Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
Постановление акимата Карагандинской области от 1 апреля 2016 года № 20/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 апреля 2016 года № 3748. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 30 мая 2019 года № 32/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 30.05.2019 № 32/04 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 04 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором.
2. Государственному учреждению "Управление государственных активов и закупок Карагандинской области" в соответствии с действующим законодательством принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.

Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 20/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 сәуірде № 3748 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 30.05.2019 № 32/04 қаулысымен (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 04 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области от
01 апреля 2016 года
№ 20/01
Перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
№ п/п
Наименование
11.
Работы:
11.1.
строительство новых либо реконструкция имеющихся объектов в рамках бюджетных программ развития
11.2.
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения
11.3.
разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на строительство и реконструкцию объектов в рамках бюджетных программ развития
11.4.
разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на капитальный ремонт автомобильных дорог областного значения
22.
Услуги:
22.1.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при строительстве и реконструкции объектов в рамках бюджетных программ развития
22.2.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при проведении капитального ремонта автомобильных дорог областного значения

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы "01" сәуір
№ 20/01 қаулысына
қосымша
Бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыратын және өткізетін жұмыстар мен қызметтердің тізбесі
Рет №-і
Атауы
1.
Жұмыстар:
1.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жаңа объектілер салу немесе салынғанын реконструкциялау
1.2.
облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
1.3.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салуға және реконструкциялауға жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
1.4.
облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
2.
Қызметтер:
2.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салу және реконструкциялау кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету
2.2.
облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеу кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету