О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2108 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 57-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 февраля 2016 года № 3712. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 16-2
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 16-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3641, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 8 января 2016 года № 2, от 15 января 2016 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 14713933 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3015816 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37598 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала 29624 тысяч тенге;
поступление трансфертов 11630895 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4714797 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2689780 тысяч тенге;
субвенции 4226318 тысяч тенге;
2) затраты 16999363 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 41984 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 69993 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 28009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2327414 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2327414 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Енбекшиказахского района" (по согласованию Жакеев Е. И.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 57-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 ақпанда № 3712 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 16-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 16-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанында № 3641 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 2, 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 3 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14713933 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3015816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37598 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 29624 мың теңге;
трансферттер түсімі 11630895 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4714797 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2689780 мың теңге;
субвенциялар 4226318 мың теңге;
2) шығындар 16999363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 41984 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 69993 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 28009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2327414 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2327414 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Еңбекшіқазақ ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Жәкеев Е. И.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Енбекшиказахского
районного маслихата А. Газиева
Секретарь
Енбекшиказахского
районного маслихата А. Талкамбаев
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 57-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 55-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2016-2018 годы"

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат сессиясының .
төрағасы А Газиева
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат хатшысы А Ә. Талқамбаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 57-1 шешіміне 1 - қосымша