О переименовании улицы 60 лет СССР села Интернациональный Рыскуловского аульного округа
Решение акима Рыскуловского ауыльного округа Меркенского района Жамбылской области от 20 мая 2016 года № 2-09/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 июня 2016 года № 3115
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 28 декабря 2015 года и с учетом мнения жителей села Интернациональное Рыскуловского аульного округа, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 60 лет СССР села Интернациональный, Рыскуловского аульного округа на Шарипбая Токешулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Рыскуловского аульного округа Ж.Бабалиевой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Рыскуловского аульного
округа С. Есенов

Рысқұлов ауылдық округінің Интернациональный ауылындағы 60 лет СССР көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 2-09/41 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 маусымда № 3115 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Рысқұлов ауылдық округі, Интернациональный ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рысқұлов ауылдық округінің Интернациональный ауылындағы 60 лет СССР көшесінің атауы Шәріпбай Төкешұлы болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рысқұлов ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Ж.Бабалиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рысқұлов ауылдық
округінің әкімі С. Есенов