Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 желтоқсанда № 4046 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23277691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12342666 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 89109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 307000 мың теңге;
трансферттер түсімі 10538916 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2941555 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 7597361 мың теңге;
2) шығындар 23814767,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50624 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 71474 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20850 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 587700,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 587700,9 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 21-3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 60499 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 287728 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2016 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2016 года № 4046.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 23277691 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 12342666 тысяч тенге;
неналоговые поступления 89109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 307000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10538916 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2941555 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 7597361 тысяч тенге;
2) затраты 23814767,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50624 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 71474 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20850 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 587700,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 587700,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06.12.2017 № 21-3 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 60499 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 287728 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Қалиев

4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложения 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально-экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата Б. Айнабеков
Секретарь Карасайского
районного маслихата Е.Калиев

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 31.10.2017 № 19-3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер тізбесі
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
296 082
1
"Қарасай ауданының Ұмтыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
27 209
2
"Қарасай ауданының Үшқоңыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
32 718
3
"Қарасай ауданының Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
31 219
4
"Қарасай ауданының Райымбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
38 576
5
"Қарасай ауданының Жаңашамалған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18 880
6
"Қарасай ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25 570
7
"Қарасай ауданының Іргелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19 752
8
"Қарасай ауданының Қаскелең қалалық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
74 378
9
"Қарасай ауданының Бірінші Май ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 434
10
"Қарасай ауданының Жандосов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7 854
11
"Қарасай ауданының Әйтей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14 492

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 31.10.2017 № 19-3 (вводится в действие с 01.01.2017).
Перечень трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
296 082
1
Государственное учереждение "Аппарат акима Умтылского сельского округа Карасайского района"
27 209
2
Государственное учереждение "Аппарат акима Ушконурского сельского округа Карасайского района"
32 718
3
Государственное учереждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа Карасайского района"
31 219
4
Государственное учереждение "Аппарат акима Раймбекского сельского округа Карасайского района"
38 576
5
Государственное учереждение "Аппарат акима Новочемолганского сельского округа Карасайского района"
18 880
6
Государственное учереждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Карасайского района"
25 570
7
Государственное учереждение "Аппарат акима Иргелинского сельского округа Карасайского района"
19 752
8
Государственное учереждение "Аппарат акима Каскеленского городского округа Карасайского района"
74 378
9
Государственное учереждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Карасайского района"
5 434
10
Государственное учереждение "Аппарат акима Жандосовского сельского округа Карасайского района"
7 854
11
Государственное учереждение "Аппарат акима Айтейского сельского округа Карасайского района"
14 492

Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы "22" желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-3 шешімімен бекітілген 5-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджетті аудандық бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бағдарлама әкiмшiлiгi
Бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

Приложение 5 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от "22" декабря 2016 года № 10-3 "О бюджете Карасайского района на 2017-2019 годы"
Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Админстратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)