О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 4 июля 2016 года № 3-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 июля 2016 года № 3126
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2868, опубликованно в газете "Знамя труда" от 7 января 2016 года №1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "182 938 583" заменить цифрами "183 668 464";
цифры "16 197 455" заменить цифрами "16 860 450";
цифры "1 341 396" заменить цифрами "1 352 235";
цифры "165 392 232" заменить цифрами "165 448 279";
в подпункте 2):
цифры "181 146 992" заменить цифрами "183 027 724";
в подпункте 3):
цифры "8 598 082" заменить цифрами "10 598 082";
в подпункте 4):
цифры "727 877" заменить цифрами "577 026";
в подпункте 5):
цифры "-7 534 368" заменить цифрами "-10 534 368";
в подпункте 6):
цифры "7 534 368" заменить цифрами "10 534 368".
Дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в сумме 3 000 000 тыс.тенге на реализацию бюджетных инвестиционных проектов области в 2016 году согласно приложения 6".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Дополнить приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2016 жылғы 4 шілдедегі № 3-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 шілдеде № 3126 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2868 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 қаңтарында №1-2 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"182 938 583" сандары "183 668 464" сандарымен ауыстырылсын;
"16 197 455" сандары "16 860 450" сандарымен ауыстырылсын;
"1 341 396" сандары "1 352 235" сандарымен ауыстырылсын;
"165 392 232" сандары "165 448 279" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"181 146 992" сандары "183 027 724" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"8 598 082" сандары "10 598 082" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"727 877" сандары "577 026" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-7 534 368" сандары "-10 534 368" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"7 534 368" сандары "10 534 368" сандарымен ауыстырылсын.
Мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. Облыстың жергiлiктi атқарушы органымен мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін 6 қосымшаға сәйкес облыстың бюджеттік инвестициялық жобаларын 2016 жылы іске асыруға 3 000 000 мың теңге сомасында түсімдер ескерілсін".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Б. Алдашов Б. Карашолаков
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Алдашов Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2016 жылғы

140 799
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
502 388
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
423 191
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 922 866
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
9 292
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 324 405
253
Управление здравоохранения области
21 097 270
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
933 642
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
155 269
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
19 322 837
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
685 522
253
Управление здравоохранения области
1 523 628
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 481 614
029
Областные базы спецмедснабжения
42 014
253
Управление здравоохранения области
1 842 880
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
150 373
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
45 713
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 365
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
87 679
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
75 308
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 400
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 404 842
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

140 799
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
502 388
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
423 191
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 922 866
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
9 292
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 324 405
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 097 270
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
933 642
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
155 269
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
19 322 837
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
685 522
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 523 628
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 481 614
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
42 014
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 842 880
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 373
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
45 713
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 365
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
87 679
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
75 308
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 400
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 404 842
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

4 081 339
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 255 008
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
651 049
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
799 490
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
252 831
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
281 852
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
269 786
261
Управление образования области
442 404
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
391 298
037
Социальная реабилитация
51 106
256
Управление координации занятости и социальных программ области
371 094
003
Социальная поддержка инвалидов
371 094
256
Управление координации занятости и социальных программ области
888 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
99 787
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
13 026
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
42 015
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
31 714
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
206 073
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 494
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

4 081 339
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 255 008
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
651 049
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
799 490
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
252 831
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
281 852
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
269 786
261
Облыстың білім басқармасы
442 404
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
391 298
037
Әлеуметтік сауықтандыру
51 106
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
371 094
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
371 094
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
888 917
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 787
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
13 026
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
42 015
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
31 714
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
206 073
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 494
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

196 294
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
45 936
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 733
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
538
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
187 307
263
Управление внутренней политики области
35 793
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 793
270
Управление по инспекции труда области
55 650
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 662
003
Капитальные расходы государственного органа
988
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
32 473
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
32 473
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 128 169
253
Управление здравоохранения области
281 102
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
281 102
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 611
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 611
261
Управление образования области
1 429 388
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 219 410
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
209 978
273
Управление культуры, архивов и документации области
191 064
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
180 617
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 447
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
42 952
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

196 294
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
45 936
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 733
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
538
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
187 307
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 793
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 793
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
55 650
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 662
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
988
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
32 473
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 473
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 128 169
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
281 102
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
281 102
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 611
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 611
261
Облыстың білім басқармасы
1 429 388
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 219 410
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
209 978
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
191 064
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
180 617
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 447
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
42 952
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

42 952
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 446 141
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
823 436
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 483 897
093
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
138 808
285
Управление физической культуры и спорта области
6 909
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
6 909
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 685 253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
57 236
005
Капитальные расходы государственного органа
1 088
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
408 348
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
123 797
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
18 989
038
Развитие коммунального хозяйства
32 822
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
868 259
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
174 714
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 034 501
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 034 501
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 248
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

42 952
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 446 141
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
823 436
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 483 897
093
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 808
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
6 909
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 909
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 685 253
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 236
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 088
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
408 348
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
123 797
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
18 989
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
32 822
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
868 259
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
174 714
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 034 501
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 034 501
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 248
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 812
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
935 044
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
97 526
007
Развитие теплоэнергетической системы
97 526
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
532 065
202
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
532 065
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
305 453
071
Развитие газотранспортной системы
305 453
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 502 636
255
Управление сельского хозяйства области
8 901 733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
193 282
002
Поддержка семеноводства
173 678
003
Капитальные расходы государственного органа
7 530
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
535
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
903 712
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
18 500
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
215 274
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
50 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
63 462
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
378
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
700 000
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
612 229
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 812
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
935 044
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
97 526
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
97 526
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
532 065
202
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
532 065
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
305 453
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
305 453
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 502 636
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 901 733
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
193 282
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
173 678
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 530
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
535
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
903 712
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
18 500
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
215 274
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
50 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
63 462
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
378
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
700 000
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
612 229
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

7 490
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
917 000
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
64 245
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
129 151
272
Управление архитектуры и градостроительства области
85 735
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
25 355
004
Капитальные расходы государственного органа
526
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
59 854
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
43 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
43 416
12
Транспорт и коммуникации
4 172 812
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 819 047
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
617 306
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
740 341
042
Развитие транспортной инфраструктуры
46 850
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 414 550
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
353 765
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
353 765
13
Прочие
22 504 767
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 207 811
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
34 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
1 982 176
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
191 635
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
850 762
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
850 762
257
Управление финансов области
19 284 461
012
Резерв местного исполнительного органа области
234 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
887 864
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

7 490
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
917 000
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 245
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
129 151
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
85 735
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 355
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
526
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
59 854
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
43 416
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 416
12
Көлiк және коммуникация
4 172 812
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 819 047
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
617 306
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
740 341
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
46 850
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 414 550
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
353 765
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
353 765
13
Басқалар
22 504 767
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 207 811
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау"
34 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау"
1 982 176
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру"
191 635
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
850 762
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
850 762
257
Облыстың қаржы басқармасы
19 284 461
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
234 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
887 864
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

15 793 600
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
2 368 997
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
65 800
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
65 800
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
91 733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
91 367
003
Капитальные расходы государственного органа
366
15
Трансферты
51 575 158
257
Управление финансов области
51 575 158
007
Субвенции
51 141 313
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
109 601
051
Трансферты органам местного самоуправления
314 772
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9 472
3. Чистое бюджетное кредитование
10 598 082
Бюджетные кредиты
11 420 591
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 225 904
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 225 904
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 225 904
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 279 307
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 657 551
015
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
3 657 551
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 621 756
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 621 756
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
480 406
255
Управление сельского хозяйства области
480 406
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
480 406
13
Прочие

15 793 600
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 368 997
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
65 800
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
65 800
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
91 733
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 367
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
366
15
Трансферттер
51 575 158
257
Облыстың қаржы басқармасы
51 575 158
007
Субвенциялар
51 141 313
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
109 601
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
314 772
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
9 472
3. Таза бюджеттік кредиттеу
10 598 082
Бюджеттік кредиттер
11 420 591
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 225 904
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 225 904
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
3 225 904
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 279 307
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 657 551
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
3 657 551
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 621 756
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3 621 756
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
480 406
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
480 406
025
Мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
480 406
13
Басқалар