О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 29 января 2016 года № 4861. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 февраля 2016 года № 5371. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 26 ноября 2020 года № 16760
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 26.11.2020 № 16760 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016-2020 годы" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать организацию городской коммунальной собственности как имущественный комплекс согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу поставноление акимата города Кызылорда от 8 сентября 2014 года № 2317 "О приватизации городских государственных предприятий как имущественных комплексов" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов № 4767, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 08 октября 2014 года № 42, в газете "Ақмешiт апталығы" от 08 октября 2014 года № 61, от 9 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") .
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ансатбаева К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ ГОРОДА Н. НАЛИБАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление финансов
Кызылординской области"
Жакипбаев Талгат Умирзакович
___________________________
25 январь 2016 год
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 29 января 2016 года № 4861
Приватизируемая организация в виде имущественного комплекса – государственное коммунальное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь "Сырдария".
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 11.04.2017 № 7597 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Наименование юридического лица
Срок приватизации
Вид приватизации
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь "Сырдария"
Ноябрь, 2017 года
Передача в доверительное управление с правом последующего выкупа

Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 4861 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 ақпанда № 5371 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 16760 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 26.11.2020 № 16760 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына, "Жекешелендірудің 2016-2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым мүліктік кешен ретінде жекешелендірілсін.
2. "Қалалық мемлекеттік кәсіпорындарды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 2317 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4767 тіркелген, "Ақмешiт апталығы" газетiнде 2014 жылғы 08 қазандағы № 61, "Кызылорда таймс" газетінде 2014 жылғы 08 қазандағы № 42, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 09 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Аңсатбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІ Н. НӘЛІБАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының қаржы
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Жақыпбаев Талғат Өмірзақұлы
__________________________
29 қаңтар 2016 жыл
Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 4861 қаулысына қосымша
Мүліктік кешен ретінде жекешелендірілетін "Сырдария" балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 11.04.2017 № 7597 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Занды тұлғаның атауы
Жекешелендіру мерзімі
Жекешелендіру түрі
1
"Сырдария балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қараша, 2017 жыл
Кейіннен сатып алу құқығымен сенімгерлік басқаруға беру