О внесении изменений в решение 43 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 3 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 11 мая 2016 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 мая 2016 года № 3804. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 43 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3587, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 2 от 16 января 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 13 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 430 313 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 880 455 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 369 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 421 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 527 068 тысяч тенге;
2) затраты – 6 511 589 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 757 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 719 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 962 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 138 033 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 033 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 82 719 тысяч тенге;
погашение займов – 25 985 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 81 299 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы 3 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 3804 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 43 сессиясының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3587 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Бұқар жырау жаршысы" № 2 аудандық газетінде, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 430 313 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 880 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14 421 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 527 068 мың теңге;
2) шығындар – 6 511 589 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 757 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 82 719 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 962 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
1) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 138 033 мың теңге;
2) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 033 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 82 719 мың теңге; қарыздарды өтеу – 25 985 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 81 299 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.