обслуживания молодежи" государственного коммунального предприятия "Молодежный ресурсный центр Алматинской области" государственного учреждения "Управление по вопросам молодежной политики Алматинской области"
город Талдыкорган, улица Д. Конаева, № 47
10.
Зал государственного коммунального-казенного предприятия "Дворец школьников" государственного учреждения "Отдел образования города Талдыкорган"
город Талдыкорган, улица Д. Конаева, № 51
11.
Зал государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени И. Жансугурова" государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Алматинской области"
город Талдыкорган, проспект Нұрсұлтана Назарбаева, № 67

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 06.11.2020 № 492 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Үй – жайлар
Мекен-жайы
1.
"Талдықорған қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Талдықорған қаласы, Абай көшесі, № 241
2.
"Талдықорған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрғиса Тілендиев атындағы балалар музыкалық мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының залы
Талдықорған қаласы, Абай көшесі, № 264
3.
"Алматы облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Сүйінбай атындағы Алматы облыстық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының залы
Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі, № 153
4.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 3 корпусының залы
Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 27
5.
"Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Достық Үйі–Қоғамдық келісім орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің залы
Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы, № 36 "а"
6.
"Алматы облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің залы
Талдықорған қаласы, І.Жансүгіров көшесі, № 36 "б"
7.
"Талдықорған қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдықорған қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Еркін ауылдық № 3 кітапхана-филиалының залы
Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, Кенжебеков көшесі, № 1
8.
"Талдықорған қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдықорған қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Еңбек ауылдық № 4 кітапхана-филиалының залы
Талдықорған қаласы, Еңбек ауылы, Панфилов көшесі, № 1 а
9.
"Алматы облысының жастар саясат мәселелері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Алматы облысының Жастар ресурстық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының "Жастарға қызмет көрсету орталығы" ғимаратының залы
Талдықорған қаласы, Д.Қонаев көшесі, № 47
10.
"Талдықорған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының залы
Талдықорған қаласы, Д.Қонаев көшесі, № 51
11.
"Алматы облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "І.Жансүгіров атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының залы
Талдықорған қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, № 67