О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года № 98 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства"
Постановление акимата Кызылординской области от 30 июня 2016 года № 513. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 августа 2016 года № 5575. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 9 августа 2017 года № 852
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 09.08.2017 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года № 98 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5106, опубликовано 22 августа 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
2) регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
3) регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
4) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020".";
регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;

"Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 98 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 513 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 тамызда № 5575 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 тамыздағы № 852 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 09.08.2017 № 852 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 98 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5106 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 22 тамызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін".";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Амреева Г.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение 1
к постановлению акимата Кызылординской области
от 30 июня 2016 года № 513
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от 30 июля 2015 года № 98
Регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя, местных исполнительных органов районов и города областного значения (далее - МИО).
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - выписка).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) (далее – его представитель) услугодателю либо в МИО заявления-анкеты на участие по форме согласно приложению к стандарту государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11181) (далее – стандарт).

көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Ғ.М. Әміреевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 30 маусымдағы
№ 513 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы 30 шілдедегі
№ 98 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің, аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының (бұдан әрі - ЖАО) кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесi - Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі - үзінді көшірме).
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге немесе ЖАО-ға "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) қосымшасына сәйкес нысан бойынша қатысуға арналған өтініш - сауалнама ұсынуы.

6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю либо в МИО документы согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии МИО регистрирует документы и обеспечивает их доставку услугодателю (в течение одного рабочего дня), сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя, подтверждением принятия документов является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя/МИО с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего документы (не более двадцати минут);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя
(в течение одного рабочего дня);
4) исполнитель услугодателя рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение Регионального координационного совета (далее – совет) (в течение четырнадцати рабочих дней);
5) совет рассматривает документы и направляет протокол заседания совета услугодателю (в течение трех рабочих дней);
6) исполнитель услугодателя на основании протокола заседания совета подготавливает и предоставляет выписку руководителю услугодателя (в течение двух рабочих дней);

6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге немесе ЖАО-ға стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) ЖАО-ның кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді (бір жұмыс күні ішінде), көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, көрсетілетін қызметті берушінің/ЖАО-ның кеңсесінде құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі және күні) құжаттардың қабылданғанын растау болып табылады (жиырма минуттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – кеңес) қарауына ұсынады (он төрт жұмыс күні ішінде);
5) кеңес құжаттарды қарайды және кеңес отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы кеңес отырысының хаттамасы негізінде үзінді көшірме дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (екі жұмыс күні ішінде);

7) руководитель услугодателя подписывает и направляет выписку сотруднику канцелярии услугодателя (не более двадцати минут);
8) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут) либо направляет в МИО (в течение одного рабочего дня);
9) сотрудник канцелярии МИО регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үзінді көшірмеге қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (жиырма минуттан аспайды);
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды) немесе ЖАО-ға жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
9) ЖАО-ның кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и совета в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и совета, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя либо МИО;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя;
4) совет.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен кеңестің өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен кеңестің тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің немесе ЖАО-ның кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
4) кеңес.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Предоставление субсидирования части ставки
вознаграждения по кредитам в рамках
Единой программы поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник МИО/ канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Совет
Исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Сотрудник канцелярии услугодателя
Сотрудник канцелярии МИО
3
Наименование процедур (действий) и их описание
сотрудник канцелярии МИО регистрирует документы и обеспечивает их доставку услугодателю, сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы
рассматривает документы
рассматривает документы
рассматривает документы
на основании протокола заседания совета подготавливает выписку
подписывает выписку
регистрирует выписку
регистрирует выписку
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
предоставляет документы руководителю услугодателя
направляет документы исполнителю услугодателя
предоставляет документы на рассмотрение совета
направляет протокол заседания совета услугодателю
предоставляет выписку руководителю услугодателя
направляет выписку сотруднику канцелярии услугодателя
выдает выписку услугополучателю либо его представителю либо направляет в МИО
выдает выписку услугополучателю либо его представителю
5
Срок исполнения
доставка документов - в течение 1 рабочего дня/регистрация документов - не более 20 минут
в течение
1 рабочего дня
в течение
14 рабочих дней
в течение
3 рабочих дней
в течение
2 рабочих дней
не более 20 минут
выдача выписки –
не более 20 минут/
направление -
в течение 1 рабочего дня
не более
20 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Предоставление субсидирования части ставки
вознаграждения по кредитам в рамках
Единой программы поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Предоставление субсидирования части ставки
вознаграждения по кредитам в рамках
Единой программы поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата Кызылординской области
от 30 июня 2016 года № 513
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от 30 июля 2015 года № 98
Регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, Қызылорда қаласы және аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Бизнестің жол картасы 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы
шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің
бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1 - қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
ЖАО-ның/ көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Кеңес
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
ЖАО-ның кеңсе қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
ЖАО-ның кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді
құжаттарды
қарайды
құжаттарды
қарайды
құжаттарды қарайды
кеңес отырысының хаттамасы негізінде үзінді көшірме дайындайды
үзінді көшірмеге
қол қояды
үзінді көшірмені тіркейді
үзінді көшірмені тіркейді
4
Келесі рәсімді
(іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім
(іс-қимыл) нәтижесі
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің
басшысына ұсынады
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
құжаттарды
кеңестің қарауына ұсынады
кеңес отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
үзінді көшірмені көрсетілетін қызметті берушінің
басшысына ұсынады
үзінді көшірмені көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды
үзінді көшірмені көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді немесе ЖАО-ға жолдайды
үзінді көшірмені көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді
5
Орындалу мерзімі
құжаттарды жеткізу - 1 жұмыс күні ішінде/ құжаттарды тіркеу - 20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
14 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
20 минуттан аспайды
үзінді көшірмені беру - 20 минуттан аспайды/жолдау - 1 жұмыс күні ішінде
20 минуттан аспайды
"Бизнестің жол картасы 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы
шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің
бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2 - қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
"Бизнестің жол картасы 2020"
бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы
шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне
субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілемелер:
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 30 маусымдағы
№ 513 қаулысына 2-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы 30 шілдедегі
№ 98 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя, местных исполнительных органов районов и города областного значения (далее - МИО);
2) канцелярию акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее – финансовое агентство);
3) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал) по кредитам не более 180 миллионов (далее – млн.) тенге.
2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - по кредитам свыше 180 млн. тенге – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета/по кредитам до 180 млн. тенге – предварительное гарантийное письмо финансового агентства либо уведомление с указанием принятого решения уполномоченного органа.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - электронная и (или) бумажная.
В случае обращения за результатом оказания государственной услуги на бумажном носителе, результат оказания государственной услуги оформляется в электронной форме, распечатывается, заверяется печатью и подписью уполномоченного лица услугодателя.
При обращении через портал результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного органа.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) (далее – его представитель) услугодателю, либо в МИО, либо в финансовое агентство заявления на участие по форме согласно приложению 2 к стандарту государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11181) (далее – стандарт) либо направление в финансовое агентство заявления в форме электронного документа через портал.

1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің, аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының (бұдан әрі – ЖАО) кеңсесі;
2) "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының кеңсесі (бұдан әрі – қаржы агенттігі);
3) 180 миллион (бұдан әрі – млн.) теңгеден артық емес кредиттер бойынша www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесi - 180 млн. теңгеден астам кредиттер бойынша Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысы хаттамасынан үзінді көшірме/180 млн. теңгеге дейінгі кредиттер бойынша - қаржы агенттігінің алдын ала кепілдік хаты немесе уәкілетті органның қабылданған шешімі көрсетілген хабарламасы.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қағаз тасығышта жүгінген жағдайда, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электрондық нысанда ресімделеді, шығарылады, көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мөрімен және қолымен куәландырылады.
Портал арқылы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" уәкілетті органның электрондық цифрлы қол таңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында жіберіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге немесе ЖАО-ға немесе қаржы агенттігіне "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қатысуға арналған өтініш ұсынуы немесе қаржы агенттігіне портал арқылы электронды құжат нысанындағы өтініш жолдауы.

6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
при предоставлении кредитов до 180 млн. тенге услугополучатель либо его представитель обращается в финансовое агентство и предоставляет документы согласно пункту 9 стандарта либо направляет документы через портал.
При предоставлении кредитов свыше 180 млн. тенге:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю, либо в МИО либо в финансовое агентство документы согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии МИО либо финансового агентства регистрирует документы и обеспечивает их доставку услугодателю (в течение одного рабочего дня), сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя, подтверждением принятия документов является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя/МИО/финансового агентства, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего документы (не более одного часа);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);
4) исполнитель услугодателя рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение Регионального координационного совета (далее – совет). В случаях наличия замечаний к представленным документам и/или необходимости представления дополнительной информации, исполнитель услугодателя направляет выявленные замечания и/или запрос о представлении информации услугополучателю для их устранения (в течение шести рабочих дней);
5) совет рассматривает документы и направляет протокол заседания совета услугодателю (в течение трех рабочих дней);
6) исполнитель услугодателя на основании протокола заседания совета подготавливает и предоставляет выписку руководителю услугодателя (в течение двух рабочих дней);
7) руководитель услугодателя подписывает и направляет выписку сотруднику канцелярии услугодателя (не более двадцати минут);

6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
180 млн. теңгеге дейінгі кредиттерді беру кезінде көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі қаржы агенттігіне жүгінеді және стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады немесе құжаттарды портал арқылы жолдайды.
180 млн. теңгеден астам кредиттерді беру кезінде:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге немесе ЖАО-ға немесе қаржы агенттігіне стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) ЖАО-ның немесе қаржы агенттігінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді (бір жұмыс күні ішінде), көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетіле отырып, көрсетілетін қызметті берушінің/ЖАО-ның/қаржы агенттігінің кеңсесінде тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі мен күні) құжаттардың қабылдануын растау болып табылады (бір сағаттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – кеңес) қарауына ұсынады. Ұсынылған құжаттарға қатысты ескертулер және/немесе қосымша ақпарат беру қажет болған жағдайда, анықталған ескертулер және/немесе ақпаратты беру туралы сұратуды көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы оларды жою үшін көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды (алты жұмыс күні ішінде);
5) кеңес құжаттарды қарайды және кеңес отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы кеңес отырысы хаттамасының негізінде үзінді көшірме дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (екі жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үзінді көшірмеге қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (жиырма минуттан аспайды);

8) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут) или направляет в МИО либо в финансовое агентство (в течение одного рабочего дня);
9) сотрудник канцелярии МИО или финансового агентства регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды) немесе ЖАО-ға немесе қаржы агенттігіне жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
9) ЖАО-ның немесе қаржы агенттігінің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.

1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя, местных исполнительных органов районов и города областного значения (далее – МИО).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – договор о предоставлении гранта.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) (далее – его представитель) услугодателю либо в МИО заявки на участие в конкурсном отборе по предоставлению грантов по форме согласно приложению к стандарту государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11181) (далее – стандарт);
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель в сроки, указанные в объявлениях о проведении конкурса в средствах массовой информации, предоставляет услугодателю, либо в МИО документы согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии МИО принимает документы и обеспечивает их доставку услугодателю (в течение одного рабочего дня), сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя, подтверждением принятия документов является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя/МИО, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего документы (не более двадцати минут);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);

1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің, аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының (бұдан әрі - ЖАО) кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесi – грантты беру туралы шарт.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге немесе ЖАО-ға "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) қосымшасына сәйкес нысан бойынша гранттар беру бойынша конкурстық іріктеуге қатысуға өтінім ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі бұқаралық ақпарат құралдарындағы конкурс өткізілетіні туралы жарнамаларда көрсетілген мерзімдерде көрсетілетін қызметті берушіге немесе ЖАО-ға стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) ЖАО-ның кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдайды және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді (бір жұмыс күні ішінде), көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, көрсетілетін қызметті берушінің/ЖАО-ның кеңсесінде құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі және күні) құжаттардың қабылданғанын растау болып табылады (жиырма минуттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);

4) исполнитель услугодателя рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение конкурсной комиссии (далее – комиссия) (в течение семнадцати рабочих дней);
5) комиссия рассматривает документы и направляет протокол заседания комиссии услугодателю (в течение трех рабочих дней);
6) на основании протокола заседания комиссии исполнитель услугодателя предоставляет документы на рассмотрение Регионального координационного совета (далее – совет) (в течение четырех рабочих дней);
7) совет рассматривает документы и направляет протокол заседания совета услугодателю (в течение трех рабочих дней);
8) исполнитель услугодателя на основании протокола заседания совета подготавливает и предоставляет руководителю услугодателя выписку (в течение пяти рабочих дней);
9) руководитель услугодателя подписывает и направляет выписку сотруднику канцелярии услугодателя (не более двадцати минут);
10) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут) либо направляет в МИО (в течение одного рабочего дня);
11) сотрудник канцелярии МИО регистрирует и выдает выписку услугополучателю либо его представителю (не более двадцати минут);
12) в случае вынесения советом положительного решения услугодатель обеспечивает заключение трехстороннего договора о предоставлении гранта между Кызылординским филиалом акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее – КФ АО "ФРП "Даму"), услугодателем и услугополучателем (далее – договор о предоставлении гранта) (в течение восьми рабочих дней).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и совета в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и совета, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя либо МИО;

4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және конкурстық комиссияның (бұдан әрі – комиссия) қарауына ұсынады (он жеті жұмыс күні ішінде);
5) комиссия құжаттарды қарайды және комиссия отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы комиссия отырысының хаттамасы негізінде құжаттарды Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - кеңес) қарауына ұсынады (төрт жұмыс күні ішінде);
7) кеңес құжаттарды қарайды және кеңес отырысының хаттамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
8) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы кеңес отырысының хаттамасы негізінде үзінді көшірмені дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (бес жұмыс күні ішінде);
9) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы үзінді көшірмеге қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жолдайды (жиырма минуттан аспайды);
10) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды) немесе ЖАО-ға жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
11) ЖАО-ның кеңсе қызметкері үзінді көшірмені тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (жиырма минуттан аспайды);
12) кеңес оң шешім шығарған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының Қызылорда филиалымен (бұдан әрі - "Даму" КДҚ" АҚ ҚФ), көрсетілетін қызметті беруші және көрсетілетін қызметті алушы арасында грантты ұсыну жөнінде үш жақты шарттың (бұдан әрі - грантты ұсыну жөніндегі шарт) жасалуын қамтамасыз етеді (сегіз жұмыс күні ішінде).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен кеңестің өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен кеңестің тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің немесе ЖАО-ның кеңсе қызметкері;

1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя, местных исполнительных органов районов и города областного значения (далее – МИО).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее – выписка).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) (далее – его представитель) услугодателю либо в МИО заявки на участие в произвольной форме.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю либо в МИО документы согласно пункту 9 стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11181) (далее – стандарт);
2) сотрудник канцелярии МИО регистрирует документы и обеспечивает их доставку услугодателю
(в течение одного рабочего дня), сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя, подтверждением принятия документов является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя/МИО, с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего документы (не более двадцати минут);
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя (в течение одного рабочего дня);
4) исполнитель услугодателя рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение Регионального координационного совета (далее – совет) (в течение семи рабочих дней);

1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті беруішінің атауы: "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің, аудандар мен облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының (бұдан әрі - ЖАО) кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесi - Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысы хаттамасынан үзінді көшірме (бұдан әрі - үзінді көшірме).
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге немесе ЖАО-ға еркін нысанда қатысуға өтінім ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс – қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге немесе ЖАО-ға "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 болып тіркелген) бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) ЖАО-ның кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және олардың көрсетілетін қызметті берушіге жеткізілуін қамтамасыз етеді (бір жұмыс күні ішінде), көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады, көрсетілетін қызметті беруші/ЖАО-ның кеңсесінде құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін көрсете отырып тіркеу (мөртаңба, кіріс нөмірі және күні) құжаттардың қабылданғанын растау болып табылады (жиырма минуттан аспайды);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы құжаттарды қарайды және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – кеңес) қарауына ұсынады (жеті жұмыс күні ішінде);