Об установлении размера ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения на территории города Жезказгана
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 2/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 мая 2016 года № 3829. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 23/216

Жезқазған қаласы аумағында салық салу объектісінің бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 2/22 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 мамырда № 3829 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 23/216 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22.05.2018 № 23/216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 22.05.2018 № 23/216 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить размеры ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения на территории города Жезказгана согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 19 марта 2012 года № 4/27 "Об установлении размера ставок фиксированного налога с единицы объектов налогообложения на территории города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-154, опубликовано 4 мая 2012 года № 19 (7769) в газете "Сарыарка", 4 мая 2012 года № 18 (314) в газете "Жезказганская правда").

1. Қосымшаға сәйкес Жезқазған қаласы аумағында салық салу объектісінің бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшері белгіленсін.
2. Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 4/27 "Жезқазған қаласы аумағында салық салу объектісінің бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8-2-154 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 мамырдағы № 19 (7769) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 4 мамырдағы № 18 (314) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.