О переименовании села Макпалколь Жалагашского района
Постановление акимата Кызылординской области от 26 октября 2016 года № 624 и Решение Кызылординского областного маслихата от 26 октября 2016 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 ноября 2016 года № 5651
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 21 сентября 2016 года № 3 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Макпалколь Жалагашского района в село "Темірбек Жүргенов".
2. Настоящее постановление и решение вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Председатель внеочередной 8 сессии
Кызылординского областного маслихата
К. Бисенов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов

Жалағаш ауданының Мақпалкөл ауылын қайта атау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қазандағы № 624 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 67 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қарашада № 5651 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі №3 қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданының Мақпалкөл ауылы "Темірбек Жүргенов" ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 8-сессиясының төрағасы
Қ. Бисенов
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байқадамов