Об определении мест для размешения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатом помещений для встреч с избирателями в Каратальском районе
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 02 февраля 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2016 года № 3702
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Каратальской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Каратальского района" М. Сырлыбаева опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Байтаеву.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Бисембаев
Приложение 1 к постановлению акимата Каратальского района от 02 февраля 2016 года № 17 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Каратальском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Каратальском районе
1. По городу Уштобе:
1) город Уштобе, стенд на пересечении улиц Жолбарыс батыра и Кузнецова;
2) город Уштобе, улица Б. Момышулы, № 229, стенд возле здания Каратальской районной больницы;
3) город Уштобе, стенд на пересечении улиц Толе би и Абдрахман акына;
4) город Уштобе, стенд на пересечении улиц Турксиба и Б. Момышулы;
5) город Уштобе, стенд на пересечении улиц Мартынова и Нурмухамбетова.
2. По Айтубийскому сельскому округу:
1) село Кокпекты, улица Н. Жанысбайулы, № 5, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта;

Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушыларман кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 17 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 11 ақпанда № 3702 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратал аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Қаратал ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы М. Сырлыбаевқа осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К. Байтаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Бисембаев
Қаратал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы "Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 17 қаулысына 1-қосымша
Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Үштөбе қаласы бойынша:
1) Үштөбе қаласы, Жолбарыс батыр және Кузнецов көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Үштөбе қаласы, Б. Момышұлы көшесі, № 229, Қаратал аудандық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Үштөбе қаласы, Төле би және Абдрахман ақын көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Үштөбе қаласы, Түркісіб және Б. Момышұлы көшелерінің қиылысындағы стенд;
5) Үштөбе қаласы, Мартынов және Нұрмұхамбетов көшелерінің қиылысындағы стенд.
2. Айту би ауылдық округі бойынша:
1) Көкпекті ауылы, Н. Жанысбайұлы көшесі, № 5, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;

2) село Жасталап, улица Сейфуллина, № 1, стенд возле здания средней школы имени Кулжабай батыра;
3) село Айту би, улица Достык, стенд возле дома № 1;
4) село Кожбан, стенд на пересечении улиц Мунайтпасова и К. Азирбаева.
3. По Балпыкскому сельскому округу:
1) село Жанаталап, улица Жамбыла, № 34, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Оян, улица Асыкбаева, № 11/2, стенд возле здания фельдшерского пункта;
3) село Умтыл, улица Бейсенбиулы Ахметше, № 5, стенд возле здания фельдшерского пункта.
4. По Бастобинскому сельскому округу:
1) село Бастобе, улица Комарова, № 3, стенд возле здания Дома культуры;
2) село Ортатобе, улица Серегина, № 3, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Кишитобе, улица Комсомольская, № 35, стенд возле здания фельдшерского пункта;
4) село Жылыбулак, стенд на пересечении улиц Мира и Ауезова.
5. По Елтайскому сельскому округу:
1) село Каражиде, улица Конаева, № 8, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Сарыбулак, улица Отеген батыра, № 13, стенд возле здания фельдшерского пункта.
6. По Ескельдинскому сельскому округу:
1) село Ескельды, стенд на пересечении улиц Жансугурова и Алтынсарина;
2) село Кокдала, улица Жамбыла, № 14/1, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Кызылжар, стенд на пересечении улиц Байтурсынова и Д. Дюсенбаева;
4) село Кайнар, улица Кайнар, стенд возле дома № 3.
7. По сельскому округу Жолбарыс батыра:
1) село Кальпе, улица Р. Бекенова, № 24, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Канабек, улица Саринова, № 20, стенд возле здания Дома культуры;
3) село Карашенгель, улица Жамбыла, № 5, стенд возле здания фельдшерского пункта.
8. По Канбактинскому сельскому округу:
1) село Алмалы, улица Жайлыгулова, № 1, стенд возле здания сельской больницы;
2) село Акжар, улица Тлеугул батыра, № 5, стенд возле здания фельдшерского пункта.
9. По Кызылбалыкскому сельскому округу:
1) село Копбирлик, улица Седьмая, № 4, стенд возле здания сельской больницы;
2) село Каракум, стенд на пересечении улиц Ч. Уалиханова и С. Сейфуллина.
10. По Тастобинскому сельскому округу:
1) село Тастобе, улица Халыкова, № 1, стенд возле здания фельдшерского пункта.
Приложение 2 к постановлению акимата Каратальского района от 02 февраля 2016 года № 17 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Каратальском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Каратальском районе

2) Жасталап ауылы, Сейфуллин көшесі, № 1, Құлжабай батыр атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
3) Айту би ауылы, Достық көшесі, № 1 үй жанындағы стенд;
4) Қожбан ауылы, Мұнайтпасов және К. Әзірбаев көшелерінің қиылысындағы стенд.
3. Балпық ауылдық округі бойынша:
1) Жанаталап ауылы, Жамбыл көшесі, № 34, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Оян ауылы, Асықбаев көшесі, № 11/2, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Ұмтыл ауылы, Бейсенбіұлы Ахметше көшесі, № 5, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
4. Бастөбе ауылдық округі бойынша:
1) Бастөбе ауылы, Комаров көшесі, № 3, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ортатөбе ауылы, Серегин көшесі, № 3, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Кішітөбе ауылы, Комсомолская көшесі, № 35, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жылыбұлақ ауылы, Мира және Әуезов көшелерінің қиылысындағы стенд.
5. Елтай ауылдық округі бойынша:
1) Қаражиде ауылы, Қонаев көшесі, № 8, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Сарыбұлақ ауылы, Өтеген батыр көшесі, № 13, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
6. Ескелді ауылдық округі бойынша:
1) Ескелді ауылы, Жансүгіров және Алтынсарин көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Көкдала ауылы, Жамбыл көшесі, № 14/1, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қызылжар ауылы, Байтұрсынов және Д. Дүйсенбаев көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Қайнар ауылы, Қайнар көшесі, № 3 үйдің жанындағы стенд.
7. Жолбарыс батыр ауылдық округі бойынша:
1) Кәлпе ауылы, Р. Бекенов көшесі, № 24, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қанабек ауылы, Саринов көшесі, № 20, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қарашеңгел ауылы, Жамбыл көшесі, № 5, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
8. Қаңбақты ауылдық округі бойынша:
1) Алмалы ауылы, Жайлығұлов көшесі, № 1, ауылдық аурухана ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ақжар ауылы, Тілеуғұл батыр көшесі, № 5, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
9. Қызылбалық ауылдық округі бойынша:
1) Көпбірлік ауылы, Жетінші көшесі, № 4, ауылдық аурухана ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қарақұм ауылы, Ш. Уәлиханов және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысындағы стенд.
10. Тастөбе ауылдық округі бойынша:
1) Тастөбе ауылы, Халықов көшесі, № 1, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
Қаратал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы "Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 17 қаулысына 2-қосымша
Қаратал ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар

1. По Бастобинскому сельскому округу:
1) село Бастобе, улица Комарова, № 3, актовый зал районного Дома культуры.
2. По сельскому округу Жолбарыс батыра:
1) село Канабек, улица Саринова, № 20, актовый зал Дома культуры.

1. Бастөбе ауылдық округі бойынша:
1) Бастөбе ауылы, Комарова көшесі, № 3, аудандық Мәдениет үйінің акті залы.
2. Жолбарыс батыр ауылдық округі бойынша:
1) Қанабек ауылы, Саринов көшесі, № 20, Мәдениет үйінің акті залы.