Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 6 декабря 2016 года № 40/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 декабря 2016 года № 4058. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска от 29 декабря 2017 года № 54/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска от 29.12.2017 № 54/02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 40/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 4058 болып тіркелді. Күші жойылды – Шахтинск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 54/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Шахтинск қаласының әкімдігінің 29.12.2017 № 54/02 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере 1 процента от списочной численности работников (приложение 1);

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз көлемде (1 қосымша);

2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 1 процента от списочной численности работников (приложение 2);
3) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в размере 1 процента от списочной численности работников (приложение 3).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Тлеубергенова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение 1
к постановлению акимата города Шахтинска
от 06.12.2016 года № 40/02
Перечень организаций, на которых устанавливается квота рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Апрель-Кулагер"

2) бас бостандығын айыру орындарынан босатылған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз көлемде (2 қосымша);
3) қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметі есебінде тұрған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз көлемде (3 қосымша).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары К. К. Тлеубергеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
1 қосымша
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 06.12
№ 40/02 қаулысына
қосымша
Ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарүшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі
(% қызметкерлердің тізімдік санынан)
ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар
үшін жұмыс орындарының саны
1
"Апрель-Кулагер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі