О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 19 февраля 2016 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 февраля 2016 года № 5372. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5279, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 673 588,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 066 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 334,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 563 008 тысяч тенге;
2) затраты – 8 806 149,5 тысяч тенге;";
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 184 765,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 184 765, 7 тысяч тенге;
поступление займов – 98 626 тысяч тенге;
погашение займов – 46 421 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 132 560,7 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 5 изложить в новой редакции:
"4) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 3 836 тысяч тенге;";
дополнить пунктами 6-1, 6-2, 6-3, 6-4 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 98 626 тысяч тенге.
6-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2015 году в областной бюджет в сумме 48 361,3 тысяч тенге.
6-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2015 году в областной бюджет в сумме 3 179,2 тысяч тенге.
6-4. В связи с централизованной единой системой электронного документооборота в районном бюджете на 2016 год учесть возврат в областной бюджет в сумме 7 223 тысяч тенге.";

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 329 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 ақпанда № 5372 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5279 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 673 588,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 066 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 334,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 563 008 мың теңге;
2) шығындар – 8 806 149,5 мың теңге;";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -184 765,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
184 765,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 98 626 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46 421 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 132 560,7 мың теңге.";
5-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 3 836 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 6-1, 6-2, 6-3, 6-4 тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге – 98 626 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
6-2. 2015 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 48 361,3 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
6-3. 2015 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 3 179,2 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
6-4. Электронды құжатайналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 2016 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 7 223 мың теңгені қайтару көзделсін.";

приложения 1, 4, 7 данного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной Секретарь Кармакшинского
48-сессии Кармакшинского районного маслихата
районного маслихата
_____________ А.Усенов ___________ М. Наятулы
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "19" февраля 2016 года №329
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "23" декабря 2015 года №308
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

аталған шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихат хатшысы
48-сессиясының төрағасы
__________ А.Үсенов __________ М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2016 жылғы "19" ақпандағы
№329 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "23" желтоқсандағы
№308 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

300349
022
Капитальные расходы государственного органа
7564
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23315
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21994
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1321
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23619
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
23619
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23969
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18511
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68475
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68475
02
Оборона
2566
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2566
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2136
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
430
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1984
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1984
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1984
04
Образование
6518584
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
901619
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
677034
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
8743
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
215842
464
Отдел образования района (города областного значения)
5545041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28287
003
Общеобразовательное обучение
3606475
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

300349
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7564
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23315
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21994
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1321
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23619
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23619
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23969
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23969
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18511
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18511
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
68475
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68475
02
Қорғаныс
2566
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2566
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2136
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
430
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1984
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1984
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1984
04
Бiлiм беру
6518584
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
901619
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
677034
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8743
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
215842
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5545041
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28287
003
Жалпы білім беру
3606475
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

32618
006
Дополнительное образование для детей
148291
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1717
012
Капитальные расходы государственного органа
1286
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15317
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9531
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
47889
054
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
1588104
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65526
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
70573
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
70573
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1351
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1351
05
Здравоохранение
176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
176
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
511798
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
45289
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25950
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
19339
464
Отдел образования района (города областного значения)
1607
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1607
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1887
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1887
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
463015
004
Программа занятости
14368
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23416
007
Оказание жилищной помощи
94027
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

32618
006
Балаларға қосымша білім беру
148291
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1717
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1286
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15317
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9531
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
47889
054
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1588104
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
65526
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
70573
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
70573
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1351
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1351
05
Денсаулық сақтау
176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
176
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
176
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
511798
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
45289
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
25950
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
19339
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1607
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1607
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1887
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1887
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
463015
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14368
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23416
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
94027
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету