О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 3 июня 2016 года № 4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 июня 2016 года № 3109
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №48-3 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2879, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 4-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 маусымда № 3109 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2879 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Нарбаев
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №4-3 от 3 июня 2016
года
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №48-3 от 23 декабря
2015 года
Бюджет города Тараза на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихаттың хатшысы Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 3 маусымдағы
№4-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№48-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3