О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2016 года № 10-57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2016 года № 4053.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1)доходы 17693507 тыся тенге, в том числе:
налоговые поступления 3341749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 89251 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 691682 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13570825 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3043566 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4520919 тысяч тенге;
субвенции 6006340 тысяч тенге;
2)затраты 18037576 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 33086 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47646 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14560 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета - 377155 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 377155 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2017 № 21-109 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 18 968 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 173 308 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-57 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 29 желтоқсанда № 4053 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 17693507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3341749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 89251 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 691682 мың теңге;
трансферттер түсімдері 13570825 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3043566 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4520919 мың теңге;
субвенциялар 6006340 мың теңге;
2)шығындар 18037576 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 33086 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47646 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14560 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - 377155 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 377155 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 11.12.2017 № 21-109 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 18 968 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 173308 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына органға түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамыз етсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2017 № 19-102 (вводится в действие с 01.01.2017).
4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 03.11.2017 № 19-102 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта
кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Нурбатырова
Секретарь Талгарского
районного маслихат Ж. Енкебайулы
Приложение 1 утвержденное решением Талгарского районного маслихата от "22" декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Талгарского района на 2017 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11.12.2017 № 21-109 (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

6. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық
мәслихатының сессиясы
төрағасы А. Нұрбатырова
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы "22" желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешімімен бекітілген 1- қосымша
Талғар ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 11.12.2017 № 21-109 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

12664
Приложение 5 утвержденное решением маслихата Талгарского района от "22" декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы"
Перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного (городского) бюджета на 2017 -2019 годы
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение

12664
Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы "22" желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешімімен бекітілген 5 қосымша
2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетінің орындалуы барысында қысқартуға жатпайтын аудандық бюджет бағдарлама
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру