О внесении изменений в решение 43 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 45 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 3 февраля 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 февраля 2016 года № 3656. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3587, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 13 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 629 094 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 880 455 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 369 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 421 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 725 849 тысяч тенге;
2) затраты – 5 710 349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 757 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 719 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 962 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 138 012 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 012 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 82 719 тысяч тенге;
погашение займов – 25 962 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 81 255 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ш. Курбанов
Временно осуществляющий
полномочия секретаря
маслихата
Т. Ргебаев
Приложение 1
к решению 45 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 3 февраля 2016 года № 5
Приложение 1
к решению 43 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 5
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 ақпандағы 45 сессиясының № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 ақпанда № 3656 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3587 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 629 094 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 880 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14 421 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 725 849 мың теңге;
2) шығындар – 5 710 349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 757 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 719 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 962 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 138 012 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 012 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 82 719 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 962 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 81 255 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Курбанов
Мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша
жүзеге асырушы
Т. Ргебаев
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
45 сессиясының 2016 жылғы
3 ақпандағы № 5 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
43 сессиясының 2015 жылғы
22 желтоқсандағы № 5 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер