О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Байзакского района Жамбылской области от 16 марта 2016 года № 52-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 марта 2016 года № 3001
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 24 февраля 2016 года №46-5 "О внесений изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года №33-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2952) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2880, опубликовано в районной газете "Ауыл жаналыгы-Сельская новь" от 6 января 2016 года №3-4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 853 263" заменить цифрами "8 116 862";
в подпункте 2):
цифры "8 853 263" заменить цифрами "8 709 013";
в подпункте 4):
цифру "0" заменить цифрами "4 100";
в подпункте 5):
цифры "-41 833" заменить цифрами "-629 884";
в подпункте 6):
цифры "41 833" заменить цифрами "629 884".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Рапилбеков
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата Е. Есимов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного

"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 52-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 наурызда № 3001 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы №33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы №46-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2952 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2880 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарында аудандық №3-4-5 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 853 263" сандары "8 116 862" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 853 263" сандары "8 709 013" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"0" саны "4 100" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-41 833" сандары "-629 884" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"41 833" сандары "629 884" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Рәпілбеков
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы Е. Есимов
Байзақ аудандық мәслихатының

32566
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51618
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
3164
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45096
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41902
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2294
021
Капитальные расходы государственного органа
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
93414
464
Отдел образования района (города областного значения)
77617
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
77617
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15499
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15499
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
298
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
298
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
266774
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
114055
003
Поддержка культурно-досуговой работы
98746
005
Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков
4500
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
10809
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2763
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
2763
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17737
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10735
004
Капитальные расходы государственного органа
360
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
2000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2000
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

32566
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
51618
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
3164
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45096
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41902
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2294
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
93414
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
77617
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
77617
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15499
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
15499
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
298
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
298
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
266774
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
114055
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
98746
005
Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
4500
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
10809
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2763
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
2763
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17737
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10735
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
2000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2000
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы