Об определении перечня социально значимых городских (сельских), пригородных и внутрирайонных сообщений Карагандинской области
Решение IV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2016 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2016 года № 3995.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых городских (сельских), пригородных и внутрирайонных сообщений Карагандинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по строительству, транспорту и коммунальному хозяйству.

Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі IV сессиясының № 84 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қазанда № 3995 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14 бабы 1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес, облыстық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау құрылыс, көлік және коммуналдық шаруаршылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 18.04.2023 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Штергер
Секретарь областного маслихата Р. Абдикеров
Приложение
к решению Карагандинского
областного маслихата
от 29 сентября 2016 года №84
Перечень социально значимых городских (сельских), пригородных и внутрирайонных сообщений Карагандинской области

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 18.04.2023 № 31 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Штергер
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Әбдікеров
Қарағанды облыстық мәслихатының
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№84 шешіміне қосымша
Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар тізбесі