Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Талгарском районе
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 02 февраля 2016 года № 02-62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 февраля 2016 года № 3730
В соответствиис пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Талғар ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 02-62 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 17 ақпанда № 3730 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить совместно с Талгарской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложения 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя аппарата акима района Маманова Чингизхана Маратовича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет–ресурсе акимата района.

1. Талғар аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы Мамановқа Шыңғысхан Маратұлына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

Приложение 2 к постановлению акимата Талгарского района от "02" февраля 2016 года № 02-62 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Талгарском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями Талгарского района
Наименование населенных пунктов
Помещения
Адрес
1
2
3
4
по городу Талгар
1
город Талгар
актовый зал клуба колледжа агробизнеса и менеджмента имени
М. Бейсебаева
улица Рыскулова,
№ 68
2
город Талгар
актовый зал Талгарского медицинского колледжа
улица Павлова, №24 а
3
город Талгар
актовый зал общеобразовательной средней школы № 2 имени Сакена Сейфуллина с дошкольным мини-центром
улица Павлова, № 1
4
город Талгар
актовый зал общеобразовательной средней школы № 2 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром
улица Карасай батыра, без номера
5
город Талгар
актовый зал общеобразовательной средней школы-лицея № 7 с дошкольным мини-центром
улица Жастар, № 15
6
город Талгар
актовый зал специализированной гимназии № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках с дошкольным мини-центром
улица Гагарина, № 31
7
город Талгар
актовый зал Талгарской центральной районной больницы
улица Павлова, № 5а
По Алатаускому сельскому округу
8
село Кызыл-Кайрат
актовый зал Дома культуры
улица Малькеева,
№ 35 б
9
село Кызыл-Кайрат
актовый зал общеобразовательной средней школы № 19 с дошкольным мини-центром
улица Ниязова, № 2
10
село Рысқулова
актовый зал общеобразовательной средней школа № 16 имени
Т. Рыскулова с дошкольным мини-центром
улица Бокина,
№ 2
По Бельбулакскому сельскому округу
11
село Бельбулак
актовый зал общеобразовательной средней школы № 10 с дошкольным мини-центром
улица Алтынсарина,
№ 16
12
село Талдыбулак
актовый зал общеобразовательной средней школы-гимназии № 34 имени К. Абдыгулова с дошкольным мини-центром
улица Маметовой,
№ 1
13
село Бирлик
актовый зал общеобразовательной средней школы-гимназии № 35 с дошкольным мини-центром.
улица Маметовой,
№ 2
По Бескайнарскому сельскому округу
14
село Бескайнар
актовый зал общеобразовательной средней школы № 20 с дошкольным мини-центром
улица Мичурина,
№ 36
По Бесагашскому сельскому округу
15
село Бесагаш
актовый зал общеобразовательной средней школы № 28 с дошкольным мини-центром
улица Кудайбердиева, №149
16
село Бесагаш
актовый зал общеобразовательной средней школы № 29 с дошкольным мини-центром
улица Ломоносова, без номера
По Гульдалинскому сельскому округу
17
село Гульдала
актовый зал общеобразовательной средней школы № 21 с дошкольным мини-центром
улица Кичикова, № 46
18
село Киши Байсерке
актовый зал общеобразовательной начальной школы № 40
улица Жамбыла, № 4а
По Кендалинскому сельскому округу
19
село Кендала
актовый зал общеобразовательной средней школы № 42 с дошкольным мини-центром
улица Кабанбай батыра, № 2
20
село Енбекши
актовый зал общеобразовательной основной школы № 39
улица Шоссейная,
№ 19
21
село Актас
актовый зал общеобразовательной средней школы № 36 с дошкольным мини-центром
улица без наименования
По Кайнарскому сельскому округу
22
село Еркин
актовый зал общеобразовательной средней школы № 26 с дошкольным мини-центром
улица Кирова, № 24
23
село Жаналык
актовый зал общеобразовательной средней школы № 37 имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром
улица Омарова, № 13
24
село Жалгамыс
актовый зал общеобразовательной средней школы № 15 с дошкольным мини-центром
улица Школьная, № 2
По Нуринскому сельскому округу
25
село Нура
актовый зал Дома культуры
улица Инкарбек, без номера
26
село Туганбай
актовый зал общеобразовательной средней школы № 30 с дошкольным мини-центром
улица Чаймерденова,
№45
27
село Остемир
актовый зал общеобразовательной средней школы № 14 с дошкольным мини-центром
улица Ленина, № 32
По Панфиловскому сельскому округу
28
село Панфилова
актовый зал общеобразовательной средней школы № 17 с дошкольным мини-центром
улица Томаровского, №9
29
село Карабулак
актовый зал общеобразовательной средней школы № 22 с дошкольным мини-центром
улица Тлендиева, № 1
30
село Тонкерис
актовый зал общеобразовательной средней школы № 23 с дошкольным мини-центром
улица М.Макатаева,
№ 30
31
село Кызыл -ту
актовый зал общеобразовательной средней школы № 24 с дошкольным мини-центром
улица Тарпанова,
№ 21
По Туздыбастаускому сельскому округу
32
село Туздыбастау
актовый зал Дома культуры
улица Жылкыбая,
№ 146
33
село Туздыбастау
актовый зал общеобразовательной средней школы № 13 с дошкольным мини-центром
улица Казбек би, № 1

Талғар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "02" ақпандағы "Талғар ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 02-62 қаулысына 2-қосымша
Сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
Елді мекен
атаулары
Үй- жайлар
Мекен-жайы
1
2
3
4
Талғар қаласы бойынша
1
Талғар қаласы
М. Бейсебаев атындағы агробизнес және менеджмент колледжі клубының акт залы
Рысқұлов көшесі, № 68
2
Талғар қаласы
Талғар медицина колледжінің акт залы
Павлова көшесі,
№ 24 а
3
Талғар қаласы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар Сәкен Сейфуллин атындағы орта № 2 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Павлова көшесі, № 1
4
Талғар қаласы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар Жамбыл Жабаев атындағы № 6 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Қарасай батыр көшесі, нөмірі жоқ
5
Талғар қаласы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 7 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейдің акт залы
Жастар көшесі, № 15
6
Талғар қаласы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар Ю. Гагарин атындағы №8 дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын гимназияның акт залы
Гагарин көшесі, № 31
7
Талғар қаласы
Талғар ауданының орталық ауруханасының акт залы
Павлова көшесі, № 5а
Алатау ауылдық округі бойынша
8
Қызыл-Қайрат ауылы
Мәдениет үйінің акт залы
Малькеев көшесі, №35 б
9
Қызыл-Қайрат ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 19 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Ниязов көшесі, № 2
10
Рысқұлов ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар Т. Рысқұлов атындағы № 16 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Бокин көшесі,
№ 2
Белбұлақ ауылдық округі бойынша
11
Белбұлақ ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 10 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Алтынсарин көшесі, № 16
12
Талдыбұлақ ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар К. Абдығұлов атындағы № 34 жалпы білім беретін мектеп гимназияның акт залы
Маметова көшесі, № 1
13
Бірлік ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар атындағы № 35 жалпы білім беретін мектеп гимназияның акт залы
Маметова көшесі, № 2
Бесқайнар ауылдық округі бойынша
14
Бесқайнар ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 20 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Мичурин көшесі, № 36
Бесағаш ауылдық округі бойынша
15
Бесағаш ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 28 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Құдайбердиев көшесі, № 149
16
Бесағаш ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Ломоносов көшесі, нөмірі жоқ
Гүлдала ауылдық округі бойынша
17
Гүлдала ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Кичиков көшесі, № 46
18
Кіші Байсерке ауылы
№ 40 жалпы білім беретін бастауыш мектептің акт залы
Жамбыл көшесі, № 4а
Кеңдала ауылдық округі бойынша
19
Кеңдала ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 42 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Қабанбай батыр көшесі, № 2
20
Еңбекші ауылы
№ 39 жалпы білім беретін негізгі мектептің акт залы
Шоссейная көшесі, № 19
21
Ақтас ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 36 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
көшенің аты жоқ
Қайнар ауылдық округі бойынша
22
Еркін ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 26 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Киров көшесі,
№ 24
23
Жаңалық ауылы
Ільяс Жансүгіров атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 37 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Омаров көшесі, № 13
24
Жалғамыс ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 15 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Школьная көшесі, № 2
Нұра ауылдық округі бойынша
25
Нұра ауылы
Мәдениет үйінің акт залы
Іңкәрбек көшесі, нөмірі жоқ
26
Тұғанбай ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 30 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Шаймерденов көшесі, № 45
27
Өстемір ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 14 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Ленин көшесі, № 32
Панфилов ауылдық округі бойынша
28
Панфилов ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Томаровский көшесі, № 9
29
Қарабұлақ ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 22 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Тілендиев, № 1
30
Төнкеріс ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 23 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
М. Мақатаев көшесі, № 30
31
Қызыл ту ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 24 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Тарпанов көшесі, № 21
Тұздыбастау ауылдық округі бойынша
32
Тұздыбастау ауылы
Мәдениет үйінің акт залы
Жылқыбай көшесі, № 146
33
Тұздыбастау ауылы
мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 13 жалпы білім беретін орта мектептің акт залы
Қазбек би көшесі, №1