Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от17 марта 2016 года № 5069. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 апреля 2016 года № 5445. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 04 мая 2016 года № 5291
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 04.05.2016 № 5291 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов на 2016 год в размере трех процентов от численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере трех процентов.
3. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере трех процентов.
4. Конроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кайруллаева А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № 5069 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 сәуірде № 5445 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 04 мамырдағы № 5291 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 04.05.2016 № 5291 қаулысымен (қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексіне, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындары санының үш пайызы мөлшерінде 2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленсін.
2. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін үш пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квотасы белгіленсін.
3. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін үш пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квотасы белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қайруллаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев